Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 5,309 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Kasia 3 tygodnie, 3 dni temu.

Oglądasz 100 wpisów - 4,501 z 4,600 (wszystkich: 5,310)
  • Autor
    Wpisy
  • #25942 Odpowiedź
    Avatar
    Agu

    Gośka, Kasiulka to może we 3? Ja też czekam na przesyłkę

    #26136 Odpowiedź
    Avatar
    Goska

    Kasiulka
    Zrobilas juz kuracje? ja jutro zaczynam 2gi dzień bardzo sie boję 🙁

    #27681 Odpowiedź
    Avatar
    yele

    Pierwszą tabletkę wezmę jutro rano. czy ktoś może mi powiedzieć w jakich odstępach czasowych mam je brać? na stronie jest podanych kilka różnych informacji. z góry dziękuje za odpowiedź, strasznie się boję.

    #27689 Odpowiedź
    Avatar
    Mmmmm.

    Nie bój się, wszystko będzie dobrze;) ja brałam co 3,5h. Bóle do zniesienia, zaopatrz się w razie mocniejszego bólu w tabletki.No i ważne, żeby ktoś był z Tobą wtedy.

    #28111 Odpowiedź
    Avatar
    Lidia

    Czy ktoś w tym tygodniu zaczyna kurację? Zawsze raźniej….

    #28148 Odpowiedź
    Avatar
    Aleksandra

    Jak dojdzie do końca tygodnia to ja.

    #28188 Odpowiedź
    Avatar
    Aga

    Jeśli dostanę zestaw do czwartku, to w weekend ja

    #28189 Odpowiedź
    Avatar
    Aga

    U mnie jutro koniec 5 tygodnia

    #28266 Odpowiedź
    Avatar
    Lidia

    Zamawialam w niedzielę, ale dostałam informację że najprawdopodobniej będzie na początku przyszłego tygodnia….ja też 5 tydzień.
    Nie ukrywam….jestem przerażona

    #28298 Odpowiedź
    Avatar
    Anka

    Mam już tabletki. Czekam… W piątek zaczynam. Strasznie się boje(6 tydzień)

    #28333 Odpowiedź
    Avatar
    Alekdandra

    Kobietki a dostaliście nr przesyłki do śledzenia? Bo ja nic. Tylko że moje zamówienie jest w realizacji i czas dostawy to ok. 5 dni roboczych

    #28301 Odpowiedź
    Avatar
    Aga

    Ja zamawiałam w poniedziałek rano, czyli też pewnie po niedzieli przyjdzie przesyłka. Myślalam, że w weekend będzie po wszystkim.

    #28327 Odpowiedź
    Avatar
    Lidia

    Aga…Niestety….też miałam nadzieję. Pewnie razem zaczniemy

    #28343 Odpowiedź
    Avatar
    Aga

    Ja dostałam nr nadania dziś późnym wieczorem. Wysyłają tylko na wyraźną prośbę. Jest podobno bardzo dużo zamówień i nie wysyłają standardowo.

    #28346 Odpowiedź
    Avatar
    Anka

    Ja nie dostałam żadnego nr nadania ani nic. Zadzwonil kurier że będzie przesyłka za pobraniem w ten sam dzień i tyle.

    #28356 Odpowiedź
    Avatar
    Ula

    Jestem 5-ty dzien po kuracji, nie wiem czy sie udalo, krwawie i dalej cos wylatuje, bylam w 4-tym tc,nie moge pojsc do lekarza bo niecierpie chodzic na takie badania. Mam nadzieje,ze wszystko poszlo ok.

    #28362 Odpowiedź
    Avatar
    Aga

    Ja dostałam, bo poprosiłam o numer nadania. Dzisiaj przesyłka powinna do mnie dotrzeć.

    #28368 Odpowiedź
    Avatar
    Lidia

    Dotarly….dzisiaj. ktos zaczyna dzisiaj?….

    #28372 Odpowiedź
    Avatar
    Aleksandra

    Właśnie odebrałam przesyłkę, jeszcze nic a już mam drgawki

    #28392 Odpowiedź
    Avatar
    Mami

    Mi dzisiaj przyszły. Cholernie się boje

    #28393 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Ja zaczynam w niedzielę bo akurat jedziemy do rodziny. Nie boję się bólu tylko tego że się nie uda.

    #28394 Odpowiedź
    Avatar
    Aleksandra

    Ja zaczynam jutro.

    #28399 Odpowiedź
    Avatar
    Lidia

    Dziewczyny….do dzieła. Wzięłam 1

    #28409 Odpowiedź
    Avatar
    Lidia

    Przyjemne to raczej nie będzie….stres na maksa. Oby udało się

    #28410 Odpowiedź
    Avatar
    Aleksandra

    Kiedy zaczynasz?

    #28414 Odpowiedź
    Avatar
    Aleksandra

    Lola właśnie myśl, że się może nie udać mnie przeraża…

    #28422 Odpowiedź
    Avatar
    Aleksandra

    Lidia trzymam kciuki aby się udało. Daj znać jak jutro będzie wyglądała kuracja

    #28429 Odpowiedź
    Avatar
    Lidia

    Chciałabym żeby juz było po wszystkim. W życiu nie miałam takich stresów…A przeżyłam wiele egzaminów życiowych…najbardziej boję się ewentualnych konsekwencji powikłań…bolu.
    Niestety….za błędy trzeba płacić….
    Jutro dam znać. Dzisiaj póki co jest “cudownie”

    #28450 Odpowiedź
    Avatar
    Janik

    Tabletki działają

    #28457 Odpowiedź
    Avatar
    Magnolia57

    Wczoraj zamówiłam zestaw,mam takie pytanie kiedy najlepiej zrobić bete czy spada? Ile dni po kuracji zacznie spadać? Ile czekałyście na dostawę?

    #28468 Odpowiedź
    Avatar
    Magnolia57

    Który tc?

    #28511 Odpowiedź
    Avatar
    Lidia

    U mnie słaba kreska.
    Poczułam się nieco lepiej…

    #28477 Odpowiedź
    Avatar
    Lidia

    4 lub 5 max

    #28484 Odpowiedź
    Avatar
    Magnolia57

    Ja 4t5d wczoraj zamówiłam boję się czy to na pewno sprawdzone źródło?Aby jak najszybciej przyszło im wcześniej tym lepiej

    #28487 Odpowiedź
    Avatar
    Aleksandra

    Czekałam 4 dni robocze.

    #28488 Odpowiedź
    Avatar
    Aleksandra

    Lidia jak się trzymasz?

    #28493 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Dziewczyny a macie plan b? Ja jutro zaczynam i już mnie mdli ze stresu że się nie uda. U mnie nikt nie wie. Mąż by się nie zgodził więc będę sama. Jutro biorę jedna tabletkę a w poniedziałek zaczynam kuracje. Trzymajcie kciuki ja trzymam za was. Oby nam się wszystkim udało.

    #28495 Odpowiedź
    Avatar
    Lidia

    Masakra…..bol nie do opisania…
    Druga dawka….O 23 trzecia

    #28497 Odpowiedź
    Avatar
    Magnolia57

    W takim razie to będzie 5/6tc u was testy wychodziły pozytywnie z mocna kreska czy slaba.Ja się boję bo mam kreske bardzo mocna pojawia się od razu w pierwszej ciąży była o wiele słabsza boję się ze nie da rady

    #28500 Odpowiedź
    Avatar
    Magnolia57

    Kochana mam to samo mąż też by się nie zgodził a wręcz zostawił by mnie.Oni nie chodzą w ciąży nie rodza nie wychowują nawet mama to mama a ojciec w przypadku mojego męża to 1/8 etatu a mąż zaden

    #28501 Odpowiedź
    Avatar
    Aleksandra

    Lola ja nie wyobrażam sobie ze się nie uda. Ewentualnie zamówię druga kurację. Jesteśmy w podobnej sytuacji, mój mąż też by mi nie pozwolił. Miałam zacząć dziś ale goście się wprosili… Więc od jutra zaczynam.
    Trzymam mocno kciuki

    #28503 Odpowiedź
    Avatar
    Aga

    Mój Partner nie wiedział o tym co zrobiłam. Ciąża nas zaskoczyła, zawiodła antykoncepcja. Mimo to pogodził się z tym, ze będziemy mieli dziecko. Ja 43 lata, a On 46. Nie było mowy o aborcji. To była moja decyzja. Bałam się czy dziecko urodzi sie zdrowe, czy zdążę wychować.. Wczoraj Partner byl w pracy. Byla ze mną Córka, która studiuje poza miejscem zamieszkania, a wczoraj przyjechała na weekend. Ona nie miała pojęcia, że bylam w ciąży. Tlumaczylam się jelitowką i okresem. Za kilka dni powiem, że poronilam samoistnie

    #28504 Odpowiedź
    Avatar
    Aga

    Druga dawka była najgorsza według mnie.

    #28505 Odpowiedź
    Avatar
    Zocha

    Dziewczyny ja juz po. Tabletki napewno dobre, ja mialam 7 tc i nie mialam boli, jak mocniejszy okres. Wszystko ok. Powodzenia. W moim przypadku wiecej strachu niz warto.

    #28507 Odpowiedź
    Avatar
    Aleksandra

    Dasz radę pomysl, że jeszcze parę godzin i będzie koniec meczarnia. Ratuj się kochana przeciwbólowymi.

    #28515 Odpowiedź
    Avatar
    Lidia

    Dziewczyny bardzo pomocna jest poduszka elektryczna, w kryzysowych momentach dreszczy które przeszywaja całe ciało pomaga też farelka elektryczna. Ciepło koi ból przy okazji dodatkowo rozkurcza

    #28524 Odpowiedź
    Avatar
    Elka

    Zaczynam jutro. Muszę… Mam dwójkę małych dzieci, mały ma 7 Msc. Niestety tabletki anty zawiodły. Trudna decyzja, ale wiem że nie dam rady z 3 dzieci. Będę z tym sama bo partner by na to nie pozwolił. Dobrze ze jest tu tak dużo dziewczyn które dają trochę otuchy.

    #28525 Odpowiedź
    Avatar
    Ula

    Kazdy bol do zniesienia,ro nie to samo co porod,ja urodzilam dziecko majac 42 lata, zdrowy i piekny chlopczyk,ta ciaza to jakis przypadek nie wiadomo skad, za pozno na kolejne dziecko, badzcie dobrej mysli

    #28528 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Dokładnie. Podejście facetów. Jakoś to będzie, damy radę. A co tam ze juz jedno malutkie dziecko że miejsca nie ma ze miałam zaraz wracać do pracy itd ja tylko mam nadzieję że nikt się nie domyśli. Ja będę sama z dzieckiem. Co prawda jak już będzie źle bardzo to zadzwonię do męża powiem właśnie ze jelotowka i okres dostałam i dojedzie szybko bo pracuje niedaleko. Jest któraś która zaczyna w niedzielę?

    #28529 Odpowiedź
    Avatar
    Magnolia57

    Jak tam się czujecie dziewczyny te obecnie w trakcie kuracji?

    #28531 Odpowiedź
    Avatar
    Magnolia57

    Dziewczynki czy ja dobrze rozumiem?Bierzemy pierwszą tabletkę za 24godz bierzemy owe 4pod język za 4godz następne 4 i koniec?Czyli zostaje nam 4ry z opakowania?

    #28536 Odpowiedź
    Avatar
    Anna

    Wzięłam dziś pierwsza tabletkę, zastanawiam się co by było gdybym nie przeprowadziła kuracji tymi następnymi tabletkami, czy ciąża by obumarła i trzeba by czyścić czy była by nadal żywa

    #28537 Odpowiedź
    Avatar
    Anna

    Najbardziej boję się powiklan i bólu. Niestety będę sama z 6 letnim dzieckiem mąż nie wie.. Zaczynam te następne jutro rano. Zastanawiam się jaki mają smak?

    #28542 Odpowiedź
    Avatar
    Aleksandra

    Lidia i jak się czujesz kochana?
    Ja dziś o 5.40 lyknelam pierwsza, boję się jutra

    #28546 Odpowiedź
    Avatar
    Aga

    Dziewczyny jak u Was z gorączką? U mnie utrzymuje się stan podgoraczkowy. Jestem e trakcie drugiej doby po zabiegu

    #28583 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Też będę sama z dzieckiem. Córka ma 11 mc i jest mega wymagająca. Nie wiem jak to będzie. Najwyżej zadzwonię do męża jak już wezmę wszystkie tabletki. Dziś wzięłam pojedyncza o 6. Pocieszające że przeczytałam calutkie forum i mało było przypadków że się nie udało.

    #28594 Odpowiedź
    Avatar
    Aleksandra

    Zaczęłam o 5.40 4 tabletki pod język poszłam spać dalej. Po pierwszej dawce było mi raz zimno raz ciepło. Wstałam po 9 od razu musiałam do toalety zaczęło się krwawienie… 9.30 kolejna dawka krwawienie nadal jest z malutkimi skrzepami. Przed dawkami biorę ibuprom czuje się dobrze aż za dobrze. Czekam na kolejną dawke

    #28595 Odpowiedź
    Avatar
    Anna

    Zaczęłam wczoraj. Dziś po 2 dawce 4 tabletek dreszcze, biegunka i skurcze macicy właśnie rozpuszcza mi się druga dawka ale już mnie cofa na ten smak i chyba z nerwów. Jestem sama. Wzięłam przed 2 dawka ibuprom żeby mniej bolało

    #28604 Odpowiedź
    Avatar
    Magnolia57

    Ja też będę sama z synem 4letnim zastanawiam się o której zacząć kuracje tak żeby większość odbyło się w nocy kiedy śpi.Czekam na przesyłkę ciekawe kiedy dostanę

    #28605 Odpowiedź
    Avatar
    Anna

    Ja zaraz tez biore druga dawke .krwawienie juz mam .Takie dosyc dosyc .Mam nadxiej ze sie uda bo kuracje przechodze drugi raz bo za pierwszym razem niestety sie niepowidlo.Mam nadxieje ze teraz sie uda .Trzymajcie kciuki

    #28614 Odpowiedź
    Avatar
    Aleksandra

    Anna dlaczego za pierwszym razem się nie powiodło? Trzymam kciuki

    #28615 Odpowiedź
    Avatar
    Lidia

    Z tego co czytam to są którym się nie powiodło….
    Ja doszłam do siebie. Krwawie delikatnie 2 dzień po. Po pierwszych 4 tabl po godzinie miałam juz skurcze krwawienie, druga dawka była koszmarem zwijalam się z bólu i mocne krwawienie,
    Liczę że udało się, wizytę mam za tydzień

    #28616 Odpowiedź
    Avatar
    Anna

    Po 2 dawce jedynie mocniejsze skurcze ale zero krwawienia o 16 ostatnia dawka. Co będzie jeśli nie zacznę krwawić

    #28607 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Dziewczyny a można przed tabletkami wziąć ibuprom? Nie ma to wpływu na działanie tabletek?

    #28620 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Anna czemu się nie powiodło? W którym byłaś tygodniu. Boze jak ja się tego boję że się nie uda 🙁

    #28623 Odpowiedź
    Avatar
    Lidia

    Daj sobie troche czasu. Możesz nawet jutro krwawic

    #28628 Odpowiedź
    Avatar
    Anna

    Pierwszy raz jak robilam to do zaplodnienia doszlo 28.09 ja robilam 17.10 mialam tylko lekkie krwiawienia minimalne.za pare dni poszlam do ginekologa i powiedzial mi ze jest pecherzyk i jestem wciazy.Teraz krwawie bardzo mocno az obficie co chwile zmieniam podpaske.Wylecial wielki skrzep chyba wielkosci 5 cm taki bardzo miesisty.Brzuch mnie boli mocno .o 17biore kolejna dawke.Teraz mysle ze wszystko bedzie ok

    #28632 Odpowiedź
    Avatar
    Aleksandra

    3 godziny temu miałam ostatnia dawkę, czuję się zanormalnie. Krew tylko w toalecie leci…

    #28633 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Anna czyli może za szybko zrobiłaś kuracje. Dobrze ze za drugim razem działa. Trochę się mniej stresuje bo zawsze w razie czego można zamówić szybko drugi zestaw.

    #28646 Odpowiedź
    Avatar
    Nelly

    Czysta statystyka. Skoro skuteczność terapii to 98% to 2 na 100 kobiet będą musiały powtarzać kurację. Nie ma co doszukiwać się specjalnych powodów tego stanu, chyba że zlekceważyło się totalnie wszystkie zalecenia, to już inna sprawa…

    #28648 Odpowiedź
    Avatar
    Anna

    Po 3 dawce skurcze ale jakoś znośne. Krwi zero jedynie lekkie zabarwienie na papierze. Jestem z moich obliczeń 4-5 tydzień. Mam nadzieję że nie będę musiała tego powtarzać.

    #28651 Odpowiedź
    Avatar
    Anna

    Wydaje mi sie ze za szybko zrobilam kuracje.Bo teraz caly czas krwawie bardzo mocno i skrzepow jest caly czas duzo.Juz chyba z 5 zemnie wylecialo.ale bol jest znosny.Wydaje mi sie ze sie udalo.

    #28654 Odpowiedź
    Avatar
    Anna

    Ja musiałam powtórzyć ale wydaje mi się ze po prostu było za wczesnie jak to robiłam.Po piersi caly czas mnie bolaly i mialam totalny brak apetytu przez 2 tygdnie.Tez pale papierosy.Ale wyczytalam ze niewolno palić wiec na te 2 dni zrezygnowalam.

    #28655 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Kurcze wyczytałam że ibuprom max działa rozkurczowo i tak zastanawiam czy mogę go jutro wziąć przed pierwszą dawka? Wy dziewczyny bralyscie?

    #28660 Odpowiedź
    Avatar
    Lidia

    Ja mialam ibuprom sprint

    #28662 Odpowiedź
    Avatar
    Anna

    Nadal się u mnie nie rozkręciło bol brzucha i ogólna niestrawność jakbym się czymś przytrula ale zero krwawienia boję się że się nie udało

    #28666 Odpowiedź
    Avatar
    Lidia

    Kurcze….odpocznij zobaczysz co jutro Bedzie rano.

    #28670 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Czytałam że u dziewczyn nawet 3 czy 4 dni później się rozkręcalo. Ja właśnie poczekam 3 dni jak nic się nie będzie działo to zamówię drugi zestaw.

    #28673 Odpowiedź
    Avatar
    Aleksandra

    Że mnie wyleciał mega skrzep na całą podpaske… Krwawienie jak przy miesiaczce

    #28690 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Ja jestem po pierwszej dawce. Czekam na jakieś działanie. Trzymajcie kciuki.

    #28692 Odpowiedź
    Avatar
    Anna

    Mi się wydaje ze tym razem sie udalo.Teraz tez dosyc mocno krwawie.Mocniej niz przy okresie.I skrzepy teraz tylko malutkie wylatuja.Ale wczoraj to byly bardzo duze i bylo ich duzo.😁 zadzwonie do ginekologa i umowie sie na wizyte i dam znac czy kuracja powiodla sie .Ale teraz jestem naprawde dobrej mysli.Bo gdy rano wstalam poczulam ze mam pelno energi jestem wyspana i piersi juz prawie wcale mnie niebola

    #28696 Odpowiedź
    Avatar
    Anna

    Dzięki dziewczyny dodajecie otuchy, nadal cisza. Poczekam kilka dni umowie się na koniec tyg do Gin. Jeśli się nie udało będę zamawiać w nast tyg drugi zestaw..

    #28715 Odpowiedź
    Avatar
    Mimi

    Hej dziewczyny. Posiadam pewne pytanie. Jestem niecałe dwa dni po kuracji. Nie przebiegła ona bardzo źle. Po pierwszej tabletce zaczęło się delikatne krwawienie. Po drugiej dawce 4 zaczął się silny ból brzucha, ale do wytrzymania, a także mocniejsze krwawienie. Po kilku godzinach od kuracji zaczęła się biegunka. Aktualnie mam delikatne bóle brzucha, a także lekkie krwawienie. Było bardzo mało skrzepów. Mam nadzieję że kuracja się powiodła. Jednak myślę że za delikatnie ją przeszłam. Był to 7/8 tydzień. Spodziewałam się czegoś gorszego. A wy jak myślicie. Powiodła się? Kiedy najlepiej iść do lekarza, Jak krwawie ustąpi?

    #28729 Odpowiedź
    Avatar
    Ula

    Jestem tydzien po kuracji, nadal krwawie, ale juz mniej, i nie jest czerwono, dalej wylatuja skrzepiki, mam niepewne mysli czy sie uda bo nadal czuje jakies mdlosci, moze za duzo kofeiny ? Nie wiem co mam myslec

    #28760 Odpowiedź
    Avatar
    Anna

    Jestem 48 h po kuracji nadal zero objawów nie krwawiłam, jedynie silne skurcze czego skutkiem było brązowe plamienie wczoraj ale bardzo znikome. Piersi nadal bolą. Zrobiłam dziś pierwszy raz betę za 2 dni powtórzę obawiam się bardzo że nic z tego że po prostu ta ciąża nadal się tam utrzymała. Ciekawa jestem tylko tego czy jeśli by się utrzymała a np by obumarła to czy beta będzie spadać? Bo wtedy to tylko łyżeczkowanie lekarz zleci i z głowy a jeśli nadal żywa to co wtedy po takiej ilości leków?

    #28778 Odpowiedź
    Avatar
    Anonim

    No właśnie kiedy pierwsze skurcze ? Tabletki brane o 10 dziś

    #28783 Odpowiedź
    Avatar
    Ola

    Dziewczyny wczoraj wzięłam tą pojedynczą tabletkę dziś o 11 wzięłam pierwszy zestaw. Myślałam że zejdę było mi bardzo słabo. Biegunka i mdłości bóle jak przy okresie ale zero krwawienia..teraz biorę drugą dawkę mam nadzieję że nie będzie gorzej..

    #28798 Odpowiedź
    Avatar
    Ola

    Drugą dawkę można powiedzieć że przespalam zniosłam to lzej raz tylko byłem w toalecie zaraz mam ostatni etap.. krwi brak . Boję się że się nie udało że tylko uszkodzilam płód:( czekam dalej.

    #28810 Odpowiedź
    Avatar
    Magnolia57

    Ja wzięłam o 15 tą 1tabletkę teraz zaczął mnie pobolewać brzuch jak na okres oraz kręgosłup.Możliwe że progesteron spada możliwe że miałam niski sam z siebie mam problemy hormonalne spore nikt umie przypuszczał ze bez leków zajde a jednak wpadka.Zaczynam się zastanawiać czytasz zrobiłam ale nie ma odwrotu.Wiem że było by mi ciężko z dwójką dzieci bo tak naprawdę męża mam tylko na papierze rodziny nie ma nikogo kto pomoże a wy jak tam ?

    #28809 Odpowiedź
    Avatar
    Aleksandra

    Ola jeszcze może się rozkręcić.
    Niektóre kobiety pisały że po 3 dniach dostały krwawienia

    #28811 Odpowiedź
    Avatar
    Mami

    Dziewczyny ja zaczynam jutro o 6 rano pierwsza tabletkę. 9 tydzień. Trzymajcie kciuki bo mam w domu małego 7 miesięcznego bobaska

    #28815 Odpowiedź
    Avatar
    Magda

    Jestem 2 dni po kuracji. Podczas dzisiejszego dnia krwawienie coraz bardziej się nasiliło. Jest bardzo dużo małych skrzepów. Nie odczuwam już żadnego bólu. Mam nadzieję że się udało.

    #28827 Odpowiedź
    Avatar
    Eni34

    Ja czekam na swoje tabletki.tyle się naczytalam że łeb mi pęka.boje się ze trafię na pogotowie.czytalam że można zakażenia dostać przez resztki które się same nie oczyszcza.czy są tu przypadki które trafiły na sor? Czym późniejszy tydzień tym gorzej

    #28841 Odpowiedź
    Avatar
    Magnolia57

    Eni ja też tyle się naczytałam że nie wiem czy drugi raz bym zamówiła ale dziś doszły i postanowiłam nie czytać więcej. Zamówiłam w czwartek więc szybka wysyłka na plus czy działa to się okaże

    #28886 Odpowiedź
    Avatar
    Anasti

    Witam . Ja wczoraj dostałam tabletki. Zamówiłam w czwartek przed świętami. Wysłane zostały w poniedziałek , już wczoraj je dostałam o 21. Lokalny kurier lubi takie późne dostawy . Zażylam pierwsza tabletkę już wczoraj o 21. Dzisiaj zaczynam kurację . Obawiam się gdyż będę sama z dwójką moich małych dzieci. Trzymajcie kciuki,będę pisać na bieżąco.

    #28895 Odpowiedź
    Avatar
    Eni34

    Dasz proszę znać jak to u Ciebie poszło? Ja mam 6-7 tydzień

    #28933 Odpowiedź
    Avatar
    Magnolia57

    Ja jestem sama z dzieckiem właśnie wzięłam pierwsza dawkę czekam 3,5godz wezmę druga

    #28952 Odpowiedź
    Avatar
    Anasti

    Wszystko napiszę . Zaczynam o 21. U mnie 7/8 tydzień .

    #28963 Odpowiedź
    Avatar
    Eni34

    Wróciłam z usg 7tydzi 2dni boję się tabletki dojdą po weekendzie

    #28976 Odpowiedź
    Avatar
    Eni34

    Proszę o opinie osób które wzięły tabletki w 8 tyg czyli w zasadzie na ostatni gwizdek. Strasznie się denerwuje że kuracja w tym tyg może się nie udać albo będą silne powikłania?

Oglądasz 100 wpisów - 4,501 z 4,600 (wszystkich: 5,310)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane: