Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Wasze historie Mega zadowolona

Otagowano: 

Temat zawiera 221 odpowiedzi, i ma 3 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Czarna 3 lat, 6 miesięcy temu.

Oglądasz 22 wpisy - 201 z 222 (wszystkich: 222)
  • Autor
    Wpisy
  • #36424 Odpowiedź
    Avatar
    Aga4

    Ewelka ja mam 2 dzieci. Mój marzył o 3, czekał na nie, ale nasza sytuacja i mój wiek to wukluczają. Nie wiem jak to przeżyć czuję się strasznie, mam wrażenie, że nie dam rady 😥 ale już zaczęłam, nie ma odwrotu, wczoraj duża tabletka, dziś wieczorem pierwsze 4😥😥😥 trzymaj się kochana…

    #36913 Odpowiedź
    Avatar
    BAjka

    Witam! Do mnie dzisiaj dotarły, trochę sie boje…pomóżcie

    #36929 Odpowiedź
    Avatar
    Mała

    Dziewczyny po pierwsze dobrze przemyslcie czy dacie rade wedlug instrukcji dokonczyc kuracje nie dopusccie bezradnosci do siebie to wy decydujecie o sobie, po drugie spokoj spokoj i jeszcze raz spokoj bo stres was wykonczy psychicznie a po trzecie jak powiedzie A zrobcie i B pamietajac ze tabletki moga uszkodzić płód. Przemyslcie 5 razy co robicie. Ja bylam pewna od poczatku i nie zaluje podjelabym ta decyzje jeszcze raz.

    #36999 Odpowiedź
    Avatar
    Ololka

    Dziś przyszła przesyłam. Wzięłam Mifepristone.Jutto ciąg dalszy. Nadmieniłaś, że przed wzięciem tabletek 4, wziąć tabletkę stoperanu a węgla ile?

    #37044 Odpowiedź
    Avatar
    Kaaaaka

    Hej dziewczyny. Dzis mija 14 dzien od mojej kuracji, od wczoraj biore te czopki i znowu lekka krew przy podcieraniu… mysle ze coś jeszcze się oczyszcza. Jestem dobrej myśli. Nie mam juz żadnych objawów ciąży. Wybieram siw do tego gina i jakoś nie mogę dotrzeć 🤣

    #37446 Odpowiedź
    Avatar
    Abi

    Ile dni po kuracji można zacząć brać te czopki, żeby wspomóc oczyszczanie, a z kolei nie zakłócić trwającego jeszcze procesu??

    #37479 Odpowiedź
    Avatar
    Justa

    Słuchajcie udało się byłam w 5 tygodniu. Jeśli ktoś jest zdecydowany na 100 % polecam . Super że są takie strony

    #37495 Odpowiedź
    Avatar
    Agiiii

    Ja rozpoczęłam kuracje 15go stycznia. Dzisiaj mija dokładnie 3 tyg i dostałam już miesiączki 🙂 Jestem mega pozytywnie zaskoczona, że tak szybko. Też oczywiście nie byłam u ginekologa, bo się wybrać jakoś nie mogę 😛

    #37507 Odpowiedź
    Avatar
    Kicia

    prawie 48 h po kuracji, najgorzej zniosłam dawkę 2 przy 3 wzielam paracetamol i laremid na biegunke i byla łagodniejsza choc niewiem czy od tej kombinacji leków coś moglo pójść nie tak. krwawienie bylo srednie teraz słabe w zasadzie tylko podczas siku jasna krew i śluz, ale boli dziwnie brzuch, ból zaczyna się po pępkiem i rozchodzi na cale podbrzusze, czy któraś tak miała?

    #37523 Odpowiedź
    Avatar
    Abi

    Kicia – nie martw się, w 3-5 dniu po kuracji powinno się jeszcze rozkręcić, ja właśnie mam 5 dzień a leci ze mnie więcej niż w dniu brania tabletek i brzuch też boli jeszcze bardziej.

    #37606 Odpowiedź
    Avatar
    Emka

    Zostalo mi 8 tabletek pierwsze 4 wystarczyło. Byłam u gin i mówi że już 16 dzień krwawie więc dla bezpieczeństwa dała mi skierowanie na oczyszczanie macicy. Pozdrawiam dziewczyny. Trzymajcie się.

    #37941 Odpowiedź
    Avatar
    Abi

    Dziewczyny, dziś minęło u mnie 2 tygodnie od kuracji i zrobiłam test, bo już nie wytrzymałam. I 1 kreska, negatywny!
    Udało się !
    Krwawienia już nie mam, trwało może z 8 dni, z czego w dniu kuracji i w 4-5 dniu było bardzo mocne, potem już spokój:)
    Polecam wszystkim tą strone i tabletki, to była moja pierwsza kuracja, 7 t.c.

    #37949 Odpowiedź
    Avatar
    Anonim

    Chyba mi sie nie udało..Po 1 dawce śluz różowy,lekkie skurcze i caczela lecieć krew,po 2 dawcę mocniej troszke ale wciaz slabo i pare skrzepów z czego jeden taki większy,po 3 poszłam spac..dzisiaj od rana bardzo malo krwi,rozwolnienie.Nie wiem co mam o tym myslec jestem w 3 tygodniu i pare dni..Co o tym myślicie?Moglam tak lekko to przejść przez fo ze to poczatek ciazy czy ze sie nie udalo..Jestem zalamana

    #37962 Odpowiedź
    Avatar
    K.inga

    Opuncja wydaje mi się ze mogłaś tak lekko to przejść .. albo jeszcze za dzień dwa się rozkręci jak u niektórych dziewczyn .. u mnie było dużo krwii ale to 12tydzoen był
    ..

    #37969 Odpowiedź
    Avatar
    Anonim

    Moze jeszcze sie cos rozkręci,oby 🙁 teraz krwawię ale bardzo malo,ale jakoes male skrzepki są.We wtorek i chyba w Czwartek pojde na betw to zobaczymy..Oby spadała,bardzo nie chcialabym znowu tego stresu z czekaniem za paczka i przyjmowaniem leków..Dodaje mi otuchy ze mozna sie odezwać do was dziewczyny i ze rozumiecie jak to jest 🙂

    #37972 Odpowiedź
    Avatar
    Zdesperowana samotna mama

    Wszystko będzie dobrze.Mi niestety nie udało się za pierwszym razem.I dopiero po 3 tygodniach spróbowałam jeszcze raz i poszło gładko.Za pierwszym razem byłam gdzieś w 3-4 tygodniu.Za drugim już 7-8.I u mnie było bardzo dużo krwi i dużo skrzepów.

    #38008 Odpowiedź
    Avatar
    ALi

    Opuncja..ja zaczynałam tak jak Ty i miałam takie same przejscie kuracji. Dość łagodne, mało krwi, najgorsze były w tym wszystkimi dreszcze. Jestem w 6 tc. Trzeciego dnia po kuracji zrobiłam beta, drugie zamierzam zrobić za trzy dni. Jesli będzie sie podnosić to zamówię drugi zestaw. Jednak mam cichą nadzieję, że mozna tak lekko przejść kurację… przecież wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji organizmu…

    #39596 Odpowiedź
    Avatar
    Ha sz

    U mnie przebieglo bez komplikacji i lagodnie godzine przed zazyciem paracetamol smecta tak trzy razy i skurcze byly znosne dzien po na wizycie brak pecherzyka wszystko ladnie sie oczyszcza byl to 8 tydz. Czuje sie dobrze i zdrowo

    #39597 Odpowiedź
    Avatar
    Ha sz

    A i po jedzeniu zazywalam wszystkie tabletki pomiedzy tez jadlam pilam obylo sie bez mdlosci

    #39655 Odpowiedź
    Avatar
    Ja

    #39656 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Tez mega zadowolona:)

    #50226 Odpowiedź
    Avatar
    Czarna

    Dziewczyny ,ja bylam mega przerazona dzisiaj o 15:00 przyjelam 3 dawke Arthrotec ,zaczelam krwawic i wydalac tkanke. Bylam przerazona ze bedzie bolalo ,a tym czasem wszystko przebiega spokojnie.

Oglądasz 22 wpisy - 201 z 222 (wszystkich: 222)
Odpowiedz na: Mega zadowolona
Twoje dane: