Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 5,309 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Kasia 3 tygodnie, 4 dni temu.

Oglądasz 100 wpisów - 701 z 800 (wszystkich: 5,310)
  • Autor
    Wpisy
  • #13544 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Też się zastaniawmam co powiedzieć lekarzowi i kiedy w ogóle iść?

    #13545 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Ja się zastanawiam czy iść do lekarza czy najpierw zrobić betę

    #13546 Odpowiedź
    Avatar
    Dzasta k

    A może którąś wie Jak to się odbywa w szpitalu ?w sensie że np jakbym sciemnila że pojechałam do szpitala jak zaczęłam krwawic ?Co w takiej sytuacji?szpital zatrzymuje i czyści czy odsyła do domu i każą iść na kontrolę do swojego gin?

    #13547 Odpowiedź
    Avatar
    Mała Mi

    Cześć dziewczyny . Ja już po …..i ja to przeszłam jeszcze inaczej niż Lola i Alicja . Wziełam Ru …. I jakby coś mnie trzepneło … Zakreciło mi się w głowie. Po 24 h wzięłam 1 dawkę ..4 tabletek …rozpuściło się w jakieś 10 minut całość. ( smak ohyda ..kredy ) …po kolejnych 10 ….miałam dreszcze ..raz zimno raz gorąco i nagle gorączka 39 stopni . Miałam dziwne parcie na pęcherz . Poszlam siusiu i już krawiłm ….może 20 minut od przyjecia 1 dawki .Zanim sięgnełam po 2 dawkę , wyleciał ze mnie skrzep …ze 3 cm …i krwawilam jak przy okresie … Ból umiarkowany ..ale nasilał się z każda chwilą….. Po 3,5 h wzielam 2 dawke…. To sano dreszczcze …zimno i gorączka ….i jak zaczeło ze mnie schodzić to szok ….skrzep za skrzepem . Z poł godzinh na toalecie przesiedziałam . Czułam jak wszystko ze mnie wylatuje . Ból mocniejszy jak przy początku akcji porodowej . Ratowałam sie ibumpromem. Po może 2 h od przyjecia 2 dawki …skurcze uspokoily sie i doslownie bol odszedł a ja głupio to zabrzmi ale poczułam się zupełnie inaczej . Piersi zelżały …. I zapachy mi już nie orzeszkadzały . Wzielam 3 dawke . I już bez skutkow ubocznych …kilka malych skrzepów wypadło … No i delikatniw krwawienie jak przy okresie . Dodam żw bylam w 6 tygodniu. Także po postach dziewczyn spodziewałam się ze albo bie pójdzie albo że dopiero po 3 dawce .

    #13548 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Dzasta a jak z Tobą? Jak sie czujesz?

    #13549 Odpowiedź
    Avatar
    Dzasta k

    A u mnie ok ,zimno mi tylko boli mnie lekko w dole brzucha ,skrzepy lecą tylko przy sikaniu

    #13550 Odpowiedź
    Avatar
    ALICJA666

    Ja też po 1 dawce zaczelam juz krwawic, ale biegunka mnie nie opuścila przez 20h. I te skrzepy nie są przyjemnie, wrecz obrzydliwe..

    #13551 Odpowiedź
    Avatar
    ALICJA666

    W szpitalu muszą Ci pomóc, jeżeli widzą krwotok bardzo silny np

    #13552 Odpowiedź
    Avatar
    Dzasta k

    Boję się że za dobrze się czuje

    #13553 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Ja jutro o 9 rano zaczynam…Kobietki tą pierwszą popijamy duża ilością wody tak?A później na drugi dzień te 4 pod język tak?czekać aż się rozpuszcza,ewentualnie popic resztki?

    #13554 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Dzasta
    Po której jesteś już dawce?

    #13555 Odpowiedź
    Avatar
    Dzasta k

    Jestem już po 2 ,O 20 biorę ostatnia

    #13556 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Trzymamy kciuki baaardzo mocno!

    #13557 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Dzasta jesteśmy z Tobą 😉😉

    #13558 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Daj znać jak po trzeciej dawce

    #13559 Odpowiedź
    Avatar
    ALICJA666

    Dzasta, ja też tak myslalam, ze zbyt lajtowo, na pewno duzo lepiej niz sie spodziewalam

    #13560 Odpowiedź
    Avatar
    Dzasta k

    No póki co to spoko ,plecy mnie trochę bolą ale nie wiem czy to przez to czy przez moją dolegliwość,ogólnie ciągle mi zimno, siedzę pod kocem i jest spoko …skrzepow za dużo nie miałam chyba że coś co w toalecie utonelo …Nie ma co opisywać u mnie

    #13563 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    I jak się czujesz?😘

    #13564 Odpowiedź
    Avatar
    Dzasta k

    Chyba za dobrze ,nic się nie rozkręca 😒

    #13565 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Może jeszcze się coś rozkreci…No musi być dobrze!

    #13567 Odpowiedź
    Avatar
    Dzasta k

    Dziewczyny mam wrażenie że u mnie już po wszystkim ,byłam przed chwilą w toalecie czułam że wielki skrzep że mnie wychodzi więc wzięłam to na papier…I albo już schizujealbo to był zarodek (którego w poniedziałek na usg nie było)

    #13568 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Brzmi to strasznie ale mam nadzieje że Ci się udało 😊

    #13570 Odpowiedź
    Avatar
    ALICJA666

    Dzasta, mialas normalne krwawienie?

    #13571 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Wszystko wskazuje na to,że się udało.Jal się czujesz dziś?😘 Karola o której bierzesz tabletkę?

    #13572 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Mała o 9

    #13573 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Ja jeszcze nic a już mam rozwolnienie z nerwów.

    #13574 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Ja też o 9…No to będzie Nam razem raźniej

    #13575 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Ja też strasznie się denerwuje brzuch mnie boli i głupie sny mnie dzisiaj dręczyly, ale musi być dobrze!

    #13576 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Musi być,musi!

    #13577 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Ja już wzięłam a jak u Ciebie?

    #13578 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Ja też,matko ile to nerwow i stresu ‘zazdroszczę’ tym,które są już po.

    #13579 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    To będzie chyba najbardziej nerwowy weekend w moim życiu

    #13580 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Oj taaak,zgadzam się:(

    #13581 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Ja wiem szybko pytam…Ale byłyscie potwierdzać ciążę u lekarza?Ja tylko test robiłam,ale też od razu wiedziałam że stało się co stało…czułam,że jestem w ciąży no i okres mam zawsze reguralnie…jak się spóźnił dwa dni to wiedziałam to jest grane

    #13583 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Ja robiłam betę

    #13584 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    I po wzięciu babletek poszłam do lekarza z myślą że poronilam dowiedziałam się że jednak jestem w ciąży

    #13585 Odpowiedź
    Avatar
    Dzasta k

    Alicja tak krwawilam normalnie wyleciał że mnie ten duży skrzep tyle ci w nocy jeszcze tak dość mocno krwawilam a teraz jest jak przy zwykłej miesiączce…w poniedziałek albo środę będę szła do lekarza.
    Mała ja byłam w poniedziałek u lekarza żeby sprawdzić,u mnie sytuacja taka że ja brałam tabletki antykoncepcyjne a i tak zaszlam także musiałam iść sprawdzić co się dzieje ,teraz zakładam spiralę jak wszystko poszło dobrze

    #13586 Odpowiedź
    Avatar
    Dzasta k

    A tak poza tym to jak się czujecie dziewczyny?

    #13587 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Ogólnie jest dobrze. Po tej tabletce czuje się tak jak bym w ogóle jej nie wzięłam jedne co towarzyszy to mega strach ze się nie uda

    #13588 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Na razie jest ok,może jakieś lekkie zawroty głowy ale nic strasznego…U mnie pierwsza próba i tak bardzo bym chciała,żeby się udało ten strach jest okropny…Ja sobie cały czas myślę co tu powiedzieć lekarzowi…jak spyta czemu nie pojechałam na sor np albo coś

    #13589 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Powiedz ze sadzilas ze to miesiączka ale dostałaś skurczy i się przestraszylas

    #13590 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Mi tamtym razem się nie udało bo lekarz od którego to kupiłam powiedział że wystarczą 4 tabletki,

    #13593 Odpowiedź
    Avatar
    Dzasta k

    Ja stwierdziłam że powiem że wieczorem bolał mnie brzuch ale że myślałam że to z rozwolnienia bo też co chwilę latałam No i poszłam spać a rano się obudziłam z krwią, pojechałam do szpitala i tam mi powiedzieli że po wszystkim że poronilam i żebym stawila się do swojego lekarza za około tydzień-dwa….
    Co myślicie?

    #13594 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Dzasta mi się wydaje że to może być trochę dziwne z tego względu że hak się nie oczyscilas to dlaczego nie wylyzeczkowali Cię w szpitalu

    #13595 Odpowiedź
    Avatar
    Dzasta k

    Podobno jeżeli jest możliwość to organizm przez 2 tyg sam może wydalic pozostałości,jak się nie uda to wtedy czyszcza,chyba Lola o tym wspominała wyżej

    #13596 Odpowiedź
    Avatar
    ALICJA666

    Niby do 2 tygodni ma sie to samo oczyscic, ja poszlam po 5 dniach do gina, zeby dowirdziec sie czy sie udalo w ogole, a teraz pojde po 2 tygodniach i sie dowiem czy jest potrzebne lyzeczkowanie

    #13597 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Ja nie wiem już czy sobie wmawiam czy serio mnie brzuch pobolewa…może to nerwy też…A co to będzie jutro 😱

    #13599 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Dzasta k
    Tak 14 dni organizm sie oczyszcza nawet moze byc pare plamien dluzej jesli nie ma krwotoku jest ok .najlepiej isc do gin po 14 dniach bo ja bylam wczesniej i chcieli lyzeczkowac, po czym na weekend to co bylo widoczne na usg wyszlo sama (ale bol byl jak porodowy party) i teraz mam czysto dzis juz nawet nie plamie 🙂 dla psychiki zrobie jeszcze test ciazowy jednak wolę zobaczyc 1 kreskę, mily widok :))

    #13601 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Cały dzień dziś stres zajadam…Tak bardzo bym chciała żeby się udało!Karola a jak u Ciebie?

    #13602 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    U mnie to samo tyle że ja nic przełknąć nie mogę cały czas martwię się że coś pójdzie nie tak i wtedy to nie wiem co zrobię…

    #13603 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    A ja jem jak głupia…Ale u mnie to norma taka reakcja na stres…musi się udać musi…okropnie się boje jutra😞 te tabletki 4 pod język wkładamy i co 3 czy 4 godziny następne?już głupieje

    #13604 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Tak. Jedni mówią co 3,5 drudzy co 4

    #13605 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Jak będziesz brać?

    #13606 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Nie wiem właśnie. Dziewczyny a wy jak bralyscie?

    #13607 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    O właśnie dziewczyny…podpowiedzcie jak to brać?

    #13608 Odpowiedź
    Avatar
    ALICJA666

    Ja bralam co 3.5, tak jak w instrukcji.
    Jedzcie, bo jak.biehunki dostaniecie to bedzie co wyrzucać z siebie

    #13609 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Alicja666 mój organizm wlasnie tak reaguje na stres ze odrzuca jedzenie… Jutro zmusze się więc coś zjem napewno

    #13611 Odpowiedź
    Avatar
    ALICJA666

    Karola, ja tez tak mialam, ale jak zaczela mi leciec z 2 dziury juz woda po godzinie, to jakos bez problemu jadlam

    #13612 Odpowiedź
    Avatar
    Dzasta k

    Ja też brałam co 3,5h ja już mało co krwawie chyba pójdę w poniedziałek zobaczyć czy jest ok. A po jakim czasie powinno się miesiaczke dostać?

    #13613 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    U mnie pewnie też tak będzie…

    #13616 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Nie spałam prawie nic…jak już przysnęlam to śniło mi się,że nie potrafię włożyć tabletki pod język🙄 zwariuje chyba

    #13617 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Ja też mam takie nerwy ze serce mi klacze jak by zaraz miało wypaść

    #13618 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    W INSTRUKCJI jest napisane 3,5h więc chyba tak ma być. Ja zadzwoniłam na numer podany na stronie i się dopytałam

    #13619 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    ok dziekuje

    #13620 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Wzięlam…czekam aż się rozpuszcza jakiegoś smaku szczególnego nie czuje

    #13621 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Takie jakieś tylko w konsystencji jak się rozpuszczaja to jakby gliniaste nie wiem jak to nazwać w sumie

    #13622 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    One niestety takie są 😉

    #13623 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Byle tylko pomogły,można resztki popic woda?

    #13626 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Trzeba rozgryźć resztki i malutko popic woda.

    #13627 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Udało się bez popijania,wszystko się rozpuscilo ale fakt trochę to trwa…gardło mnie teraz boli,byłam raz w toalecie i może kilka razy zabolał brzuch,nie liczę zaraz na cuda po pierwszej dawce ale mam nadzieję,że będzie co ma być.

    #13628 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Mnie trochę boli brzuch i troszkę grwawie pozatym nie najlepiej się czuję

    #13629 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Przed chwilą byłam w łazience…było mega przeczyszczenie i widzę lekkie krwawienie.strasznie boli kręgosłup…ale bóle krzyżowe miałam z każdym.

    #13630 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    O 12.30 kolejna dawka i juz się zaczynam bać…

    #13631 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Ja biegunki jeszcze nie miałam

    #13632 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    No i mnie dopadło…

    #13633 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Zjadłam miseczkę pomidorowej…bo od rana nic nie jadłam.zaczynaja się jakieś małe skrzepy pokazywac

    #13634 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Boję się że za dobrze się czuje ☹️

    #13636 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Dlaczego za Dobrze?nic a nic się nie dzieje?Kobietki A co jakby była potrzeba jechać do szpitala np…nie znajdą nic?

    #13637 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Może teraz po drugiej dawce się Karola rozkreci jeszcze,jestem z Tobą!✊✊✊

    #13638 Odpowiedź
    Avatar
    ALICJA666

    Aa, zapomniałam o tym napisac, mnoe bolalo gardlo i cala buzia w srodku

    #13639 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Oj mnie też boli właśnie gardło i buzia…jest krwawienie,jakieś małe skrzepy też były…zobaczymy teraz po 2 dawce.Caly czas mnie podbrzusze boli jak na okres.

    #13640 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Dziewczyny wypadło ze mnie coś dziwnego. Bardzo dużego podobnego do tkanek. Co to może być zaczynam się bać

    #13641 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Dopadła mnie też okropna biegunka ☹️

    #24450 Odpowiedź
    Avatar
    Gosia

    Ja też wczoraj zamawiałam w poniedziałek albo wtorek maja być… Z tego stresu nic mi nie wychodzi… Oby się udało…

    #13642 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    To może to co miało wypaść…teraz ja się boję,że nic więcej się nie dzieje

    #13643 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Chciałabym żeby to było to ale z drugiej strony niechce za bardzo dawać sobie nadzieje

    #13644 Odpowiedź
    Avatar
    Dzasta k

    Dziewczyny ja się dobrze po nich czułam mało krwawilam i też miałam może z 2wieksze skrzep z czego ten jeden to wyglądał naprawdę jak mały płód był biały ale we krwi…Nie wiem czy to to bo u lekarza jeszcze nie byłam…Ale nie zamartwiajcie się bo ja się bardzo martwilam że za dobrze się czuje i że nic mi nie było oprócz tego że było mi zimno…Może po prostu twarde z nas babki ja jestem 3dzien po i krwi naprawdę mało że mnie schodzi i od początku mało schodzilo

    #13645 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    No to ja mam podobnie to co ze mnie wypadło też jak by przypominalo płód. Oprócz tego że mam biegunkę i boli mnie brzuch to czuję się naprawdę okej

    #13646 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Chociaż sama nie wiem czy faktycznie ti tak wyglądało czy wariuje

    #13647 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Ehhh mnie tylko brzuch boli:((

    #13648 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    I jak mała?

    #13649 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Nic się nie dzieje poza bólem brzucha i krwawieniem…mąż mówi,że to dobrze ,że jest krwawienie,że dobry znak.zobaczymy po 16 po ostatniej dwace

    #13650 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    No dokładnie jak krwawisz to jest dobrze. Ja tamtym razem też krwawilam ale za mało tabletek i się nie udało. Teraz czuje o wiele większy ból brzucha więc mam nadzieję że tym razem się powiedzie

    #13651 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Juz wzięłam ostanie, za każdym razem smakowały gorzej. Juz na szczęście koniec teraz tylko czekać i być dobrej myśli ✊✊

    #13652 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Ostatnie tabletki wzięte,chyba jest jakaś nadzieja bo wylatuja skrzepy jakieś.

    #13653 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    U mnie krew leci, skrzepki to takie malutkie

    #13654 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    U mnie też krew i małe skrzepki nic więcej nie było.krwi też jakoś strasznie dużo nie ma…zaczynam się,bać,że to nie to:(

    #13655 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Mała spokojnie czytałam że u niektórych dziewczyn zaczyna się mocne krwawienie nawet po kilku dniach. Nie możemy same siebie tak zaręczac bo zwarjujemy

    #13656 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Dziewczyny czy któraś sprawdzała wynik poronienia z bety?

    #13657 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    I jak Karola?mnie od czasu do czasu przegna do wc i brzuch pobolewa.czytałam,że do pełne oczyszczenie nawet kilka tygodni trwa to może faktycznie nie ma co panikowac?tylko u mnie nie wypadło nic tak jak tu wcześniej pisały dziewczyny i w sumie to mnie martwi najbardziej…no ale może też potrzeba czasu,każda z Nas jest inna.

Oglądasz 100 wpisów - 701 z 800 (wszystkich: 5,310)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane: