Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 5,309 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Kasia 3 tygodnie, 3 dni temu.

Oglądasz 100 wpisów - 4,401 z 4,500 (wszystkich: 5,310)
  • Autor
    Wpisy
  • #22201 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Dziewczyny zgłupiałam….
    30.07 miałam bete taką 1566,0 mIU/ml i było to w dniu kiedy się dowiedziałam że jestem w ciąży….
    W poniedziałek miałam kurację i dzisiaj byłam na becie wynik jest taki 1197,8 mIU/ml
    Czyli co ?
    Że się udało?

    #22212 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Dara, sory, źle odczytałam. U ciebie Super. U mnie chyba będzie lipa… spadkowa to jest wspaniała wiadomość.

    #22211 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Dara, nie mam pojęcia…mam nadzieję że tak bo mam identyczną prawie sytuację. Czekam wciąż na dzisiejszy wynik…dam znać jak będzie…

    #22215 Odpowiedź
    Avatar
    Monin

    Z jakiej firmy przyjedzie kurier na stronie nic nie pisze

    #22218 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Mam wynik… wczoraj beta powyżej 12000, dziś 8500…spada, kurde spada…

    #22235 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Andzia super to znaczyze sie udało😁😊😊😊😊

    #22250 Odpowiedź
    Avatar
    DaraDara

    Ej ale wiecie co…W poniedziałek skończyłam kurację a dzisiaj teraz jakoś zaczął mnie boleć brzuch…Tak jak w pierwszy dzień okresu

    #22258 Odpowiedź
    Avatar
    DaraDara

    Andzia czy Ciebie też boli brzuch ?

    #22261 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Dziękuję Asia, ale i tak dla pewności jeszcze beta w piątek. Ale spadek z dnia na dzień o 4000 to dla mnie bardzo dobra wiadomość. Data, Dara to też jest raczej dobra wiadomość bo ja tak miałam i właściwie to mam nadal. Kuracja zakończona w sobotę w nocy. Teraz znów mnie ciągnie jakby coś miało ze mnie wylecieć normalnie. Asia dawaj znać jak u ciebie.

    #22272 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Ja cały czas krwawie nosze podpaske bo wkładka to za mało brzuch czasami boli i wylatuja malusienkie skrzepy 😊

    #22284 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Asia to trzymam mocno kciuki…

    #22321 Odpowiedź
    Avatar
    wwwadmin
    Członek

    W związku z dużą ilością zapytań informujemy, że skuteczność terapii tabletkami poronnymi które oferujemy wynosi prawie 98%. Aby uniknąć nieprawidłowej oceny sytuacji, należy mieć świadomość następujących faktów:

    W 97% aborcji ciało kobiety jest w stanie wydalić naturalnie resztki tkanki bez żadnej interwencji lekarskiej. Jest bardzo ważne, abyś zrozumiała, że aborcja jest procesem trwającym w czasie. Może trochę potrwać zanim macica oczyści się i aborcja będzie całkowita. Jest normalne, że krwawienie i wydalanie skrzepów może trwać od 1 do 3 tygodni lub nawet dłużej. Ciało każdej kobiety jest inne.

    Wykonując badanie USG możesz sprawdzić czy ciąża została przerwana nawet już po kilku dniach od aborcji, ale najlepiej jest poczekać z badaniem 10 dni od zakończenia kuracji, gdyż tylko 23% aborcji jest całkowitych po 7 dniach.

    Test ciążowy możesz wykonać dopiero po 3 tygodniach od aborcji, ponieważ przed upływem tego czasu hormony ciążowe nadal będą obecne w Twoim ciele i test mógłby dawać niemiarodajny, fałszywie pozytywny wynik.

    Niektórzy lekarze zalecają zabieg łyżeczkowania po aborcji, ale jeśli nic Cię nie boli, nie masz gorączki czy objawów zakażenia, lepiej jest poczekać aż twoje ciało oczyści się naturalnie.

    #22337 Odpowiedź
    Avatar
    Ewcia

    Hej dziewczyny, jak odczucia ? Mam sie czego bac?
    Chce zaczac kuracje w sobote.

    #22351 Odpowiedź
    Avatar
    Jd

    Mam takie pytanie. Jutro biorę pierwsza tabletkę, a w sobotę najgorsze. Jakie środki przeciwbólowe moge użyć. Mam panadol extra, ibuprom Max. Czy mogę je wziąć gdyby ból był niedozniesienia?

    #22402 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Beta spada więc chyba się udało 😁😁😁😁

    #22413 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Asia, bardzo się cieszę i trzymam za nas kciuki…a jak wyniki? Tzn. o ile spadła?

    #22425 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Andzia. O polowe spadło 😁

    #22518 Odpowiedź
    Avatar
    Kama

    W piątek o 17 wzięłam pierwszą pojedynczą tabletkę.
    W sobotę po 24h wzięłam pod język 4 tabletki (w smaku jak styropian, konsystencja pudrowego cukierka)
    Po 30min pojawiły się delikatne skurcze i zaczęłam krwawic z upływem czasu ból narasta ale był do zniesienia. W między czasie wymiotowalam. (Skurcze i bóle takie jak podczas miesiączki)
    30 minut przed kolejną dawką bol był nie do wytrzymania, przeniosłem się do wanny- nie pomogło.
    Pojechałam z partnerem do szpitala, mówiąc, że dostałam bardzo silnej miesiączki, na poczekalni przeciekłam następnie zastrzyk z lekami przeciwbólowymi i rozkorczowymi.
    W drodze do domu myślałam że już za późno, wchodząc do domu po schodach mocno krwawiłam aż po mnie ciekło.
    Pod prysznicem wyleciał ze mnie zarodek…

    Odczucia mieszane ulga szczęście ale i też taki ból psychiczny?

    #22497 Odpowiedź
    Avatar
    DaraDara

    Robiłam w piątek bete i jest 372,8 mIU/ml
    Spadła bardzo bo miałam 1566,0 mIU/ml. Więc chyba się wszystko udało.. Cały czas wydalam takie gluty więc bez podpaski nie mogę się nigdzie ruszyć A mija tydzień od kuracji.
    Dzisiaj trochę brzuch mnie boli taki ból ciągnący

    #22575 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Hej dziewczyny. Czy w 13 tyg tez jest możliwość zadziałania tabletek ?

    #22580 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Witam dziewczyny jestem w 5 tyg ciazy zarodek rozwija się powoli za 3 tyg lekarz kazał mi przyjść by potwierdzić czy wszystko się dobrze rozwija. Czy mimo to mogę zacząć działać z tabletkami czy lepiej poczekać?

    #22593 Odpowiedź
    Avatar
    Niepewna

    Hej dziewczyny.
    Ja mam pytanie troche inne niż temat. Współzyłam z facetem dwa dni przed spodziewaną miesiaczką w lipcu. Dostałam jej tak jak powinnam. Od tego czasu nie Współzyłam już. Teraz w sierpniu miesiaczka spóźnia mi się 4 dzień. Czy to może być ciąża? Nie mam żadnych objawów, oprócz bólu podbrzusza takiego jak na miesiaczke. Dziewczyny, strasznie boję się że mogę być w ciąży. Poradzcie. Bardzo proszę.

    #22618 Odpowiedź
    Avatar
    Ola

    Cześć, godzinę temu wzięłam pierwsza dawkę pod język. Mam okropne dreszcze aż mnie trzęsie czy to normalne?

    #22619 Odpowiedź
    Avatar
    Sylwia

    Ola to normalne,ja o 14 pierwsze cztery pod język i również silne dreszcze,lekki ból brzucha.Pisz jak u Ciebie .

    #22670 Odpowiedź
    Avatar
    Ola

    Sylwia cały czas krwawie a ty?

    #22671 Odpowiedź
    Avatar
    Ola

    Kiedy najlepiej udać się do lekarza by sprawdzić czy się udało? Ta niepewność mnie dobija

    #22675 Odpowiedź
    Avatar
    Sylwia

    Ola ja też cały czas krwawię,dziewczyny pisały ,że to normalne.Jestem dobrej myśli,a Ty się nie martw na pewno się udało 🙂

    #22676 Odpowiedź
    Avatar
    Jd

    Ja jestem już po kuracji,ale nie wiem czy się udało. Cały czas bardzo bolało mnie w prawym boku chyba z tydzien zanim wzięłam tabletki. W środę ból to już był nie do zniesienia. W czwartek zauważyłam brązowe plamienia. Jeszcze tydzień wcześniej też coś takiego zaobserwowalam i okazało się, że ciąża. W sobotę zaczęłam kuracje. Ból brzucha i dreszcze. Zero krwawienia. Poszłam do łazienki i było trochę jak się podtarlam. Wzięłam pozostałe nic sie nie ruszyło nie krwawilam. Na następny dzień wylatywala bardzo ciemna krew. A do dziś plamie na bordowo. Skapo. Co to znaczy? Myślicie że muszę powtórzyć kuracje? Był to niecały 3 tydzień. Nawet nie było 3 tygodnie minęły od ostatniej miesiączki.

    #22682 Odpowiedź
    Avatar
    Sylwia

    Jd wydaje mi się,że skąpo przez wczesny okres ciąży.Najlepiej gdybyś udała się do ginekologa za kilka dni albo zrobiła betę ,zobaczysz co i jak .

    #22717 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Witam Was. W jaki sposób sobie pomóc (by zminimalizować ból skurczy) podczas kuracji ? Panicznie się boję, że nie dam rady tego wytrzymać…

    #22718 Odpowiedź
    Avatar
    Sisi

    Hej Kasia.Spokojnie,przygotuj sobie coś przeciwbólowego np.Ibuprom,uwierz,że też byłam przygotowana na najgorszy ból ,a był do wytrzymania (kurację robiłam wczoraj )

    #22719 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Strasznie się boję… kurację mam od tygodnia w domu, wczoraj byłam u lekarza i potwierdził 6 tydzień ciąży. Panicznie się boję ! Ile to dni mniej więcej może trwać?

    #22726 Odpowiedź
    Avatar
    Ola

    Ola
    Czy któraś z was miomo tego że krwawila podczas kuracji i po dalej była w ciąży? Nie udało się przerwać? Wczoraj o 23 wzięłam ostatnia dawkę, krwawie jak przy mocnym okresie brzuch trochę boli, ale skrzepow nie było, miałam okropna biegunkę już po 1 dawce i nie byłam w stanie zobaczyć czy coś ze mnie innego wypadło… Boję się że nie wyszło

    #22804 Odpowiedź
    Avatar
    Nikt

    Gdzie znajdę instrukcje jak zażywać tabletki?

    #22854 Odpowiedź
    Avatar
    Sisi

    Kasia i jak u Ciebie zaczęłaś już kurację ? Ja w Poniedziałek o 22 wzięłam ostatnie 4 tabletki i do dzisiaj krwawienie jak przy okresie,a poza tym nic innego się nie dzieje.Byłam 4-5 tydzień.Trzymam kciuki za Ciebie 🙂 Ola na pewno wszystko się udało ,nie zamartwiaj się 🙂

    #22855 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Sisi planuję na 23.08 -ciągle walczę z myślami co mam zrobić. Pierw jak mężowi powiedziałam o kuracji – to się nie zgodził. Po kilku dniach wróciłam do rozmowy to powiedział, że uszanuje każdą moją decyzję- nieważne jaka ona będzie. Mam taki mętlik w głowie, a jeszcze nie daj Boże coś się źle powiedzie i będą jakieś komplikacje …. jestem jednym wielkim kłębkiem nerwów.

    #22872 Odpowiedź
    Avatar
    Ola

    Sisi, ja do dziś krwawie dosyć mocno dziś coś za mnie wyleciało sama nie wiem co to było… Brzuch mnie boli… Stresuje się mocno. W piątek pójdę do lekarza boję się że jakieś komplikacje mogą wyniknąć.. Tylko co pow lekarzowi…

    #22888 Odpowiedź
    Avatar
    Sisi

    Ola kochana nie martw się ,czytałam o tym na prawdę wiele,moja koleżanka również brała te tabletki i mówiła,że macica musi się obczyscic,więc spokojne.Ja brałam tego samego dnia co Ty,ostatnia dawka o 22 ,wczoraj bolał mnie brzuch ,dziś już nie,ale nadal krwawię.Dla własnego spokoju wybierz się do lekarza i powiedz np.że spóźniał Ci się okres,a później dostałaś dość obfitego krwawienia ,ja chyba też się wybiorę.W ciąży miałam straszne bóle brzucha,pleców i piersi i wszystko ustało,myślę,że się udało .

    #22890 Odpowiedź
    Avatar
    Sisi

    Kasia doskonale Cię rozumiem ,również miałam mętlik w głowie,ale niestety nie mogę sobie jak na razie pozwolić na drugie dziecko dlatego zaryzykowałam.Kochana,a Ty przemyśl to sobie wszystko dobrze,masz jeszcze trochę czasu do 23.Jeśli będziesz chciała pogadać pisz śmiało.Ściskam !

    #23042 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Sisi … Bardzo dziękuję za dobre słowo i wsparcie. Będę się meldować na bieżąco. Ściskam i dziękuję

    #23118 Odpowiedź
    Avatar
    Aggi

    Dziewczyny, zamówiłam tabletki mają byc dzisiaj. To chyba 4/5 tydzień. Czy jest tu jakaś z Was która robiła kurację i wie że się udało? Proszę napiszcie o Waszych doświadczeniach.

    #23170 Odpowiedź
    Avatar
    Sisi

    Hej Agii.Robiłam kurację w Poniedziałek 12.08.też byłam 4-5 tydzień,wiem ,że się udało,wszystkie dolegliwości,które miałam minęły ,potwierdziłam to betą.Jeśli masz jakieś pytania śmiało pytaj.Pozdrawiam !

    #23101 Odpowiedź
    Avatar
    Anonim

    Dziewczyny a czy kuracja dotrze w ciągu tygodnia? Zamawiałam dopiero w środę i myślę czy do przyszlego piątku dotrze… Mam już dwoje dzieci, odchowane wiek szkolny…. Czekam niecierpliwie na paczkę.

    #24040 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Lusi myślę, że spokojnie-mi w 3 dni dotarła.

    #24101 Odpowiedź
    Avatar
    Ania

    Ja tez robiłam w poniedziałek od piątku strasznie mnie boli brzuch i całkiem mocno krwawię cały czas jestem na przeciwbólowych Bo ból jest bardzo nieznośny i nie za bardzo moge z nim funkcjonować czy ty tez tak macie ?

    #24158 Odpowiedź
    Avatar
    Anonim

    Dziewczyny a otwierała któraś z was przesyłkę przy kurierze?

    #24243 Odpowiedź
    Avatar
    Mini

    Ja byłam w 7 tygodniu, zamówiłam tabletki, które przyszły po 4 dniach. Jeden dzień był dniem wolnym od pracy. Poczekałam kilka dni na bardziej odpowiednia porę i wczoraj wzięłam pierwsza tabletkę. Oczywiście od doczekałam 24h i wzięłam następne w regularności co trzy godziny. Przebieg całkiem spokojny, chociz nadal mam gorączkę i ból brzucha. Dwie godziny po po ostatniej porcji tabletek zarodek wyleciał. Dużo krwawię, bardzo słabo się przez to czuje, ale leżę pod kołdra i regeneruje siły. Cała sytuacja była dla mnie stresująca, ale nie taki diabeł straszny jak go malują, wiec dla pan, które bardzo się boją – spokojnie, dqcie radę.

    #24300 Odpowiedź
    Avatar
    Natalia

    Mogę z kims pogadać kto teraz rozpoczął kuracje ? Zaczynam jutro tabletkę chciałam wsparcie

    #24341 Odpowiedź
    Avatar
    Lelum

    Hej dziewczyny, w srode wieczorem zamowilam tabletki. Czy ktoras z was tez zamierza przeprowadzac kuracje w przyszlym tygodniu? Fajnke byloby miec wsparcie

    #24432 Odpowiedź
    Avatar
    Palina

    Ja czekam na zamówienie, więc jak przyjadą to dam znac

    #24523 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Ja właśnie wzięłam

    #24570 Odpowiedź
    Avatar
    Anonim

    Kasia i jak?

    #24610 Odpowiedź
    Avatar
    Anonim

    Kasia, możesz opisać jak u Ciebie przebiegało?

    #24536 Odpowiedź
    Avatar
    Anonim

    Kasia i ile czekałaś na przesyłkę?
    Daj znać co i jak, jak możesz pisz że szczegółami

    #24773 Odpowiedź
    Avatar
    Kika

    Hej
    Ja jestem po drugiej dawce 4 sztuk
    Po pierwszej dawce bolał mnie brzuch i miałam dreszcze…pół godziny przed drugą dawką zaczęłam krwawić przy oddawaniu moczu i lekkie skrzepy… moje obawy okazały się zbędne i krwawienie przyszło szybciej niż sądził am…boję się tylko bólu po kolejnych dawkach 🙁 ten do tej pory był do zniesienia

    #24807 Odpowiedź
    Avatar
    Pauliska2

    Ja kuracje robiłam wczoraj od 6:30 ostatnia dawka była przed 15.
    Po wzięciu pierwszej dawki cytocetu odrazu zrobilo mi się bardzo zimno leżałam z gigantyczna podpaska i podkładem przykryta kocami, stopniowo narastaly skurcze wiedziałam czego mogę się spodziewać ponieważ mam już dwójkę dzieci i zaczynało się podobnie jak przy porodach. Podczas rozpuszczania się drugiej dawki dostałam okropnej biegunki i pierwszych krawiem jeden z najgorszych momentów bo zrobiło mi się bardzo slabo i mąż musiał mnie prowadzić do łóżka, wzięłam najmocniejsza dawkę ibum super max zdecydowanie pomogło leżałam tak w łóżku z podkładem i podpaska starałam się o tym nie myśleć oglądałam film i czułam jak co jakiś czas krawie, nie chcialam wstawać, bo wtedy było mi slabo. Cały czas leżałam i piłam wodę przy trzeciej dawce skurcze ustały krwawienie się trochę wzmocnilo ale nie było tego az tak dużo jak opisywały wcześniej dziewczyny, chwile później będąc w toalecie usłyszałam plusniecie i czułam jakby wypadło że mnie coś sliskiego okraglego, to chyba było to…. Dostałam gorączki 38,5. Później już tylko czułam się lepiej wzięłam prysznic kolejna przeciwbólowa tabletkę i się położyłam. Dziś jestem dzień po.. krwawię jak przy zwykłym okresie, w przyszłym tyg planuje wizytę u zaufanej ginekolog która sprawdzi czy się udało. Jestem okropna panikara z niskim progiem bolu i powiem wam szczerze że myślałam że będzie gorzej, ważne żeby był ktoś przy was.

    #24863 Odpowiedź
    Avatar
    Natalia

    Ktos mial lyzeczkowanie ? Niestety poszlam do ginekologa lyzeczkowanie pilne szpital nie wylecial zarodek myslalam ze tak glosno chlupnelp to bylo to .. Boje sie tego bolu

    #24899 Odpowiedź
    Avatar
    Jasmine666

    Co Ty dziewczyno odpierniczasz. Dopiero co przeprowadziłaś kuracje i od razu poszłaś na badanie. Przecież w takim wypadku zawsze zlecą łyżeczkowanie, bo nie wiedzą jakiemu zabiegowi się poddałaś i myślą, że coś jest nie tak. Organizm powinien się sam oczyścić bez żadnego łyżeczkowania, ale to trochę trwa.

    Czytałaś to w ogóle: https://9tygodni.pl/forum/temat/wazne-informacje/

    ??

    #24985 Odpowiedź
    Avatar
    Paulla

    Czy mogę prosic kogoś o porade, jestem w 6tc czy na pewno uda sie zabieg ??
    Co zrobic jesli 30.09 nam wizyte kolejna u ginekologa na badania

    #25130 Odpowiedź
    Avatar
    Anonim

    Fiona możesz napisać jak się u Ciebie skończyło? Śledziłam całe forum, czytałam Twoje wpisy. Wszystko ok?

    #25164 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    U mnie wszystko przebiegło naprawde dobrze spodziewałam się naprawde dużego bolu tu naprawde nic miałam dreszcze jak przy goraczce ale tylko 2godziny najgorsza była biegunka i tyle skurcze bardzo słabe normalnie przy miesiaczce było gorzej usg zrobiłam 4 dni po i na usg nic nie było wciąż mam krwawienie ale słabe nie spodziałam się że tak szybko i bez bólowo to przebiegnie choć przy porodzie u mnie też było szybko i bez bólu mòj poròd trwał 30 min

    #25204 Odpowiedź
    Avatar
    Kola

    Cześć jestem po pierwszej dawce po ogólnie gardło boli lekko brzuch i strasznie zimno po1,5 przy sikaniu poleciała krew

    #25221 Odpowiedź
    Avatar
    Dula

    Kola jak długo czekałaś na tabletki? Zamówiłam w czwartek, boję się że nie przyjdą 😭😭

    #25226 Odpowiedź
    Avatar
    Pauliśka2

    Dziewczyny jestem 10 dni PO. Niestety dalej krwawię, ale tak jak przy okresie, byłam u ginekolog powiedziała że wszystko w porządku się oczyszcza i mam przyjść jeszcze raz jak skończę krwawić.

    #25231 Odpowiedź
    Avatar
    Dula

    Kola jak się czujesz?

    #25259 Odpowiedź
    Avatar
    Kola

    Hej wszystko ok lekko krwawie lekki ból brzucha po 3 dawce coś wyleciało mam nadzieję że to to jutro idę do ginekologa

    #25260 Odpowiedź
    Avatar
    Kola

    Tabletki zamówiłam w sobotę w piątek dostałam, ja tez myślałam że to będzie gorszy ból tym bardziej że jedno poronilam samoistnie i to było straszne ogólnie ból do zniesienia wspomagalam sie ibupromem zimno strasznie było biegunki ani wymiotow nie miałam

    #25261 Odpowiedź
    Avatar
    Dula

    Pauliśka a to jakiś zaufany ginekolog? Czy po takim czasie nikt nie zorientuje się że wzięło się tabletki?

    #25263 Odpowiedź
    Avatar
    Młoda

    Dula
    Tabletki przyjadą na 100% , nie musisz się martwić. Ja wczoraj zakończyłam swoje kurację i jestem po. Teraz tylko się modlić żeby wszystko było dobrze.

    #25275 Odpowiedź
    Avatar
    Kola

    Wszystko ok jutro idę do lekarza

    #25311 Odpowiedź
    Avatar
    Kola

    Mi się udało byłam u lekarza mimo wszystko serce boli ale sytuacja zmusiła Dziękuję za pomoc

    #25426 Odpowiedź
    Avatar
    Violka

    Hej, chciałam się podzielić przebiegiem kuracji. Byłam na początku 4 tygodnia ciąży. Dziś mija dokładnie tydzień czasu od zażycia pierwszej tabletki, tak jak pisały inne dziewczyny, po niej czułam się i funkcjonowałam normalnie. W sobotę o 14 wzięłam pierwsze 4 tabletki pod język. Rozpuszczały się ok 20 minut, po ok 1,5 godziny zaczął boleć delikatnie brzuch, zaczęły się dreszcze. Wzięłam gorąca kapiel i się położyłam pod kołdrę. Ból z minuty na minutę był coraz gorszy, do tego doszła biegunka a wraz z biegunką wymioty. Na szczęście zwymiotowałam się tylko dwa razy. W końcu pojawiło się krwawienie, a ból brzucha narastał. Nie byłam w stanie normalnie funkcjonować, najlepsze wydało mi się siedzenie na kibelku. W pewnym momencie ból brzucha nieco zelżał i w tym momencie skinęła ze mnie krew, raz a potem drugi i znowu. Nie wiem czy skrzepy poleciały, bo leciało że mnie dosłownie z każdej dziury. Z biegunką sobie poradziłam starym domowym sposobem czyli jagodami i o dziwo pomogło. O 18 kolejna dawka, obawiałam się ją wziąć, aby znowu nie zwymiotować, wzięłam troszkę po czasie i znowu dreszcze i podwyższona temperatura, udało mi się zasnąć, jak się obudziłam, ból był zdecydowanie mniejszy, czułam jak leci krew, ale nie mega mocno. Wyleciało ze mnie coś dziwnego, takiego jasno różowego, ciężko mi to opisać. O 22 kolejna dawka i znowu dreszcze i podwyższona temperatura, nie wiem jak długo mnie to męczyło bo zasnęłam. Rano obudziłam się bez bólu z lekkim krwawieniem, jak w okres, i tak miałam przez 2 dni. Byłam pewna że kuracja się nie powiodła, bo nie było skrzepów a i krew leciała słabo. Rozkręciło się u mnie we wtorek, ból brzucha ciut mocniejszy niż na okres i krew już leciała dość mocno ze wszystkimi brudami. Pani z tej strony poleciła mi zrobić betę i powtórzyć po 48 godzinach. Pierwszy wynik 5472, drugi dużo niższy 2578. Kuracja się udała, do gina idę jak skończę się oczyszczać, gdybym poszła od razu na pewno zalecił by łyżeczkowanie. Jeśli macie kobietki jakieś pytania piszcie, może coś wam pomogę

    #25500 Odpowiedź
    Avatar
    Kasiulka

    Violka, a w którym dniu robiłaś dokładnie betę?

    #25503 Odpowiedź
    Avatar
    Kasiulka

    Ja zamówiłam dziś tabletki, czy jest tu jakaś osoba która też zaczyna lada dzień kuracje?

    #25525 Odpowiedź
    Avatar
    Zosia

    Kasiulka ja tez zamowilam, czekam na dostawe. Boje sie na maxa.

    #25534 Odpowiedź
    Avatar
    Violka

    Kasiulka kuracje przeszłam w sobotę A we wtorek poszłam robić pierwszą betę i po 48 godzinach czyli w czwartek poleciałam robić druga.

    #25535 Odpowiedź
    Avatar
    Gosia

    Ja jestem zamówiłam dziś tabletki. Zobaczymy kiedy przyjdą .. boję się że nie przyjdą 🙁

    #25551 Odpowiedź
    Avatar
    Zosia

    Min. 5 dni roboczych dostawa… Taka informacje dostalam..

    #25553 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Ja przeszłam kurację w niedzielę. Prócz ostrej biegunki i bólu brzucha nic szczególnego się nie działo krwawienie było nie wielkie wyleciało kilka skrzepów i tyle. Dzisiaj krwawię skąpo a krew ma barwę różową , u mnie jest 5t

    #25554 Odpowiedź
    Avatar
    Zosia

    Kasiulka, Gosia który tydz macie?

    #25597 Odpowiedź
    Avatar
    Monima

    Hej dziewczyny. Właśnie się dowiedziałam ze jestem w ciąży i tak jak wy z wielkim bólem chce w niej nie być. Czytam wasze komentarze i niektóre z Was mówią ze po kuracji idą zrobić betę. Co to jest ta beta ? I czy kuracja uda sie ? Jestem w 3-tyg ciąży.. pozdrawiam

    #25608 Odpowiedź
    Avatar
    Dominika

    Ja mam 6 tydzień i po 1 dawce tylko biegunka i stan podgoraczkowy. Boję się że nie działa😕

    #25612 Odpowiedź
    Avatar
    Kasiulka

    Też dostałam informację że min 5 dni roboczych. U mnie zaraz 7 tydzień :(a u was?

    #25613 Odpowiedź
    Avatar
    Zosia

    Karola a jak dzisiaj sie czujesz?

    #25654 Odpowiedź
    Avatar
    Kasiulka

    Gosia, Zosia może zechciałybyście podać mi emaila i będziemy w kontakcie jak dojdą do nas tabletki. W kupie raźniej, a ja strasznie się boję i przyda się wsparcie od kogoś kto jest w podobnej sytuacji. Dominika nie martw się na zapas, poczekaj do ostatniej dawki i idź zrób bete, może po prostu lżej to znosi.

    #25670 Odpowiedź
    Avatar
    niebieskooka

    Witam Was dziewczyny przede mną dzień drugi już za godzinę biorę pierwsze cztery tabletki i strasznie się boje … może nie ze boje ale obawiam się co ze mną będzie czytam wasze komentarze a godzina zbliża się wielkimi krokami …. jak sobie radziliście z takimi myślami ?

    #25671 Odpowiedź
    Avatar
    Agu

    Ja zamówiłam 13 września, mam nadzieję, że przyjdą w piątek i będę mogła zacząć kurację. U mnie 7 tc i to bliźniaczej 😕

    #25680 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Zosia
    Czuję się dobrze pobolewa brzuch i to tyle nic się nie dzieje nie dostałam większego krwawienia … Dzisiaj byłam zrobić betę i pójdę powtórzyć w piątek ale obawiam się że niestety się nie udało i nie wiem co dalej średnio uśmiecha mi się kupić kolejny zestaw ze względów finansowych

    #25683 Odpowiedź
    Avatar
    Zosia

    Kasiulka to padaj swojego, bo ja niestety mam nazwisko w adresie, wiec wolalabym pierwsza do Ciebie napisac. Niebieskooka ja sie strasznie boje, tego co bedzie w czasie kuracji i co bedzie potem…za miesiac..rok.. Trzymam kciuki, zebys lekko to przeszla!

    #25686 Odpowiedź
    Avatar
    Zosia

    Niebieskooka jak Ci idzie?

    #25715 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Kasiulka tak kurację skończyłam w niedzielę dzisiaj pojawiło się trochę więcej krwi i kilka takich skrzepów przypominających żelek. Zrobiłam badanie krwi w piątek zrobię jeszcze jedno i wtedy wszystko się okaże strasznie się boję

    #25756 Odpowiedź
    Avatar
    Agu

    Miałam nadzieję zacząć kurację w weekend ale przesyłka ma dojść na początku przyszłego tygodnia 😔 Już chciałabym mieć to za sobą i nie myśleć o tym cały czas.

    #25768 Odpowiedź
    Avatar
    Kasiulka

    Karola, daj znać jak U ciebie będzie po badaniu bety. Agu więc i u mnie pewnie będzie po niedzieli. A u mnie zaraz strzeli 8 tydzien, ten czas za szybko teraz leci 🙁

    #25780 Odpowiedź
    Avatar
    Goska

    Witam dziewczyny,a czy w 12 tyg wszystko sie moze udac?pomóżcie.pozdrawiam

    #25789 Odpowiedź
    Avatar
    Agu

    Kasiulka u mnie w przyszłym tygodniu też już będzie 8tc. Czekam z niecierpliwością na przesyłkę i mam nadzieję, że kuracja zakończy się pomyślnie.

    #25810 Odpowiedź
    Avatar
    Kasiulka

    Gośka, ja czytałam kilka komentarzy że dziewczynom się udało po 10 tygodniu. Wiadomo ryzyko jest większe. 98 %skutecznosci jest do 9 tygodnia do 12 ponoć już około 80.

    #25836 Odpowiedź
    Avatar
    Goska

    Kasiulka

    ja jestem w 8 tyg ale pytam sie z ciekawosci czekam na tabletki maja byc na poczatku tyg to bedzie moj 9 tydz..mam nadzieje ze sie uda.A jak Ty zażywałaś tetabletki w 2gi dzien kuracji wiem ze od tej pierwszej po 24 te nastepne ale potem po 4 godzinach od przyjecia tabletki tak a nie rozpuszczenia jej..?

    #25879 Odpowiedź
    Avatar
    Kasiulka

    Gośka, ja jeszcze jestem przed kuracja. I jestem tak samo chyba jak Ty, teraz będzie 8 tydzień jakoś. Więc też czekam na tabletki z niecierpliwością. Ja zamówiłam tydzień temu w niedzielę.

    #25892 Odpowiedź
    Avatar
    Halo

    Hej dziewczyny ja tez czekam na tabletki sie denerwuje chce miec to za soba jestem 6 tydzien mam nadzieje ze wszystko pojdzie ok

    #25900 Odpowiedź
    Avatar
    Goska

    Kasiulk
    tez zamówiłam tydzien temu i czekam jak przyjdą daj znac zrobimy kuracje razem ok

Oglądasz 100 wpisów - 4,401 z 4,500 (wszystkich: 5,310)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane: