Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku Kuracja "krok po kroku"

Temat zawiera 447 odpowiedzi, i ma 10 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Aśka 1 rok, 5 miesięcy temu.

Oglądasz 100 wpisów - 101 z 200 (wszystkich: 448)
  • Autor
    Wpisy
  • #38311 Odpowiedź
    Avatar
    Antex

    Edyta to był pierwszy raz?

    #38312 Odpowiedź
    Avatar
    Edyta

    Tak, to był pierwszy raz z kuracja, miałam biegunkę, gorączkę, dreszcze i wymiotowałam, ale żadna krew się nie pojawiła tylko to plamienie..

    #38313 Odpowiedź
    Avatar
    Sara

    U mnie dziś większe krwawienie i nadal czuje spienia jak przy miesiączce.

    #38314 Odpowiedź
    Avatar
    Antex

    Edyta próbuj jeszcze raz. Sara a nie chcesz iść do gina sprawdzić co tam się dzieje?

    #38319 Odpowiedź
    Avatar
    Mlodamama

    Po jakim czasie do ginekologa iść od kuracji? I co mam mu powiedzieć?

    #38330 Odpowiedź
    Avatar
    Sara

    Dzie pójdę zrobić HCG. I powtórzę w środę. Dziś leci więcej krwi i brzuch bardziej odczuwalny niż wczoraj. Nie martwcie się na zapasa to naprawdę sprawa bardzo indywidualna… jedna ma za sobą wszystko w monecie kuracji inna po 2 dniach a ja np. Po 3-4 dni. Ale dziś wypiłam kawę ! I w miarę smakowała. Piersi nadal nabrzmiałe ale humor lepszy wiec myśle ze jest to uzależnione od HCG i jego poziomu.

    #38335 Odpowiedź
    Avatar
    błąd

    pomocy jestem w pierwszym tygodniu ciazy i nwm czy na pewno ten zestaw pomoze jest tu ktos ?

    #38337 Odpowiedź
    Avatar
    Antex

    Błąd strona jest autentyczna. Ale zrób najpierw badanie USG

    #38339 Odpowiedź
    Avatar
    błąd

    byłam dzis u ginekologa potwierdził ciaze

    #38344 Odpowiedź
    Avatar
    Mlodamama

    Hej dziewczyny . Jestem po kuracji .po pierwszych 4 tabletkach czułam jak by cos ze mnie wypadało tak 4 razy po kolejnych 4 nic i następnych 4 nic . Praktycznie przespalam cała kurację nie wiem teraz, co dalej boje się ze nic to nie dało krwawienie było lekkie i teraz już nie ma wcale . Zamawiać następną czy czekać jeszcze jak myślicie ? Pomocy

    #38393 Odpowiedź
    Avatar
    Anonim

    Dziewczyny 9 dni od kuracji i test ciążowy negatywny! 😀Udalo sie mimo wszystko co sie działo ❤️

    #38419 Odpowiedź
    Avatar
    Olka

    Kamila i co zrobiłaś??

    #38421 Odpowiedź
    Avatar
    Olka

    Dziewczyny kurczę jest mi niedobrze, nie mam ochoty na jedzenie. Miałyscie tak po kuracji??

    #38452 Odpowiedź
    Avatar
    K.inga

    Olka ja nie miałam apetytu jak byłam w ciąży po kuracji an drugi dzień chciało mi się okropnie jeść !! Gdzie przez tyle czasu nie miałam ochoty na nic tylko kisiel i herbata wchodziły w grę , kawa nie smakowała nic nie smakowało a teraz jest super wszystko jem 🙂

    #38467 Odpowiedź
    Avatar
    Edyta

    Dziewczyny, poradzicie ile maksymalnie stoperanow można wziąć podczas kuracji. Już wzięłam 4 a czuje ze przed ostatnia seria jeszcze dwa muszę wziąć. Czy to jest dopuszczalne?

    #38557 Odpowiedź
    Avatar
    Przestraszona

    Dziewczyny mialam ogromne bole skrzepy krwawienie ale teraz nie mam nic. A kuracje skonczylam o 22 i do rana mialam krwawienie a teraz nie mam nic co to moze znaczyc?

    #38703 Odpowiedź
    Avatar
    Samotna

    Pierwsza dawka lekkie bóle brzucha druga okropny ból dreszcze biegunka zero krwi i kiedy już myślałam ze się nie udało 3 dawka i pół mieszkania we krwi… W tym jeden wielki skrzep…

    #38713 Odpowiedź
    Avatar
    Olka

    Dziewczyny dzisiaj byłam bardzo słaba, nie miałam siły na nic, boli mnie brzuch nisko bardzo. Terapię miałam 1,5 tygodnia temu . Poziom bety spada. Czy to możliwe że z tego powodu tak źle się czuje?? Jak myślicie??

    #38711 Odpowiedź
    Avatar
    Olka

    Przestraszona różnie bywa. Czytałam na forum różne przypadki. Myślę że raczej się udało. Najlepiej zrób badanie Beta Hcg w odstępie 48 H jak spada to znaczy że się udało.

    #38717 Odpowiedź
    Avatar
    Do Olki

    Olka jak najszybciej do ginekologa ostry ból może sygnalizować, że coś zostało i gnije!!!

    #38728 Odpowiedź
    Avatar
    Olka

    Pójdę do lekarza. Może źle napisałam nie boli mnie bardzo brzuch tylko nisko brzuch tak jak na okres.

    #38730 Odpowiedź
    Avatar
    Antex

    Czy któraś z was wie czy przy badaniu krwi i moczu może wyjść ze robiłam kurację?

    #38747 Odpowiedź
    Avatar
    Anita

    Czy podczas kuracji można pic wodę ? Właśnie przyjęłam pierwsza dawkę, mega się boje ;(

    #38737 Odpowiedź
    Avatar
    Olka

    Czytałam że laboratoria polskie nie mają możliwości wykrycia zazycia tych środków i że szybko ich poziom znika z organizmu.

    #38770 Odpowiedź
    Avatar
    Ola

    Hej dziś o 11 wzięłam pierwsza tabletkę jutro następny A taj mam nadzieję że podziała kto jeszcze ze mną….

    #38796 Odpowiedź
    Avatar
    Samotna

    Ola dasz radę 🙂 ja dwa dni po 🙂 przeszłam wszystko sama z dwójką maluchów u boku 😉

    #38807 Odpowiedź
    Avatar
    Kosa

    Ola, ja dzisiaj wzięłam pierwszą tabletkę. Napisz jak się czujesz.

    #38829 Odpowiedź
    Avatar
    Anita

    Dziewczyny jestem po kuracji, chyba się udało !!! Wszystko do zniesienia krwawienie nadal jest, zastanawiam się co teraz zrobić czy iść do innego ginekologa czy jechać na pogotowie żeby potwierdzić poronienie … Mam tylko mały problem, wyskoczyły mi wielkie bolące pryszcze na nogach i twarzy czy któraś tak miała ? Są ogromne i strasznie bola

    #38837 Odpowiedź
    Avatar
    Gaba

    Ja dziś pierwsza wzielam jutro o 9 rano biorę pierwsze 4 pod język. Tez trochę się boje,dobrze ze maz będzie przy mnie bo sama bym chyba nie dala rady.

    #38848 Odpowiedź
    Avatar
    Kosa

    Gada, ja dzisiaj biorę pierwsze 4 o 10.
    Pisz jak będziesz się czuc.
    Razem może będzie raźniej

    #38846 Odpowiedź
    Avatar
    Anonim

    Hej dziewczyny jutro chce zaczac 1 dzień kuracji ale będę w pracy. czy przelozyc to na dzien wolny ? jak wy się czulyscie 1 dnia? jakie leki przeciwbólowe bralyscie ? bralyscie je przed polknieciem tabletki ?

    #38852 Odpowiedź
    Avatar
    Gaba

    Dziewczyny minęło dopiero z 5 min od rozpuszczenia się tabletek i juz czuje lekki bol podbrzusza 😉

    #38861 Odpowiedź
    Avatar
    Maja

    Czy jak pierwsza tabletkę wzięłam po 18, to kurację cała muszę robić następnego dnia też po 18? Czy mogę wziąć tabletki kilka godzin przed?

    #38859 Odpowiedź
    Avatar
    kosa

    Po chwili pod rozpuszczenia tabletek deszcze i skurcze. brak krwawienia- czekam na drugą dawkę mam nadzieję, ze Coś się ruszy

    #38891 Odpowiedź
    Avatar
    Kosa

    Czy picie pepsi w czasie kuracji mogło zaszkodzić ?

    #38956 Odpowiedź
    Avatar
    Anonim

    dziewczyny jestem po 2 dawce . przed jej wzięciem dostalam krwawienia, skrzepy. dostalam goraczki 38,5 co.robic ?

    #39053 Odpowiedź
    Avatar
    Kate211

    Malutka i jak po kuracji się czujesz?ja jestem w trakcie pozdrawiam

    #39065 Odpowiedź
    Avatar
    malutka

    Hej Kate!:) Drugiego dnia po kuracji wróciłam już do pracy. Na upartego mogłabym i następnego dnia iść ale.balam się jak intensywne będę miec krwawienie .
    więc u mnie po kuracji póki co wszystko ok, mam krwawienie, ale do zniesienia można porównać do miesiączki .
    lecą mi nie raz jeszcze nie duże skrzepy .
    piersi juz nie są bolesne 🙂
    daj znać jak u Ciebie !

    #39108 Odpowiedź
    Avatar
    Monia

    Czy ktoś stosował kurację po 9 tygodniu ciąży?

    #39109 Odpowiedź
    Avatar
    Ja

    Hej jestem w 8 tygodniu ciazy i zamierzam użyć tych tabletek bardzo się stresuje czy ktoś miał jakies komplikacje ? I kiedy jechać do szpitala ?

    #39111 Odpowiedź
    Avatar
    Es.

    Hej, czy ktoś dzwonił na infolinię? Póki co nie odbierają. Mam nadzieję, że nie będzie problemu z wysyłką.

    #39117 Odpowiedź
    Avatar
    Agus

    Hej jestem wdzięczna bo paczka dotarła błyskawicznie czekałam 1dzien,odrazu przyjęłam 1tabletke ,dziś jest to 2dzien i Jestem na etapie końcowym, krwawienie pojawiło się już po pierwszej dawcę 4tabletek pod język,to 4tydzien sam początek.
    Więc z recenzji wynika że szybko zaczęłam się oczyszczać,z powodu wczesnego plodu.
    Nie mam zbytnio skurczy ale lekko podbrzusze pobolewa ale to normalne, krwawię ale tak jak na miesiączkę nie mam krwotoku skrzepy i zarodek wyleciały dziwne uczucie bałam się jak to będzie ale nie miałam wyjścia musiałam to zrobić ze wzgledu na sytuację jaka obecnie mam ,czuje się ok jeszcze ostatnia faza mnie czeka 😁 wzięcia ostatnich 4tabletek i wizyta u ginekologa.ps mam pytanko kochane czy lekarz stwierdzi poronienie bo nie mam pojęcia jak mam rozmawiać jak zapyta pozdrawiam was i 3mam za was ogromnie kciuki.

    #39122 Odpowiedź
    Avatar
    Justa

    Asus
    Ja poszłam powiedziałam że miałam miesiaczke bynajmniej tak myślałam w 4 dzień tej niby miesiączki zaczął boleć mnie mocnej brzuch i zaczęły lecieć strzępy. Gin.zbadal no i potwierdził brak ciąży poronienie samoistne. Kazał po tyg przyjść bo dla tableki żeby się oczyścić i tak to wyglądało. U mnie był 5 tydz.

    #39137 Odpowiedź
    Avatar
    Paula

    Dziewczyny można jeść normalnie po przyjęciu pierwszej tabletki?

    #39138 Odpowiedź
    Avatar
    Paula

    To już mój 2 raz jak biorę te tabletki wcześniej brałam ok rok temu, mam nadzieję że pójdzie tak dobrze jak rok temu

    #39142 Odpowiedź
    Avatar
    Maja

    Ja zastosowałam kurację w 10tygodniu. Ogromny ból po pierwszej i drugiej dawce. Dopiero po drugiej zaczęła leciec krew i dziecko… było już widać ręce, nogi i oczy. Dzisiaj minął tydzień od tego zdarzenia i nadal się oczyszczam, mam okres.

    #39261 Odpowiedź
    Avatar
    Ola

    Hej. Mam pytanie. Czy można palić papierosy pod czas kuracji? Dzisiaj wzięłam pierwszą tabletkę. I się zzastanawiam czy mogę zapalić. Bardzo się stresuje. Chociaż miałam 2 porodu już. Ale się boję niewiadomego.

    #39263 Odpowiedź
    Avatar
    TakaOna

    Pierwsza próba 3 tygodnie temu nie udana 😔 dziś wzięłam pierwszą tabletkę kolejnej serii. Mam nadzieję, że tym razem się uda.

    #39386 Odpowiedź
    Avatar
    Paula

    TakaOna nie dostałaś w ogóle krwawienia?

    #39387 Odpowiedź
    Avatar
    Viki

    Ja zaczęłam wczoraj o 9:30.
    Teraz wzięłam 1 dawkę 4tab. Póki co się rozpuszczają a Ja zastanawiam się czy to przeżyje

    #39403 Odpowiedź
    Avatar
    AnkaN

    Dziewczyny zamierzam zamówić w poniedziałek te tabletki. Bardzo się boję. Do czego jest podobny ból?? Nie mogę spać, chyba już przeczytałam tu wszystko i jestem przerażona

    #39411 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Dziewczyny, właśnie zaczynam za chwilę kurację. Dam znać co i jak.

    #39414 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    AnkaN uwierz mi ja też byłam przerazona… Nie mogłam spać,jeść i normalnie funkcjonować… Ból jest podobny do bólu miesiączkowego 😊 W czasie kuracji możesz brać tabletki przeciwbólowe więc spokojnie polecam paracetamol jest najbezpieczniejszy 😉

    #39415 Odpowiedź
    Avatar
    AnkaN

    Pam dzięki za otuchę. Jestem w rozsypce. Boję się że wy krwawie się, że się nie uda. Teraz to wóz albo przewóz.
    Asia daj znać jak Ci idzie.

    #39417 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    AnkaN pierwsze 4 tabletki na samym początku dreszcze i lekki ból. Nic po za tym. Właśnie biorę 2 partię.

    #39424 Odpowiedź
    Avatar
    malutka

    Hej dziewczyny ja już jestem 2 tygodnie po. Jutro idę do ginekologa.

    #39426 Odpowiedź
    Avatar
    Zatroskana

    Ja zaraz biorę tą pierwszą tabletkę boje się jak cholera ale muszę u mnie to już 7tydzien 5 dzień. Dzieję się coś po tej pierwszej czy kompletnie nic?

    #39429 Odpowiedź
    Avatar
    AnkaN

    Asia jak się czujesz? Wszystko poszło dobrze?

    #39430 Odpowiedź
    Avatar
    Magda

    Dziewczyny, wczoraj o 20 zaczelam brac tabletki pod jezyk. Pierwsza dawka dreszcze bol brzucha, druga dawka podobne objawy plus dwa razy pojawila sie biegunka zanim przeciwdzialalam stoperanem. Podczas jednej fali biegunki poplynela ze mnie ciurkiem krew, Nie wiem czy ze mnie “cos” wylecialo czy nie. Krawienie bylo przy podcieraniu wlasciwie, niewiele skrzepow ale bolesne skurcze. Trzecia dawka to delikatne dreszcze przy czym udalo mi aie usnac. Sama nie wiem czy sie udalo czy nie. Dzisiaj z kolei troche brunatnej krwi, momentami podczas zalatwiania pokaza sie male akrzepy. Dodam ze to 8 tydzien i 4 sni wedlug oatatniej miesiaczki. Czy przy tak wlasciwie biewielkim krwawieniu moglo udac sie powodzeniem?

    #39432 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    Zatroskana przy tej 1 funkcjonuje się normalnie

    #39433 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    Magda ciężko stwierdzić🤔 Najistotniejsze jest to czy coś z ciebie wyleciało

    #39435 Odpowiedź
    Avatar
    malutka

    u mnie przy piereszej tabletce (jak u większości osób ) nie ma żadnych objawów, normalnie się funkcjonuje. ja 1 tabletke bralam w pracy

    #39436 Odpowiedź
    Avatar
    malutka

    *pierwszej

    #39446 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    AnkaN jestem po wszystkim. Szczerze mówiąc mam mieszane uczucia. Poza dreszczami po pierwszej partii i delikatnymi, prawie nieeyczuwalnymi bólami, które trwały każdorazowo ok 10 minut nie było mi totalnie nic. Zero objawów. Zaczęłam się martwić. Rano wstałam do toalety wyleciały dwa skrzepy, i teraz przy każdej wizycie również krwawie, ale czuję się bardzo dobrze. Czytałam tu na forum i nie znalazłam nikogo, kto przeszedłby to tak jak ja czyli prawie bez objawów, więc zastanawiam się czy wszystko jest ok.

    #39447 Odpowiedź
    Avatar
    AnkaN

    Ania a który to tydzień? Dziewczyny pisały coś że czasem trochę dłużej kobiety się oczyszczają.

    #39450 Odpowiedź
    Avatar
    M

    Czekam na przesyłkę i bardzo się stresuje czy pomoże. U mnie 5 tydzień.

    #39451 Odpowiedź
    Avatar
    M

    Czy to działa w 5 tygodniu? Pomozcie.

    #39455 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    M kuracja jest najskuteczniejsza do 9tyg ale dziewczyny tutaj robiły w 10,11,12tc

    #39458 Odpowiedź
    Avatar
    młoda

    Hej 🙂 Wczoraj zakończyłam moją kuracje byłam w 5 tygodniu. 1 tabletka bez bólu czy innych objawów. Po 24h wzięłam 1 dawkę przy tym dreszcze lekki ból. Przy 2 dawce gorączka 37.5 dreszcze silniejszy ból brzucha ale do wytrzymania, zaczęłam krwawić i dostałam silnej biegunki wzięłam 3 Stoperany. 3 dawka po niej zaczęłam silnie krwawić ból stawał się coraz silniejszy po czym zaczęły ze mnie wypadać skrzepy wielkości jajka kilka na raz gorączka 38.5 spodziewałam się większego bólu. Żadnych wymiotów zawrotów głowy. W środe wybieram się do ginekologa jak myślicie kuracja się udała?

    #39463 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    Młoda jeśli nadal krawawisz a podczas kuracji były skrzepy i coś z ciebie wyleciało to raczej się udało 😉 Teraz najważniejsze jest to czy wszytko poszło czy coś jeszcze w tobie zostało

    #39466 Odpowiedź
    Avatar
    młoda

    Dziękuje za odpowiedz Pam ulżyło mi krwawie cały czas ale to małe plamki. Dziś koło 18 na podpasce pojawił się średniej wielkości skrzep

    #39468 Odpowiedź
    Avatar
    Viki

    Jestem 24godz. Po kuracji i jestem załamana bo raczej mi się nie udało.
    Po 1szych 4rech tabletkach dostałam dreszczy, lekkie różowe plamienie, zimne poty.
    2 dawka- nie zdążyła się nawet rozpuścić w połowie-zwymiotowalam żółcią. W między czasie zaczęłam krwawić. Zjadłam kromkę chleba z masłem bo od początku byłam na pustym żołądku, wzięłam od razu 3dawke, tym razem w policzki bo na myśl o tym ze dam je znowu pod język i puszczę pawia robiło mi się niedobrze. Poszłam do wc wypadły ze mnie 2 skrzepy a raczej takie kawałki mięsa z skrzepami i sina błoną?(sprawdziłam, nie bałam się)i w zasadzie tylko tyle widziałam wypadły ze mnie może jeszcze ze 2 skrzepy, ale nie jakieś duże i nie w kształcie jajka jak to dziewczyny tu opisują.
    Później jednorazowo biegunka.
    Przez cała kuracje leżałam bo OGROMNY ból brzucha nie pozwalał mi ustać na nogach. Od rana krwawię już bardziej różowo. Skrzepów brak, piersi bolą mnie nadal, chyba nawet bardziej niż przed kuracja. Jestem w Ok.9 tyg.
    Będę próbowała dostać się jutro do ginekologa, ale wątpię żeby przyjął mnie z marszu, nawet prywatnie. Podejrzewam,że będę musiała zamówić kolejną kuracje.

    #39469 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    Młoda nie ważne że mało myślę że ci się udało 😁 to że lecą skrzepy to też dobry znak 😁 Musisz być cierpliwa Krwawienie może ci się jeszcze nasilić tak jak było w moim przypadku 😊

    #39470 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    Viki byłaś u gin czy sama wyliczyłaś tc ? To bardzo ważne. Bo jeżeli ciąża była wcześniejsza wcale nie musiały wpadać z ciebie jakieś mega ogromne skrzepy w kształcie jajka tak jak piszesz 😉 Piersi po kuracji bolą ze 2-3 tyg bo hormony ciążowe nadal utrzymują się w organiźmie. Z gin będzie teraz ciężko fakt tak samo jak z badaniem bthcg np 😉

    #39473 Odpowiedź
    Avatar
    Viki

    Pam
    Wiek ciąży obliczyłam na podstawie 1 dnia ostatniej miesiączki i na podstawie Beta hcg która wskazywała na tamten czas 7 tydz. Ciąży i to mi się wówczas pokrywało z ostatnia miesiączka. Wiec wiek mi się zgadzał. Nie byłam w ogóle u gin.
    Teraz jest 8-9 tydz.
    Gdybym wiedziała wcześniej o istnieniu tej str. to zamówiłabym wcześniej. Niestety trafiłam na inna stronę WOW i od 3tygodni czekam na opłacona przesyłkę która pewnie już do mnie nie dojdzie.

    #39474 Odpowiedź
    Avatar
    Viki

    Kurcze nie wiem, co mam już robic, świruje, obawiam się, że mi się nie uda…
    Najbardziej chyba boje się tego, że będę musiała powtarzać kuracje 3-4 razy jak inne dziewczyny.
    A brak mi czasu bo to nie jest już 5-6tydz 🙁

    #39475 Odpowiedź
    Avatar
    M

    Viki i młoda po ilu dniach doszly wam tabletki?

    #39476 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    Viki spokojnie dziewczyny robiły kurację będąc najpóźniej w 12tc więc tu nie masz się co martwić. Czy dalej krwawisz ? Występują jakieś skrzepy ?

    #39477 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    Viki i pamiętaj że krwawienie z dnia na dzień może się nasilić. U większości dziewczyn właśnie dopiero po kilku dniach zaczęło się krwawienie i skrzypy

    #39478 Odpowiedź
    Avatar
    młoda

    Zamówiłam we wtorek byly już w czwartek o 11

    #39479 Odpowiedź
    Avatar
    Viki

    M
    U mnie przesyłka zamówiona w wtorek, przyszła w czwartek rano.

    #39480 Odpowiedź
    Avatar
    M

    Młoda a z jakiego jesteś wojewodztwa? Boję się przez koronawirusa będą opóźnione paczki. Wszystko jest oryginalne?

    #39481 Odpowiedź
    Avatar
    M

    Viki z jakiego jesteś wojewodztwa? Czy te tabletki są oryginalne?

    #39482 Odpowiedź
    Avatar
    Viki

    Pam.
    Skrzepów zero.
    Krwawię, ale to już nie jest taka krwista czerwień.
    Tylko taka rzadka jasno czerwona/różowa.
    1 Podpaska mogła by mi dzisiaj śmiało wystarczyć, ale wiadomo zmieniam ze wzg. higienicznych.

    #39483 Odpowiedź
    Avatar
    Viki

    M.
    Z Dolnośląskiego.
    Tak, są oryginalne.
    Zanim zapłacisz przy Kurierze możesz otworzyć paczke i sprawdzić czy wszystko się zgadza. Ja tak zrobiłam.

    #39484 Odpowiedź
    Avatar
    M

    Viki A skąd oni to w ogóle wysylaja?

    #39486 Odpowiedź
    Avatar
    malutka

    ja na tabletki czekalam dwa dni 😉

    #39487 Odpowiedź
    Avatar
    malutka

    widziałam ze o krwawieniu cos pisalyscie. ja po wszystkim krwawilam 14 dni.
    z czego pierwsze 6 dni- krwawienie dosyć silne + skrzepy
    Po 6 dniach krwawienie zaczęło sie zmniejszać. rzadziej leciały skrzepy.

    #39489 Odpowiedź
    Avatar
    M

    Malutka w którym byłaś tygodniu? Kiedy zaczęłaś krwawo?

    #39496 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    Viki w takim bądź razie może spróbuj z czopkami? (Scopolan) nie są drogie a wspomagają oczyszczenie. Ja jak już znikomo krwawilam to z polecenia jednej dziewczyny z tej strony zaczełam je brać i krwawić mocniej ☺️

    #39499 Odpowiedź
    Avatar
    M

    Pam w którym tygodniu robiłaś kurację i czy się udało za 1 razem?

    #39500 Odpowiedź
    Avatar
    malutka

    jakaś między 6 a 8 tygodniem
    nie chodziłam do ginekologa jak zaczela mi się miesiaczka spozniac wiec nawet dokładnie nie wiem.
    w styczniu mialam okres tylko 4 dni i bardzo skapy
    w lutym nie mialam wogole
    8 marca wzielam pierwsza tabletke

    #39501 Odpowiedź
    Avatar
    malutka

    krwawienie zaczelo sie u mnie chwile przed wzieciem drugiej dawki tabletek pod jezyk. Ale było łagodne jakiś mały skrzep wylecial
    po wzieciu drugiej dawki krwawienie bylo silne lecialo ze mnie dużo skrzepow z czego jeden taki na prawdę wielki

    #39502 Odpowiedź
    Avatar
    M

    Malutka to twoja 1 kuracja? Czytałam że się niektórym nie udało i bardzo się boję.

    #39503 Odpowiedź
    Avatar
    Viki

    Pam.
    Dodzwoniłam się do Ginekologa w prawdzie nie do tego co chciałam bo póki co nie przyjmuje ze względu koronawirusa, no i powiedział mi żebym pojechała sprawdzić do szpitala jak to wyglada-o nie, co to to nie.
    Zadzwoniłam do drugiego przyjmie mnie dzisiaj o 18. przynajmniej będę wiedzieć na czym stoję.
    Mam przeczucie, ze się nie powiodło i w myślach już zamawiam druga kuracje.

    #39505 Odpowiedź
    Avatar
    malutka

    Tak pierwsza.
    ja mimo krwawienia i skrzepow mialam gdzieś w głowie ze mogłoby sie nie udac.
    ale mi w czasie ciazy baaardzo urosły piersi. i w dodatku były bardzo czule najdelikatniejszy dotyk mnie bolal.
    po kuracji po 2 dniach ból piersi minął
    a po jakis 10 dniach wrociiily do poprzedniego rozmiaru

    #39506 Odpowiedź
    Avatar
    M

    Malutka czy to wszystko jest na prawdę bezpieczne?

    #39508 Odpowiedź
    Avatar
    malutka

    im wczesniejszy okres ciąży tym i poronienie lzejsze.
    wiadomo każdy organizm tez inaczej reaguje
    wazne zebys nie byla sama zeby byl ktoś przy Tobie podczas kuracji
    duzo dziewczyn widzialam ze pisalo ze je nic nie bolalo.
    mi po 2 dawce jak krwawienie sie zwiększylo miałam bardzo silne bole w podbrzuszu i skurcze . a i gorączkę
    skolei duzo dziewczyn widzialam pisze o biegunce czy mdlosciach ja nie mialam ani jednego ani drugiego

    #39510 Odpowiedź
    Avatar
    malutka

    wiem co czujesz ja mialam mega stres balam sie z jednej strony jak bedzie wygladac krwawienie jak bardzo bedzie bolec a z drugiej balam.sie zze sie nie uda.
    Ja mimo ze po drugiej dawce meczylam się strasznie to gdybym znów zaszla w ciążę bez.zawachania znowu zamowilabym zestaw .

    #39512 Odpowiedź
    Avatar
    Viki

    Pam.
    Właśnie był u mnie listonosz, przyszły do mnie tabletki z str. WOW. O których wspomniałam wczoraj, że myślałam, że już nie przyjdą.
    Wiec jeśli ginekolog stwierdzi, że ciąża nadal trwa, to poczekam do środy/czwartku, moze coś się rozkręci. Jeśli nie to wezmę tym razem te tabletki.

Oglądasz 100 wpisów - 101 z 200 (wszystkich: 448)
Odpowiedz na: Kuracja "krok po kroku"
Twoje dane: