Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 5,309 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Kasia 3 tygodnie, 3 dni temu.

Oglądasz 100 wpisów - 801 z 900 (wszystkich: 5,310)
  • Autor
    Wpisy
  • #13658 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    I u mnie sytuacja bardzo podobna

    #13660 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    W poniedziałek chyba pójdę zrobić betę i następna możne w środę jak będzie spadać to chyba się udało

    #13661 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Też myślałam o becie wlaśnie żeby zrobić…znowu następne dni stresu

    #13663 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Wydaje mi się że to będzie dobre rozwiązanie bo jeśli nic się nie ruszy to zdążymy zamówić tabletki jeszcze raz… Chociaż mam nadzieję że nie będzie takiej potrzeby bo i tak już starcilam sporo na tavletki lekarza badania mogłam od razu zamowic z tej strony

    #13664 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Bo jutro do lekarza to chyba za szybko?

    #13665 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Ehh dziewczyny ja nie wiem…jest krwawienie ale nawet podczas okresu jest większe 🙄już na głowę dostaje.wiem,że dziewczyny tu miały podobnie,ale i tak jest mętlik w głowie.tez miałam pomysł żeby iść jutro prywatnie do lekarza,chociaż będę wiedziała na czym stoję…niby nie ma możliwości wykrycia że coś się brało

    #13666 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Boję się usłyszeć że nadal jestem w ciąży

    #13667 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Ja serio krwawie tyle co nic…to chyba nie jest dobry znak…:(

    #13669 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Karola jak u Ciebie?
    Miala któraś z Was jeszcze też tak że krwawienie było słabe?wczoraj było jak przy miesiaczce jakieś skrzepy itp…A dziś tyle co przy podcieraniu jest krew.

    #13670 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Mała no u mnie wczoraj krew mocniej poleciała brzuch bolał i wypadło to coś a dzisiaj to lekkie krwawienie czasami zakuje brzuch obawiam się że się nie udało…

    #13671 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Też się bardzo tego boję…mąż pociesza,że się udało i w ogóle…Ale jakoś słabo to wygląda jak na moje😞😞😞

    #13672 Odpowiedź
    Avatar
    Aga

    Cześć,
    Wzięłam dopiero teraz pierwszą tabletkę (wczoraj ru). Czy to możliwe żeby już po 10 minutach zaczął mnie brzuch pobolewać?
    Zaczynam się bać jak to będzie.

    #13676 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Jak Kobietki?U mnie z krwawieniem pokazal się też jakiś śluz…

    #13677 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Ja mam cały czas biegunkę i również z krwią leci mi śluz od czasu do czasu jakiś mały skrzep no i pobolewa brzuch… Myślę czy iść jutro do lekarza czy na betę jak uważacie? B

    #13678 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Ja mam za to zatwardzenie🙄

    #13679 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Też bym chciała do lekarza iść dowiedzieć się na czym stoję…tak się boje,maskara!

    #13680 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Aga jak u Ciebie?

    #13681 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Ja chyba pójdę

    #13691 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Mała jak tam zdecydowalas czy idziesz na betę?

    #13692 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Ja w środę zarejstrowalam się do lekarza. Boję się strasznie…

    #13693 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Ja oczyszczalam sie rowno 2 tygodnie na sam koniec wypadl mi taki skrzep ze byl bol jak przy porodzie :/ nie ma co isc za szybko do lekarza bo organizm sie nie oczyscil a przy okazji moze was skierować na lyzeczkowanie.

    #13697 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Lola ja chcę sprawdzić czy się udało nie mogę czekać dwa tygodnie bo czas mnie goni…

    #13702 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Wydaje mi się że jak się udało to na usg będzie widać

    #13703 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Karola
    Tak bedzie odrazu widac 🙂

    #13706 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Tak się boję że cały czas kłuję mnie serce… Krwawienie nie będzie przeciwskazaniem do badania?

    #13707 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Cały czas chodzi za mną myśl żeby zrobić betę ale boję że jeżeli będzie wykazywać to zwarjuje do środy

    #13708 Odpowiedź
    Avatar
    ALICJA666

    Normalnie zrobi Ci USG przy krwawieniu, mnie tez kulo serce, ale jest to efekt uboczny w liscie efektow ubocznych :/

    #13711 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Ja od rana znowu mocniej krwawie ze skrzepami. Nie byłam na becie,do lekarza nie wiem niby bym chciała iść,ale teraz jak mocniej krwawie to nie wiem czy jest sens…już sama głupieje

    #13713 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Ja szlam do lekarza po tygodniu zeby nie bylo mocnego krwawienia ale to wedle uznania.

    #13714 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Ja mam na środę więc po 4 dniach. Myślę że będzie dobrze

    #13725 Odpowiedź
    Avatar
    ALICJA666

    Lola, a Ty jeszcze krwawisz?

    #13729 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Ja wczoraj mało co…A dziś już mocniej jak pierwszego dnia i znów trochę skrzepow było,kilka jakiś skurczy…wydaje mi się,że to jeszcze chwila zanim się rozkreci pewnie…

    #13730 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Mała a jak Twoje samopoczucie psychicznie? Ja mam wrażenie że zaraz zwarjuje…

    #13731 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Już nawet zrobiłam dzisiaj test chociaż i tak wiedziałam że wynik będzie pozytywny. Cały czas płacze nie mogę sobie znaleźć miejsca

    #13733 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Ja właśnie jestem jakoś dziwnie spokojna…I najgorsze,że zaczyna mnie to martwić,że już się tak nie denerwuje i w gole,Ale to chyba tylko dlatego że dziś pokazało się to mocniejsze krwawienie…W środę na betę pójdę i wtedy w piątek…powinno spaść po przerwie tylko 2 dniowej?

    #13734 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Jeśli doszło do poronienia to powinno spadać z tego co wyczytałam

    #13736 Odpowiedź
    Avatar
    Aga

    Dziewczyny,
    A ile dokładnie krwawiłyście? I czy intensywnie?
    Dajcie znać, jak było z Waszymi piersiami, mnie strasznie bolały, w trakcie trwania ciąży, ale teraz mam wrażenie, że jest jeszcze gorzej. Czy to normalne?
    Bardzo Was proszę o odpowiedź 😟
    Zastanawiam się czy iść już pod koniec tego tygodnia do lekarza…

    #13740 Odpowiedź
    Avatar
    Aga

    Co do samego zabiegu, to po ru nic się nie działo.
    Po pierwszej dawce, już po 10 minutach strasznie zaczął boleć brzuch, zaraz po tym biegunka. Krew pojawiła się jakoś po dwóch godzinach. Brałam przeciwbólowe i siedziałam pod prysznicem bo tylko to pomagało. Nie wiem czy u mnie się udało, bo był jeden całkiem duży skrzep. Teraz krwawie, ale nie za wiele…

    #13743 Odpowiedź
    Avatar
    asda

    Ja zamawialam i polecam, mifepristone tak wyglada. Wiem bo kilka lat temu kupowałam tabletki w Anglii u lekarza w gabinecie normalnie

    #13745 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Chyba jutro pojadę zrobić betę…bo tą niepewność jest okropna…niby jest krwawienie cały czas,ale czy to 100% pewności,że się udało.co to człowieka kosztuje nerwowo…Karola lekarza o której masz?I jak sie czujesz?;*

    #13746 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Lekarza mam o 11, krwawie więc niby to dobry znak ale psychicznie słabo cały czas myślę co będzie jak się nie udało i tak dslej…

    #13747 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    A masz jakiś plan co powiesz lekarzowi?trzymam kciuki,musi być dobrze!

    #13748 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Powiem ze zaczęłam krwawic w sobotę jak byłam na siłowni i się wystraszylam

    #13752 Odpowiedź
    Avatar
    Pokahontas

    Hej. W piątek zaczynam kuracje. Moj ginekolog wie o wszystkim. Jestem w 4 tygodniu. Powiedział mi, ze ten 2gi lek mam brać dopochwowo co 6 godzin. Mam wziąć 6 tabletek. Na ten etap wystarczy. Niby nie muszę brać więcej. Co robić? Kogo słuchać? Ufam mu, ale na infolinii mówili ze wszystko wziąć jak napisane. Czy ktoś tu jest tez przed kuracja? Bardzo się boje naprawdę. Jestem tak sparaliżowana, ze nie umiem funkcjonować. Ciagle o tym myśle …. pomóżcie!

    #13753 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Pokahontas
    Wybór należy do Ciebie ja osobiście jestem po drugiej kuracji jutro idę sprawdzić czy się udało. Pierwsza nie pomogła bo właśnie lekarz kazał zmniejszyć mi ilość tabletek…

    #13754 Odpowiedź
    Avatar
    ALICJA666

    Pokahontas, nie bierz ich dopochwowo, tylko tak jak jest napisane. Pamietaj, ze w Polsce jest to nielegalne co robisz, a jezeli bedziesz potrzebowala hospitalizacji to od razu bedzie wiadomo, ze sama to zmajstrowalas, a po co Ci klopoty. Wez tak jak my w policzki i nie kombinuj, a lekarzowi sie nie tlumacz

    #13760 Odpowiedź
    Avatar
    Aga

    Lola i co powiedziałaś lekarzowi? Nie był zdziwiony że tak późno przyszłaś?

    #13762 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Dziewczyny dostałam skierowanie na łyżeczkowanie… Czy jest szansa na że organizm sam się oczyści

    #13763 Odpowiedź
    Avatar
    Pokahontas

    To ja już nie wiem co myśleć. Mówił, ze u mnie będzie tego mało bo ziarenko ma 4mm i pójdzie to bez problemu, ze mam się nie bać i mu zaufać. Sama już nie wiem ciagle myśle… nie baliście się ? Jak się czuliście na tej kuracji? Bardzo zle? Opowiedzcie chociaż troszkę. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

    #13764 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Karola tutaj dziewczyny pisały że nawet do 2 tygodni się organizm oczyszcza,także może poczekaj:* co lekarz mowil?

    #13765 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Ja byłam w 4t5d jak przeprowadzałam zabieg…rodziłam 3 razy i tutaj myślałam,że będzie strasznie źle ale było ok…bez większego bólu itp,ale wiadomo każdy organizm jest inny i inaczej reaguje.ja postępowałam tak jak tutaj dziewczyny,tabletki pod język.

    #13767 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Nie powiedziałam że wiem że byłam w ciąży, udawałam zdziwiona powiedział że wydaje mu się że to było poronienie no i dał skierowane na łyżeczkowanie i powiedział ze próbka zostanie pobrana do badania więc się boję iść

    #13768 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Niby zawsze wycinek pobierają właśnie…Ale chyba nie powinno nic wykazać na moje,poczekaj może jeszcze trochę i daj czas organizmowi na oczyszczenie.najwazniejsze,że stało się tak jak chciałaś.

    #13769 Odpowiedź
    Avatar
    Dzasta k

    Wybieram się dziś do lekarza nadal krwawie i nie bardzo wiem co powiedzieć…

    #13770 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Tak najważniejsze że się udało, to było najlepsze rozwiązanie w mojej sytuacji

    #13774 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Ja się tak oczyszczalam 14dni A poszłam do lekarza chyba na 5 dzień to kazał lyzeczkowac itd a ja nie poszłam poczekam ponad tydzień I samo się wydalilo 🙂 U mnie lekarz o wszystkim wiedział więc nie kombinowalam.

    #13775 Odpowiedź
    Avatar
    Dzasta k

    Lola A byłaś jeszcze raz u lekarza po tym jak przestałas krwawic ?

    #13776 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Ja właśnie też mam nadzieję że oczyszcze sie sama i nie będzie z tym problemu.

    #13777 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Tak U mnie ok wszystko i czysto 🙂

    #13778 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Jeśli dostałam skierowanie na łyżeczkowanie to ciąża została przerwana w 100 %?

    #13779 Odpowiedź
    Avatar
    ALICJA666

    Pokahontas, ja tez myslalam, ze dramat… nawet specjalnie ubezpieczenie kupilam. Ja jeszcze plamie juz 2 tyg ponad po, ale malutkie plamki i musze isc do gina jeszcze raz.

    Karola, u mnie tez tak bylo, tez skierowanie dostalam, ale na zabieg nie poszlam i czekam do konca krwawienia.

    #13781 Odpowiedź
    Avatar
    Judtyna

    Hej. A czy po cesarce moge tez usunac nie chciana ciaze? Prosze o odpowiedź

    #13784 Odpowiedź
    Avatar
    Pokahontas

    Alicja666 a jak u Ciebie wyglądało skutki? Czy jest tu ktoś przed zabiegiem?

    #13785 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Alicja666
    A ile jesteś po kuracji? Sprawdzalas czy ciąża napewno przerwana? Wydaje mo się że jak dostałam skierowanie na łyżeczkowanie to poronienie było a chyba nie da się poronic tak żeby ciąża jeszcze trwała sama już nie wiem wariuje…

    #13786 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Po cesarce też możesz usuwać ciszę ja jestem po cesarce

    #13787 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Karola
    Ja i Alicja jesteśmy 3 tydzień po kuracji .
    Na lyzeczkowanie wysyłają żeby wyczyścić z tego czego organizm nie wydolil czesto sa to jakieś kawałki raczej nie plod już .

    #13790 Odpowiedź
    Avatar
    ALICJA666

    Pokahontas, ja znioslam to o wiele, wiele lepiej niz sie spodziewalam, poprostu krwawienie, skurcze, biegunka, lekka goraczka, bol gardla i policzkow. Wzielam 2 ibupromy zapobiegawczo i w sumie to bylo jak mocny okres, ze skutkami ubocznymi. Jak wypadaly te skrzepy to robilo mi sie niedobrze :/
    Poszlam do gina po 5 dniach i pozostalosci endometrium tam byly, dal skierowanie na lyzeczkowanie, ale nie poszlam i czekam, az samo sie oczysci, ale potwierdzil brak ciazy.
    Jestem prawie 3 tyg po

    #13791 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Alicja
    Ja ze szczęścia zrobilam dwa testy już nie ma 2 kresek 🙂 niby było usg ale ten widok bezcenny .
    Ciekawe jak reba nagle znikła…

    #13793 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Kobietki…jeśli zrobię betę i np.robiac kuracje byłam w 4t5d to jeśli się udało będzie niższy tydzień,czy jak to jest…robił ktoś betę,czy każda z Was do lekarza na iść szła?

    #13794 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Bety robi sie dwie najlepiej raz i po 48 h kolejna jak spada jest ok

    #13795 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Ok dzięki,muszę wreszcie się wybrać…krwawie cały czas i liczę,że się udało…Ale żebym się tylko nie przeliczyła.

    #13803 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Hej. A po cesarce tez mozna przeprowadzic taki zabieg?

    #13805 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Pokahontas
    Tutaj cytocet też jest oryginalny

    #13806 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Ktos mi podpowie cos?

    #13807 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Justyna można, wcześniej chyba Lola o tym pisała

    #13808 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Można po cesarce już były odpowiedzi na to pytanie wcześniej.

    #13809 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Dziękuję. Nie sledze od początku forum. Ale dziękuję. Bo chce zamowic 4 tydz. Czy wszystko jest oryginalne tzn.zestaw tabletkow

    #13812 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Alicja robiłaś test ? Wiesz jak.oko cieszy:)) patrzylam i się napatrzec nie mogłam:))

    #13813 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Dziewczyny zaniklo krwawie czy to oznacza przerwanie ciąży i oczyszczanie się organizmu. W moim mieście przyjmuje tylko dwóch lekarzy na nfz a nie ukrywam że z kasą już krucho bo badania lekarze i dwie kuracje trochę mnie kosztowały. Testu jeszcze zrobić nie mogę. Co polecacie?

    #13822 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Zaczęło się 300 kom ponad dopasowanych…

    #13823 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Karola
    Ono może zaniknac i wrócić ja tak miałam.. Jeśli masz jak możesz iść do gina ale nie przestrasz się,ze jeszcx3 coś może być i będzie chciał Cię lyzeczkowac.

    #13825 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    No właśnie jutro dopiero tydzień po kuracji a do lekarza już iść nie mogę

    #13829 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Ja jeszcze nie byłam u lekarza…jestem tak jak Karola,jutro tydzień po i tak samo Karola dziś zanikło krwawienie…pójdę do lekarza ale w przyszłym tygodniu.

    #13830 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Nie było kasy,żeby iść prywatnie A na nfz kolejki 3 tygodnie ponad

    #13833 Odpowiedź
    Avatar
    Lola

    Znam to… wyplukalam się na tym wszystkim Bo chodziłam tylko prywatnie A jedna wizyta u nas to 150zl A miałam ich 3 … 3mam kciuki za was 🙂

    #13836 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Ja za wizytę place 260… Masakra normalnie byłam na dwóch dwa zestawy i kasa na wakacje poszła w… Dzisiaj zrobiłam betę czekam na wyniki

    #13837 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Matko 260?!!co za ceny😱mnie na betę nie przyjęli bo było za dużo osób…babka powiedziała,ze mam sobie test kupic bo Ona ma wazniejsze badania do zrobienia!się wkurzyłam tylko!:( teraz czekać znowu nooo…

    #13839 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    No tragedia jeszcze rok temu jal byłam w ciąży placilam 160 a teraz stówa więcej 😶 no to slabo może jutro spróbuj

    #13840 Odpowiedź
    Avatar
    Pokahontas

    Dziewczyny załatwiłam receptę na cytotek. Cena powala, ale ważne, ze jest. Myślicie, ze sam cytotek wystarczy? Jutro o 10 odebieram z apteki i działam. Strasznie się boje naprawdę. Boje się ze umre ze nie wiem jakiejś alrgii dostanę… długo trwają te najgorsze skutki uboczne?

    #13841 Odpowiedź
    Avatar
    Pokahontas

    eh on ma zawartość 100mcg a nie 200 :/

    #13843 Odpowiedź
    Avatar
    Viae

    Słuchajcie, przyszły tabletki. Mifepristone ma być takie duże, bardziej podłużne ?

    #13844 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Viae
    Tak, nam też takie przyszły.

    #13847 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Dziewczyny przyszedł mi wynik beta wynosi 1550

    #13849 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    …to co 5 tydzień ciąży?…ciekawe jakie będzie następne,podobno może być długo podwyższone w zależności od tego jak się wszystko czysci.

    #13854 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Mam nadziej ze spanie chociaż trochę nie zapisałam sobie pierwszego wyniku ale coś mi się kojarzy że było około 4 tysięcy

    #13856 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    O to ładnie spada:) dziś czytałam właśnie,że niektórym się bardzo długo potrafi utrzymywać,także spokojnie.ja muszę wreszcie ogarnąć,chyba wizytę u gina będzie najpewniej.dzis krwawie prawie tyle co nic,chociaż teraz pod wieczór jest więcej trochę…I tak sobie wmawiam,że jak krwawie to musi być dobrze…

    #13858 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Sama już nie wiem w poniedziałek pójdę powtórzę zobaczę co będzie

    #13864 Odpowiedź
    Avatar
    Pokahontas

    Dziewczyny proszę pociesznie mnie. Jutro zaczynam od kilku dni z nerwów mam biegunki pocą mi się ręce nigdy w życiu się tak nie bałam!!!! Będziecie tu jutro? Rzygać mi się chce na sama myśl tego co jutro mnie czeka i ta niewiedza…. czy tylko ja tak panikuje? Boje się ze z takim nastawianiem własne w panikę 😔 nie będę sama, ale kurwa nigdy się tak nie bałam. Mam córkę potrzebuje mnie tylko tym się martwię ze to moje zdrowie ze zawsze jest ryzyko. Proszę pocieszcie mnie.

    #13865 Odpowiedź
    Avatar
    Agnieszka

    Wczoraj przyszły tabletki- wzięłam pierwsza. Dzisiaj o 14 (po 24h) wzięłam pierwsze 4 pod język. Po 5minumat bolał mnie brzuch jak przed okresem, ale czułam się dobrze. Teraz o 15:30 pojawiła się krew z małymi śluzami – dodam ze max jest to 7tydz. ciąży. Czuje się dobrze, troszkę brzuch boli jak przy miesiączce. A jak u was ? Ktoś teraz jest w trakcie kuracji ?

    #13866 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Hej. Agnieszka a to zamawialas z tej strony? Wszystkie byly ok? Tabletki

Oglądasz 100 wpisów - 801 z 900 (wszystkich: 5,310)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane: