Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 5,307 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Roksana 1 rok, 5 miesięcy temu.

Oglądasz 100 wpisów - 501 z 600 (wszystkich: 5,308)
  • Autor
    Wpisy
  • #13099 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Ja narazie nie krwawie ale mam sluz taki zrolowany jakby zluszczony…piatku przybywaj bo zawalu dostane :/

    #13101 Odpowiedź
    Avatar
    Olka

    Dziewczyny ja też nadal krwawie, ymmm taka jakby gesciejsza krew, ale to raczej normalne, do tygodnia może to trwać a nawet dwóch 🙄

    #13102 Odpowiedź
    Avatar
    Olka

    Krwawienie trwa dopóki macica się całkowicie nie oczyści, ale max do 14 dni, jeżeli dłużej to powinno pójść się do lekarza

    #13103 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Olka
    Jakbym miala czekac 14dni na lekarzw chyba bym z niepewnosci oszalala 🙁

    #13105 Odpowiedź
    Avatar
    Tereska

    Ja już po. Pierwsze skurcze po ok. 1,5 h miałam. Nie było tak tragicznie. Ibuprom pomógł.

    #13110 Odpowiedź
    Avatar
    Olka

    Lola, no tak prawda 🙄 stanowczo za długo..

    #13113 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Dobrze,ze moj piatek już po jutrze 😀 mowie Ci jak sie udalo , zaliczam monopol 😂

    #13114 Odpowiedź
    Avatar
    ALICJA666

    Ja ide 2 piatek 7:45. Mam dzis takie mocniejsze bole, ze juz Nurofen lyknelam :/ i tez jestem ciekawa jak to wyglada

    #13115 Odpowiedź
    Avatar
    Olka

    Lola
    ja też sobie odbije napewno chyba z pół litra odrazu chlapne 😂😂😂 Alicja666 to normalne te skurcze, nie martw się 🙂

    #13116 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Olka
    Już nie chcialam tak lapczywie 😂😂
    Ale skoro mówisz to czemu nie 🙂

    #13117 Odpowiedź
    Avatar
    Reba

    To dziewczyny zaszaleja. A jakby że inaczej. Ja odebrałam wyniki. Narazie bez zmian. Anemia nadal trwa.

    #13118 Odpowiedź
    Avatar
    Reba

    Tereska. W którym tyg byłaś jak działałas??

    #13119 Odpowiedź
    Avatar
    Reba

    Olka Ty pierwsza kuracje w którym tyg robiłaś?? I po jakiej przerwie zrobiłaś drugi raz kuracje?? To musi być jakaś przerwa!?? Pisałam na tą Twoją stronę ale od około dwóch dni nie ma p. Dorotki. Niby maja się odezwać. Czas pokaże.

    #13120 Odpowiedź
    Avatar
    ALICJA666

    Ja sobie brwi funduje w weekend, wiec alko nie bedzie :/
    No nic, w pt sie wszystko dowiem

    #13121 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Alicja tez bym sobie fundnela ale malek ubran zakupiłam ciut za duzo 😉 i.troche innych wydatków jest :/ jeszcze gin i w razie w na 2 kuracje trzymam 🙁

    #13123 Odpowiedź
    Avatar
    Olka

    Reba,
    pierwsza kuracja 5-6 tydz, druga robiłam po 2 tyg, musi być przerwa minimum tydzień

    #13124 Odpowiedź
    Avatar
    Reba

    Dziewczyny podjęłam ostateczna decyzje. Nie biore kuracji gdyż ta anemia do tego ta choroba. Jeszcze jak nie wypali to minimum tydzień trzeba odczekać to będzie już ponad 10 tydzień. Więc moim zdaniem to już za długa ciąża. Nie będę ryzykowala zdrowiem. Tymbardziej że mam 3 synkow, muszę dla nich żyć!! Praktycznie wszędzie pisze ze farmakologiczne można max do 9 tyg. Najbezpieczniej jest do 49 dni ciazy. Ze najmniej jest komplikacji a już w późniejszym okresie coraz więcej procent powikłań. Może i będę żałowała decyzji. Czas pokaże… Jestem zalamana
    Ale innego wyjścia nie Widze.zycze wam powodzenia Kochane
    Mam nadzieję że w piątek ginek. Dadzą wam dobre wieści. 3mam kciuki. Dajcie znać!!

    #13125 Odpowiedź
    Avatar
    Reba

    Gdybym wcześniej zaczęła szukać rozwiązania przez internet to może bym już była po. Napewno. A ja najpierw szukałam rozwiązania po lekarzach ale na darmo. Bo kasy na wizyty wydała u specjalistów a żaden nie okazał się ciut wyrozumiałościa.

    #13126 Odpowiedź
    Avatar
    Reba

    Zestaw mam cały czas w domu. Jak by któraś była zainteresowana to za grosze mogę oddać.

    #13127 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Reba
    Jesli mi sie nie udalo to nie czekam 2 tyg zamawiam odrazu w piatek i podejrzewam ze na wtorek beda i biore od nowa . Badz tu z nami dam znac Ci co powiedzial w piatek Bardzo sie boje …

    #13128 Odpowiedź
    Avatar
    Reba

    Lola Kochana mimo mojej decyzji będę z wami napewno

    #13129 Odpowiedź
    Avatar
    Reba

    No nawet teraz czytałam wypowiedź jednego z lekarzy że max 8-9tydz dopuszcza się aborcji farmakologicznej krajach gdzie aborcja jest legalna przy fachowej pomoc y lekarskiej. A później już mechanicznie tylko.

    #13131 Odpowiedź
    Avatar
    Reba

    Mąż wspiera mnie psychicznie że damy sb radę itp choć nie znał moich zamiarów bo nigdy by się na to nie zgodził.. Ze względów medycznych i stan mojego zdrowia.

    #13132 Odpowiedź
    Avatar
    Reba

    Może i ktoś pomyśli o sroch z tej dziewczyny. Ale ciekawa jestem która by w 9 lub 10 tyg cudowala.jak by to było moje 1 dziecko to bez wahania bym się podjęła ale teraz jak mam rodzinę jak patrzę na dzieci… Nie mogę!! A nóż widelec coś by mi się stało.. Na własne życzenie.

    #13133 Odpowiedź
    Avatar
    Reba

    Jedynie jestem zła na siebie ze najpierw wierzyłam tym specjalistom lekarzom. Ze tyle czasu na to zmarnowalam. Bo już pies sral z kasą. Bo dodam że byłam u kilku i każda wizyta 120-160zl.plus badania.

    #13139 Odpowiedź
    Avatar
    Olka

    Reba, martwisz się o swoje zdrowie, masz dla kogo żyć, Twoja decyzja jest zrozumiała dla każdego.. Ja jeśli miałabym oparcie w facecie z którym stało się to co się stało też pewnie chciałabym innego rozwiązania.. ale niestety.

    #13140 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Reba
    No wlasnie, to prawda …
    I tak jesteś twarda babka:)
    Później tak ttlko5 zabieg w klinice a to juz tez mega koszta :/ dlatego ja bylam.za aborcja powinna byc dostepna dla kobiet a nie szukanie po internecie i trucie soe nie wiadomo czym 🙁

    #13141 Odpowiedź
    Avatar
    Olka

    Lola właśnie, legalna aborcja zmieniła by bardzo dużo ale w tej naszej Polsce to chyba nie realne 🙄

    #13142 Odpowiedź
    Avatar
    Reba

    Olka, Lola
    Dzięki za wsparcie. Powiem wam szczerze niby postanowiłam ale kusi mnie cały czas. Choc wiem że to niebezpieczne. Ale muszę epostawic czoła sytuacji i jakoś to przetrwam. Tyle dobrego z tej sytuacji że poznałam was fajne d, iewczyny. Trochę się podzieliliśmy wspólnym życiem. Zawsze lżej na sercu he

    #13143 Odpowiedź
    Avatar
    Reba

    Lola. Gdyby mąż wiedział o wszystkim to nie martwił abym się o koszta. Bo było by nas na to stać. Ale on jest przeciwny farmakologicznej bo się martwi o mnie a jak ja bym się miała poddać mechanicznej to on by chyba na zawał padł. Wiesz co innego jak jestem z tym sama i że wspólnego konta by uciekał pieniądze od tak to już coś nie tak prawda?? Tymbardziej mówię już na lekarzy wydalam plus zestaw to trochę poszło. A Ilez można kręcić. 😣😣

    #13144 Odpowiedź
    Avatar
    Reba

    Też jestem za legalna aborcja. Każda kobieta powinna decydować o sb. Powinna mieć prawo wyboru. Ale tak jak Olka piszesz u nas to chyba nie realne😑😑

    #13146 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Reba
    Napewno maz nie pomoze ?
    Moj stanowczo mowi nie kolejnemu , mowi ze 2 wystarczy trzeba odchowac i troche sie soba nacieszyc 🙂
    Tej aborcji w pl to nie dozyjemy :((

    #13148 Odpowiedź
    Avatar
    Reba

    Lola
    Daj spokój to nasze prawo.. Ahh szkoda się wypowiadać. Nie mąż nie zmieni zdania. Napewno. Za bardzo się boi o mnie!! Trudno. Po porodzie trzeba zwiększyć antykoncepcja i bd dobrze. Teraz na spokojnie sb rozmyslalam że dam radę!! Pewnie mi tak pisane jest i dlatego te choroby mi wyszły w tym a nie innym momencie. Ale cały czas jestem nadziei że Tb Lola się udało i Alicja666 i Oli… Trzymam za was kciuki.. Więc jestem tu cały czas i czekam na dobre wieści 😉😉

    #13149 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    U mnie jakby sie dowiedzieli poza mezem to by mnie zjedli … oj ciezko by bylo 🙂 ja juz plamie znowu na brazowo i sluz lekki .

    #13151 Odpowiedź
    Avatar
    ALICJA666

    U mnie tez nikt nic nie wie, tylko moj chlopak, ale mi sie wydaje, ze tego sie nie rozumie, az sie w tym nie jest 🙁 ja tez myslalam, ze tego nie zrobie, a jednak 🙁

    #13153 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Alicja666
    Ale Ty nie masz dzieci jeszcze no nie?
    Ja mam dwoje i od zawsze wiedzialam ,ze na tym koniec:)

    #13204 Odpowiedź
    Avatar
    ALICJA666

    Lola, nie mam i nawet nie jestem pewna czy w ogole je chce mieć :/
    Jutro Pisz co Ci lekarz powie, ja powiem, ze mialam skurcze i krew sie leje i dlatego przyszlam

    #13211 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Alicja 666
    Najpierw Ty daj znac bo masz na rano ja mam dopiero wieczorem 🙁 u mnie dzis gorzej wiecej krwi i sluzu i jakby skurcze male

    #13215 Odpowiedź
    Avatar
    ALICJA666

    U mnie wiecej krwi tez i pare skrzepow i caly czas mnie pobolewa brzuch i krzyż

    #13217 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    AlicjA
    Mnie tak kreci od krzyza do podbrzusza ,ze masakra :/

    #13218 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Alicja tak tak napisze 🙂

    #13229 Odpowiedź
    Avatar
    ALICJA666

    Nie oczyscilo sie wszystko i zalecili lyzeczkowanie, ale ciazy brak

    #13233 Odpowiedź
    Avatar
    Reba

    Alicja666
    O to super że ciąży nie ma. I co dostałaś skierowanie na lyzeczkowanke??

    #13234 Odpowiedź
    Avatar
    Reba

    Alicja666
    I zobacz ile skrzepow poszło z Ciebie. I jeszcze coś tam zostało.. Ja pierdziele taki wczesny etap ciąży i już ile tam się nagromadzilo tkanek.

    #13238 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Reba
    Oczyszczenie nie zależy tylko od tabletek .Zalezy tez od organizmu i czy w macicy np nie ma tylo zgiecia bo wtedy jesy gorzej ale o tym sie glosno nir mowi … ciekawe co u mnoe bedzie

    #13239 Odpowiedź
    Avatar
    Reba

    Lola
    No ciekawa jestem bardzo.. Kurde żyje wami tak jak by mnie to dotyczyło..

    #13240 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Reba
    Teraz to ja juz sie boje tak ,ze szok i to lyzeczkowanie no masakra 🙁 ja mam dość mocne tylo zgiecie :(( cholera oby bylo ok

    #13241 Odpowiedź
    Avatar
    ALICJA666

    Ja nie mam tylozgiecia. Jak nie pojde to do miesiaca sie samo oczysci, ale bede ktwawic.
    Boje sie narkozy na tyle, ze nie wiem czy pojde do szpitala. Daj znac Lola pozniej jak u Ciebie.

    #13242 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Alcja
    Za to ja mam jak za dwie … ja w zyciu mialam dosc narkoz i kolejnej ni uja … najwyżej pojde gdzie indziej do gin żeby potwierdzić lyzeczkowanie czy jesy potrzebne .Ale najpierw modle sie zeby już tego tam nie byl9 i zabieg sie udal.

    #13243 Odpowiedź
    Avatar
    Reba

    Alicja666
    To nie przejmuj się. Najwyżej nie idź na to lyzeczkowanke i po miesiącu idź znów na wizytę i się dowiesz czy już wszystko się obczysvilo. Najważniejsze że to co Chcialas masz już za sobą.

    #13244 Odpowiedź
    Avatar
    Reba

    La
    Nie martw się na zapas. Już zakilka godz usłyszysz dobra nowinę.. U CB przebiegało jak u Alicji więc powinno być tak samo.

    #13245 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Oby bo nie bardzo chciałabym jeszcze raz to samo przezywac :/ sobota wycieta z zyciorysu

    #13246 Odpowiedź
    Avatar
    Reba

    Ohh daj spokój Lola.. Powinni to zalegalizować i po problemie.

    #13247 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Jasne ,ze tak najlepsze jesy to ze faceci maja najwiecej do powiedzenia Ci starzy chujce albo księża …to jest cala Polska

    #13252 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Dziewczyny jade mam na chwile później ale jade juz powoli .3mac kciuki ✊✊✊

    #13253 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Alicja 666 reba
    Udalo się,ale mam czas do poniedzialku żeby sie oczyścić jesli na scianie bedzie cxegos tam powyzej 1cm to ide na czyszczenie jesli ponizej 1cm to dalej sie samo oczysci .
    Alicja idziesz na czyszczenie ?

    #13254 Odpowiedź
    Avatar
    Reba

    Lola
    Super. Gratuluję. Cieszę się razem z Tb. A rozmawiałaś coś z dr??

    #13255 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Reba
    Powiedział ze jakbyś wziela ruszyc by sie ruszylo bo to 12 tabletek tylko mówi ze to jest czyszczenie na 99% a z anemia to na wlasna odpowiedzialność jak to on twierdzi nie takie byly zdesperowane co czyscilem …
    Jestem zalamana tym czyszczeniem

    #13256 Odpowiedź
    Avatar
    Reba

    To powiedział że na 99%procent by się udało nawet w tym terminie co jestem?? No właśnie ta anemia jest przeciwskazaniem. U CB może się oczyścić do poniedziałku.

    #13257 Odpowiedź
    Avatar
    Reba

    Lola
    A nie mogłaś zapytać czy jakimiś tabletkami nie da rady się oczyścić?? Żeby ominąć lyzeczkowanke.

    #13258 Odpowiedź
    Avatar
    ALICJA666

    Ja mysle, powiedzialam mamie taka prawde jak lekarzowi i ona mi tez zaleca isc na to lyzeczkowanie, ale ja sie boje 🙁

    #13259 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Można ale nie ma 100% pewnosci ze wsio wyleci i powiedział ze to stare najlepsze wyjscie

    #13260 Odpowiedź
    Avatar
    Reba

    Oj dziewczyny y ciężko doradzić. Ponoc sam zabieg trwa kilkanaście minut. Ale oczyścić się trzeba żeby do żadne j infekcji nie doszlop

    #13263 Odpowiedź
    Avatar
    ALICJA666

    No wlasnie 🙁

    #13273 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Alicja
    Kiedy idziesz na zabieg?

    #13278 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Alicja 666
    Dostalam takich skurczy jak do pierwszego porodu chodze po ścianach normalnie szok .Przy tabletkach takich w polowie nir mialam jak teraz.

    #13282 Odpowiedź
    Avatar
    ALICJA666

    W poniedzialek bede dzwonic, zeby to ustalic. A co z Toba? Matko, co sie dzieje?! Mnie tez tak dzis brzuch boli 🙁

    #13283 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Alicja 666
    Ja mam badane po 7rano jak cos zeszło to nie beda czyscic a jak nie to czyszczenie ,odrazu zostaje w szpitalu.
    Nie wiem chuba sie oczyszcza boli no jak do porodu bole takie sluz jakny nitki i 3 skrzepki male mialam ok 2-3cm .wzielam ibuprom .Badz tu jak cos bedziemy w kontakcie do po zabiegu

    #13284 Odpowiedź
    Avatar
    ALICJA666

    Ok, czekam na info z rana, trzymaj sie kochana 😘

    #13285 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Alicja 666
    Tak napisze odrazu co i jak 3maj kicuki za mnie zeby moze nie czyscili mnie .😘

    #13295 Odpowiedź
    Avatar
    ALICJA666

    Lola, jak tam?

    #13298 Odpowiedź
    Avatar
    Ola123

    Hej dziewczyny. Potrzebuje waszej pomocy. Wzięłam dzisiaj juz 2 dawkę leków i oprócz mocnego bólu wydaje mi się ze jajniki tez bolą nic nie krwawię..czy to ma tak wygladac ? Pomóżcie mi

    #13301 Odpowiedź
    Avatar
    Reba

    Ola 123
    A który tydz u CB??

    #13302 Odpowiedź
    Avatar
    Reba

    Lola Alicja666
    Mam nadzieję że się trzymacie jakoś. Lola może te skurcze miałaś bo się oczyszczalas. Mam nadzieję że Cię ominie lyzeczkowanke. Alicja a Ty jak nie musisz iść na zabieg to może poczekaj aż sama się oczyścisz. Bo czytałam na temat lyzeczkowania i to wcale takie bezpieczne nie jest.

    #13303 Odpowiedź
    Avatar
    Ola123

    U mnie 5 tydz..wczoraj po tej pierwszej juz miałam lekkie bóle i mdłości wiec myślałam że dzisiaj się uda..a pomimo skurczy jak na okres i biegunki nic się nie dzieje..za 30 min mam przyjąć ostatnia dawkę..boje się ze się nie uda 🙁

    #13304 Odpowiedź
    Avatar
    Reba

    Ola123
    A o której wzięłaś druga dawkę??

    #13305 Odpowiedź
    Avatar
    Ola123

    Rozpuszczały wam sie te tabletki całkowicie czy po prostu rozmiękczały?

    #13306 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Alicja 666 reba
    U mnie od dwoch dni byl bol brzucha i wiecie co siedzialam plakalam nic nie pomagalo i dzis poszlam z tym bolem siku i wylecialo to co widzial chyba lekarz na usg i nagle przestało wszystko bolec.Nie ide jutro na to lyzeczkowanie chyba chciał mnie naciagnac okazuje się ze samo się oczyscilo pojjde do kontroli do innego lekarza.

    #13307 Odpowiedź
    Avatar
    Ola123

    Druga dawkę wzięłam 2h 30 mi temu

    #13308 Odpowiedź
    Avatar
    Reba

    Ola123
    To wczesna ciąża więc może Ci się uda. Ja to szczerze Ci powiem że kupiłam tu kuracje po długich przemyśleniach i czytałam tez o innych portalach ale to co tam ludzie dostawali to dramat także tu wygląda na to ze wszystko ok to i u Ciebie powinno być 🙂

    #13309 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Ola 123
    Mnie ruszylo po 3 dawce lekko a 3h po3 dawce dopiero mocno i szly skrzepy i krew .Ja jestem tydzień po kuracji i jak widac jeszcze szlo .Wszystko zalezy od organizmu

    #13310 Odpowiedź
    Avatar
    Reba

    Dziewczynom się ładnie rozpuszczalny i mówiły że miały smak kredy. A u CB??

    #13311 Odpowiedź
    Avatar
    Reba

    Lola
    Jak się czujesz!?!

    #13312 Odpowiedź
    Avatar
    Ola123

    U mnie się rozmiękczały i to co zostało a zostało sporo połknęlam.

    #13313 Odpowiedź
    Avatar
    Ola123

    Na tą chwilę bóle ustały. Nie wiem co się dzieje

    #13314 Odpowiedź
    Avatar
    Reba

    Lola
    To pewnie się oczyscilas😁 pewnie idź do innego dr. Wydaje mi się że może to był kawałek łożyska czy coś. Ale fakt że usunęli się.

    #13315 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Reba
    Teraz o niebo lepiej czuje luz w macicy a nie tj od dwoch dni jal cos szlo …
    Bez tabletek nie ma rozwarcia i trzeba bylo to jakby urodzic jak ja do bolu przyzwyczajona jestem po paru operacjach tak to byla masakra

    #13316 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Reba
    Wyczytałam dzis ze oczyszcza sie 14dni po zabiegu takze u mnie to wlasnir chyba tyle trwa

    #13317 Odpowiedź
    Avatar
    Reba

    Lola
    Ja pierdziele. Dobrze ze dałaś radę i że to już jest za Tb.

    #13318 Odpowiedź
    Avatar
    Reba

    Lola.
    Pewnie tak jest u CB. Najgorsze ze tyle meczylas się w bólu. Dobrze ze wytrwalas i że nic Ci się nie stało… A jeszcze pewnie trudniej było Ci wydali z powodu tylo zagięcia.

    #13319 Odpowiedź
    Avatar
    Reba

    Ola123
    I co u CB?? Dzieje się coś??

    #13320 Odpowiedź
    Avatar
    Eee

    Doświadczone Dziewczyny poradzicie…masakra..boje się u mnie 4 tydzień. Czy na tak wczesnym etapie lepiej zadziałają? Co robić??

    #13321 Odpowiedź
    Avatar
    Ola123

    Dalej mam biegunkę. Za niedługo biorę 3 dawkę mam nadzieje ze ruszy w końcu. U was od razu było krwawienie czy też musiałyscie czekać ?

    #13322 Odpowiedź
    Avatar
    Reba

    Ola123
    A jak sikasz masz jakiś mocz zabarwiony chociaż??

    #13323 Odpowiedź
    Avatar
    Ola123

    Własnie wszystko jest norealne. Ale skurcze miałam przez pewien czas jak przy okresie

    #13325 Odpowiedź
    Avatar
    Reba

    Ola123
    Może i się rozkręci. Niektóre dziewczyny pisały że dopiero po 3 dawce po 2 lub kikku godzinach od ostatniej dawki. A niektóre pisały że miały bóle kilka plamek krwi a nawet jakiś skrzepik był ale mimo tego się nie udało.

    #13326 Odpowiedź
    Avatar
    Reba

    Ola123 pisz na bieżąco czy coś Cię ruszyło.

    #13327 Odpowiedź
    Avatar
    Ola123

    Reba
    Mam nadzieje ze się uda bo naprawdę już nie mam siły na to wszystko. Ostatnia dawkę wziąć pod język czy policzki jak wcześniej ?

    #13328 Odpowiedź
    Avatar
    Reba

    Ola123
    Może weź pod jezyk

    #13329 Odpowiedź
    Avatar
    Reba

    Ola123
    A jest ktoś z Toba czy sama jesteś??

Oglądasz 100 wpisów - 501 z 600 (wszystkich: 5,308)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane: