Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Tabletki poronne Oryginalne tabletki poronne

Temat zawiera 941 odpowiedzi, i ma 12 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Tabletki poronne 1 rok, 2 miesięcy temu.

Oglądasz 100 wpisów - 501 z 600 (wszystkich: 942)
  • Autor
    Wpisy
  • #41741 Odpowiedź
    Avatar
    Alice

    Iwa
    To jak to 4 tydz to może odczekaj…
    Jak oczywiście dasz radę.
    Bo co u więcej wymyśleć kurczę…
    A jak czujesz,że nie dasz rady to weź.
    Bo jak masz żyć przez te 2 tyg odcięta od świata i załamana to też nie dobrze…
    Pomysł kochana na spokojnie

    #41742 Odpowiedź
    Avatar
    Alice

    Ja 89
    Ewentualnie bete trzeba by było zrobić ze dwie po paru dniach ….i sprawdzić czy spada
    Ale np w moim mieście jest to na dzień dzisiejszy nie możliwe bo laboratoria pozamykane

    #41746 Odpowiedź
    Avatar
    Kropka

    Dziewczyny, jestem już po nie wiem czy się udało. Było tylko plamienie po drugiej dawce 4 proszków. 3 już ledwo na mnie działała, przynajmniej tak mi się wydawało, ale wyszło ze mnie coś co przypominało wątróbkę tak jak wcześniej ktoś pisał. 2 razy, jedno 1cm grubsze i okrągłe drugie z 1,5cm ale płaskie. Rano krwawienie, ale już ustało. Piersi spuchnięte, ale nie bolą. Jak myślicie udało się?

    #41747 Odpowiedź
    Avatar
    Alice

    Kropka
    A miałaś jakieś bóle czy obeszło się bez ?

    #41748 Odpowiedź
    Avatar
    Pysia

    Kropka w którym tc byłaś ? Napisz proszę czy bolało

    #41749 Odpowiedź
    Avatar
    Kropka

    Bolało strasznie po pierwszej dawce i musiałam wziąć ketonal i ibuprom, bo miałam wrażenie ze zemdleje z bólu. Przy drugiej bolało nadal ale mniej bo proszki działały. Przy trzecim prawie nie bolało a jak poszłam do łazienki i trochę parłam to nagle znalazłam co znalazłam. Liczą od pierwszego dnia ostatniej miesiączki to był to 5t1d. Dlatego nie wiem i się martwię ze mało tego wyszło 🙁

    #41753 Odpowiedź
    Avatar
    Kiciu

    Kropka może jeszcze wyjdzie coś dzisiaj. Nie nastawiaj się na niepowodzenie. Myśl że musiało się udać i tyle. Pisz co i jak później

    #41754 Odpowiedź
    Avatar
    Kropka

    Kiciu mam taką nadzieje, cieszę się, że choć trochę wyszło i te piersi nie bolą. Czytałam, że w 5ty mało co wychodzi, wiec może jednak, ale w poniedziałek idę do gina i na betę zobaczymy jak będzie.

    #41755 Odpowiedź
    Avatar
    Agula

    Dziewczyny też jestem już po. Wczoraj o 18 pierwsza dawka, wzięłam stoperan zapobiegawczo. Już po pół godzinie dreszcze, aż miałam drgawki z zimna. Nic nie bolało ale krew leciała. O 22 druga dawka, pojawiły się bóle i znowu drgawki. O północy poszłam do toalety i zobaczyłam jak ze mnie wypada “to”… raczej nigdy nie zapomnę tego widoku. Zaraz potem mega skrzepy. O 2 ostatnia dawka ale wzięłam już Ibuprom żeby móc spokojnie iść spać. Ogólnie nie bolało jakoś bardzo, jak przy miesiączce. Teraz jeszcze troszkę krwawie. Mam nadzieję że nigdy więcej nie będę musiała tego powtarzać. Trzymam kciuki za Was

    #41756 Odpowiedź
    Avatar
    Kropka

    Agula cieszę się, Tobie na pewno się udało. Zazdroszczę, ze mało Cię bolało. W którym byłaś tygodniu?

    #41757 Odpowiedź
    Avatar
    Agula

    Kropka byłam w 8tc. Życzę Ci, żeby Tobie też się udało.

    #41758 Odpowiedź
    Avatar
    Kropka

    Agula, dziękuje. Jesteśmy silne babki, jestem z nas dumna tak czy siak 🙂

    #41760 Odpowiedź
    Avatar
    Alice

    Pierwsza dawka 4
    Godz 10 .
    Po około 15 minutach lekki ból brzucha taki jak na miesiączke plus leciutkie skurcze po chwili ustały.
    Po 2 godzinach biegunka…
    Oczywiście od początku dreszcze zimna …
    Za 40 minut kolejna dawka 4 tabletek.
    Narazie wszystko ok nawet zjadłam ale krwi i większych bólów zero…
    Miałam mdłości po około pół godziny po wzięciu tabletek lecz nie wymiotowałam! Dałam radę…lecimy dalej …trzymajcie kciuki aby coś ruszyło

    #41761 Odpowiedź
    Avatar
    Mag

    Alice – to jesteśmy razem… ja o 14 przyjmuję drugą dawkę. właśnie zaczęło się lekkie krwawienie. brzuch boli lekko, zobaczymy co będzie dalej

    #41762 Odpowiedź
    Avatar
    Alice

    Mag
    To trzymam kciuki ja za 13 minutek kolejna dawka …oby coś się ruszyło bo to 2 zestaw :/

    #41763 Odpowiedź
    Avatar
    Mag

    u mnie pierwsze podejście, skończony 6 tc. Tym bardziej mocno trzymam kciuki za Ciebie, ale jak podczytywałam forum, to za drugim razem już raczej się udawało. Daj znać jak się zacznie

    #41765 Odpowiedź
    Avatar
    Alice

    Mag
    U mnie już będzie 7 tc. :/
    Oby się udało bo ileż można próbować.
    Ogólnie brzuch boli bardziej niż poprzednim razem …. więc daje mi to nadzieję..
    Za poprzednią kuracją krew dopiero przy 3 dawce ….
    Oby teraz sprawniej poszło bo zwariuje
    Pisz co u Ciebie

    #41766 Odpowiedź
    Avatar
    Pysia

    Jak to jest, że się nie udaje za pierwszym razem ? Jaki jest powód ?

    #41768 Odpowiedź
    Avatar
    Alice

    Pysia
    Moim zdaniem zależy od organizmu kobiety …kazda z Nas ma inny i inaczej reaguje na np leki

    #41770 Odpowiedź
    Avatar
    Mag

    minęła już godzina od drugiej dawki, zero wymiotów, brak biegunki (chociaż przed kuracją wzięłam stoperan), jest mi dość zimno – pod kocykiem leżę, brzuch boli zaledwię odrobinę mocniej niż podczas okresu, krwawienie takie jak na okres…. nie wiem co o tym myśleć….

    #41771 Odpowiedź
    Avatar
    Alice

    Mag
    U mnie narazie zero biegunki
    Dreszcze zimna okropne teraz lekko ustały.
    Gorączka ale do przeżycia
    Brzuch boli A raczej podbrzusze …mam dość wysoki próg bólu więc jeszcze mnie tak nie boli by wziąć tabletke przeciwbólową.
    Krew jak narazie się nie pokazała…
    Ostatnia dawka 17.20

    #41772 Odpowiedź
    Avatar
    Alice

    Ogólnie jak rodziłam córeczkę to wody mi nie odeszły…miałam przebijane bo już były zielone .. więc może coś że mną jest nie tak i tak szybko to nie idzie …
    Już różnie sobie to tłumaczę
    Ale teraz chociaż jest jakiś ból bo przy 1 kuracji prawie wogole

    #41773 Odpowiedź
    Avatar
    Alice

    Byłam siku i zaczęłam plamić więc jakiś progres

    #41774 Odpowiedź
    Avatar
    Kiciu

    Trzymam kciuki dziewczyny, piszcie jak będziecie już po!

    #41775 Odpowiedź
    Avatar
    Mag

    Kiciu a u Ciebie jak? jesteś po/przed? JA stwierdziłam że wstaję z łóżka i poruszam się trochę – i ból wtedy jakby większy

    #41776 Odpowiedź
    Avatar
    Alice

    Kiciu
    U mnie cały czas ból podbrzusza…
    Biegunka patrząc na ostatnią kurację słabsza.
    Plamie co jakiś czas
    Gorączka.
    Ale wszystko narazie do przeżycia…czekam na kolejną dawkę 4 szt

    #41777 Odpowiedź
    Avatar
    Kiciu

    Ja zaczynam 1 tabletkę jutro o 8 rano
    W poniedziałek dalsza część, więc jak narazie jestem przed

    #41778 Odpowiedź
    Avatar
    Mag

    Dziewczyny – dopiero teraz mogę powiedzieć, że boli mnie podbrzusze. Momentami nawet mocno. Krwawienie cały czas takie standardowe – jak okres. za 10 min ostatnia “dawka prawdy”. Kicia – będę Ci przesyłać pozytywne myśli

    #41781 Odpowiedź
    Avatar
    Aga

    Mag z tej sttony zamawialss tabsy? Mi die wydaje xe one dzialaja najbardziej od 6 tyg.

    #41783 Odpowiedź
    Avatar
    Mag

    tak, z tej strony. mam skończony 6 tc.

    #41784 Odpowiedź
    Avatar
    Aga

    Daj znac czy sie powiodło, hmm a wydalasz jakies skrzepy?

    #41787 Odpowiedź
    Avatar
    Mag

    takie nieduże, ale mam wrażenie że wszystko się wygasza….

    #41788 Odpowiedź
    Avatar
    Mag

    Alice jak żyjesz?

    #41789 Odpowiedź
    Avatar
    Mag

    Aga – a jak u Ciebie było?

    #41791 Odpowiedź
    Avatar
    Alice

    Mag
    Ból dalej jest . Lecz nie co słabszy
    Biegunka lekka
    Krew przy sikaniu gęsta, ciągnąca…na podpasce też czasami można ją zobaczyć..
    Gorączka trochę zeszła
    Bóle lędźwi
    Spałam wcześniej i spóźniłam się około 20 minut na przyjęcie 3 dawki 4 tabletek…
    Krwawienie zaczęło się w sumie po 3 dawce …
    Przy 2 plamienie

    #41792 Odpowiedź
    Avatar
    Alice

    Mam mieszane uczucia …bo może zarodek obumarł A macica nie potrafi sobie poradzić z oczyszczaniem

    #41796 Odpowiedź
    Avatar
    Alice

    Mag
    Co tam jak tam ?
    Ja krwawie…ból zszedł..
    Czasami delikatny się pojawia.
    Skrzep wyleciał nie duży nie mały ciężko opisać bo nie patrzę …tylko zerkam aby mniej więcej wiedzieć co się dzieje …
    Plus takie małe skrzepki wyglądające na “wątróbkę” szczerze jestem wykończona…staram się sobie pomagać w łazience i pre- pomaga!
    Staram się dużo pić aby się nie odwodnić bo biegunka się utrzymuje ale jest lekka

    #41797 Odpowiedź
    Avatar
    Mag

    u mnie ból zszedł, po trzeciej dawce praktycznie już nie miałam bólu. krwawienia też prawie nie ma, malutkie skrzepy wylatywały, ale większego nie widziałam, no może jeden, ale tak szybko, że nawet nie wiem, może mi się wydawało…. chyba kuracja do powtórki… we wtorek ginekolog. Załamana trochę jestem….

    #41798 Odpowiedź
    Avatar
    Alice

    Mag
    Głowa do góry! Jesteś silna …
    Ja też powtarzałam i dalej nie jestem pewna
    We wtorek ginekolog też u mnie .
    Bądź dobrej myśli kochana ! Trzymam kciuki i pisz !!!

    #41799 Odpowiedź
    Avatar
    Mag

    Alice -dzięki za wsparcie 🙂 pozostaje czekać na cud do rana

    #41806 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Dziewczyny jestem dzień po kuracji, ale raczej nie zadziałała. Moje pytanie z jakich stron zamawiałyście tabletki? Potrzebuje jak najszybciej zamówić

    #41807 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina92

    Kiciu juz nie wiadomo czy zamawiać czy nie..

    #41808 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina92

    Kasia a czemu myślisz że nie zadziałaly?

    #41811 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Ewelina92 po pierwszej dawce nic się nie działo, dopiero po drugiej zaczęłam krwawić jak bym miała okres i wyleciały dwa skrzepy, po trzeciej dawce już mniej leciało. Dalej Krwawienie mam takie jak w 3 dzien okresu

    #41814 Odpowiedź
    Avatar
    Aga

    Kasia a który tydzien? Skoro mialas krwawirnie skrzepy moze sie udalo

    #41816 Odpowiedź
    Avatar
    Alice

    Nie powiem wymęczyło mnie to wczoraj …
    Zasnęłam jak dziecko!
    Wieczorem znów odczuwalny ból lędźwi
    I podbrzusze też dało O sobie znać…
    Krew leci od wczoraj…
    Dzisiaj wstałam bo obudził mnie lekki ból brzucha ,poszłam siku i wyleciał mały skrzep…
    Ogólnie więcej krwi Przy sikaniu…na podpasce też jest ale mniej niż przy okresie ..
    Czuje się jak wrak …ale biegunka ustała jak narazie …zobaczymy dalej

    #41821 Odpowiedź
    Avatar
    Mag

    Alice – trzymam kciuki. Myślicie, że można jutro pójść do lekarza? bo ja chyba nie wytrzymam do wtorku, umówiłam się dodatkowo na jutro ( do innego, nie do swojego – więc u swojego będę już wiedziała co mówić)

    #41822 Odpowiedź
    Avatar
    Alice

    Mag
    Ja czytałam, że 2 dni po aborcji już można.
    Ja do wtorku jakoś przeczekać muszę…u mnie teraz ciężko dostać się nawet prywatnie więc musze czekać
    Mam nadzieję że wszystko wyjdzie po mojej myśli bo chyba zwariuje jak wyjdzie inaczej …
    Nawet niech mnie już łyżeczkują serio .Byle było już po !
    Bo nie sądzę by to ze mnie wyleciało..chyba,że nie zauważyłam.

    #41823 Odpowiedź
    Avatar
    Alice

    Mag
    Ale z drugiej strony tak lekarz dzień po dniu …
    No nie wiem kurczę…
    Ja bym jednak zaczekała ten jeden dzień.
    Tym bardziej ,że te tabletki mogą dac znać o sobie do 72 h nawet …jezeli chodzi o bóle i krwawienia …wiec może jeszcze coś się zadzieje jak myślisz

    #41828 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Aga w 8 tygodniu jestem. We wtorek pójdę do ginekologa, ale w razie czego chce już zamówić tabletki

    #41833 Odpowiedź
    Avatar
    Kiciu

    Super to powodzenia. Trzymamy kciuki

    #41836 Odpowiedź
    Avatar
    Aga

    Mo sie wydaje kicia ze tobie soe udalo ale nie oczysvilas sie fo konca

    #41840 Odpowiedź
    Avatar
    Kiciu

    Tzn ja zaczynam dopiero jutro i czy się uda to jedna wielka niewiadoma.

    #41841 Odpowiedź
    Avatar
    Mag

    dziewczyny – pozytywne objawy jakie mam to: mniejsze cycki (zmieściły się bez problemu w rozmiar który noszę normalnie, bo do tej pory nie było to możliwe i nosiłam stanik o rozmiar większy – zostawiłam jeden po ostatniej ciąży), bez mdłości przygotowałąm synkowi śniadanie, no i poranna kawa była pyszna 🙂 a nie byłam w stanie nawet powąchać kawy przez ostatnie dwa tygodnie 🙂 może więc jest jakiś cień nadziei… trzymam się tego. Martwi mnie tylko mało obfite krwawienie i brak dużych skrzepów – ale może po prostu będzie mnie czekać łyżeczkowanie. zniosę już wszystko

    #41842 Odpowiedź
    Avatar
    Mag

    no i mam mnóstwo energii 🙂 a wcześniej tylko spałam ….

    #41843 Odpowiedź
    Avatar
    Aga

    Mag a ty zamawialas z tad?

    #41846 Odpowiedź
    Avatar
    Mag

    tak, stąd. mam/miałam skończony 6 tc

    #41848 Odpowiedź
    Avatar
    Aga

    Mag pewnie ci sie udalo tylo musisz sie do konca oczyscic

    #41849 Odpowiedź
    Avatar
    Aga

    Dajcie znac ……

    #41851 Odpowiedź
    Avatar
    Mag

    na pewno dam znać. wizytę u lekarza mam jutro (pójdę jeśli krwawienie będzie malutkie, a raczej na to się zanosi) lub we wtorek – jeśli jutro nie pójdę

    #41852 Odpowiedź
    Avatar
    Pysia

    Ja jestem w 5 tyg i 5 dniu więc to chyba 6 tydzień. Zaczynam jutro.

    #41853 Odpowiedź
    Avatar
    Alice

    Mag
    Trzymam kciuki
    Ja wczoraj krwawienie większe niż za 1 kuracją…
    Dziś też krwawienie lekkie ale tak to plamienie ….krew bardziej przy sikaniu.
    Piersi mniej obrzękniete…energii za dużo nie czuje bo wczoraj się trochę wymęczyłam.
    Ale bez mdłości i również mam smaka na kawkę i wogole na mleko gdzie sama myśl o mleku powodowała u mnie mdłości…
    Bądźmy dobrej myśli…Trzymam za Nas kciuki, nie traćmy nadziei kochane

    #41854 Odpowiedź
    Avatar
    Alice

    Pysia
    Ta tabletka nie jest opisana ponieważ jest napisane iż U nas jest ona niedozwolona….

    #41875 Odpowiedź
    Avatar
    Aga

    Kicia ja mam jrszcze czas wiec jesli tobie sie powiedzie z tymi tabsami to ja odkupie jesli ci przyjda z web ok.

    #41879 Odpowiedź
    Avatar
    Aga

    Ja jux nie mysle irracjonalnie

    #41883 Odpowiedź
    Avatar
    Aga

    dziekuje, Ja bym sie nie bawila w zadne tabsy gdyby tylko granice otworzyli😞

    #41885 Odpowiedź
    Avatar
    Aga

    I daj znac jak poszlo

    #41887 Odpowiedź
    Avatar
    Alice

    Aga
    Ja to samo …ale niestety !
    Przyszło nam się męczyć z tabsami..

    #41888 Odpowiedź
    Avatar
    Neesti

    Ja tez nie mam wyjścia. Mam córeczkę, 10miesiecy. Jestem po cesarce i w dodatku problemy z ciśnieniem. Z partnerem średnio się nam układa i po prostu muszę to zrobić, chociaż strasznie się boje i odkładam to od wczoraj. Dzisiaj wezmę koło 18 pierwsza, żeby jutro mój facet był już po pracy jak zacznę akcje.

    #41941 Odpowiedź
    Avatar
    Aga

    I jak dziewczyny u was?

    #41943 Odpowiedź
    Avatar
    agi

    hej dziewczyny sorry ze się nie odzywałam w weekend wzięłam tabletki i wczoraj wyleciały ze mnie dwa skrzepy juz sama nwm czy dalej jestem w ciąży czy nie
    dzisiaj leci ze mnie sluz z różową krwią jest dość gesty przypomina gluta czy ktoś juz się spotkał z takim czymś ? w środe jade do gina upewnić się czy ten koszmar się skończył

    #41944 Odpowiedź
    Avatar
    Aga

    Zamawialas z tad tabletki ? I ktory tydzień?

    #41945 Odpowiedź
    Avatar
    agi

    6 tydz tak powiedziała mi pani gin brałam już drugi raz tabletki moim zdaniem najlepiej wziąć w krotkim odstępie czasowym za pierwszym razem poleciał mi brązowy sluz przy 3 dawce i czułam się ogólnie dobrze na drugi dziń wylecial kawałek skrzepu przyklejony do tampona i na brązowym śluzie się skończyło pisałam do 9 tyg odpisali mi ze kuracja sie nie udała i że trzeba powtórzyć więc powtórzyłam i stało się to co opisałam wyżej martwi mnie ten śluz bo naczytałam sie w internecie ze 90% takich ciąż z sluzem moga być uratowane

    #41946 Odpowiedź
    Avatar
    agi

    ostatnio nie pojechałam do ginekologa tylko wzięłam tabletki teraz już pojadę bo nie wytrzymam takiego stresu

    #41947 Odpowiedź
    Avatar
    Kiciu

    Agi przede wszystkim nie stosuj tamponow że względu na większe ryzyko infekcji. Ja dzisiaj początek 6 tygodnia. Pierwsze 4 tabletki pod językiem. Będę pisać co i jak dziewczyny

    #41953 Odpowiedź
    Avatar
    Kiciu

    Rób jak uważasz Agi. Tabletki mogą też zadziałać z opóźnieniem

    #41954 Odpowiedź
    Avatar
    Kiciu

    Dziewczyny minęła h od pierwszych 4 tabletek. Brak jakichkolwiek objawów

    #41956 Odpowiedź
    Avatar
    Kiciu

    O 9 wzięła mnie lekka biegunka. Nie wiem czy że stresu ze nic się nie dzieje czy że względu na leki

    #41958 Odpowiedź
    Avatar
    Alice

    Kiciu
    Biegunka z leków….
    Mnie biegunka po około godzinie od przyjęcia tych 4 szt

    #41960 Odpowiedź
    Avatar
    Kiciu

    Tak tak z leków niestety. Zrobię sobie gorzka herbatę i czekam do 11.30 na kolejną dawkę

    #41961 Odpowiedź
    Avatar
    Kiciu

    Nestee a jak u cb?

    #41962 Odpowiedź
    Avatar
    Aga

    Aga skoro wylecialy skrzepy to moze zadziałało?

    #41965 Odpowiedź
    Avatar
    Kiciu

    10.20 biegunka nadal doskwiera. Przy siku zauważyłam na papierze plamkę krwi.niestety żadnych skurczy. Brzuch delikatnie boli, ale wydaje mi że ze przez biegunkę. O 11.30 druga dawka

    #41967 Odpowiedź
    Avatar
    Agi

    Dziewczyny starajcie się bardzo dużo pic i jak najmniej chodzić do toalety podobno biegunka wydała lek z organizmu

    #41968 Odpowiedź
    Avatar
    Agi

    Jutro będę dzwonić o wizytę kochane i wam napisze co i jak bo dzisiaj jest lajtowo nic nie leci już ze mnie piszcie co tam u was
    A co do leków mam mieszane uczucia
    Mi na ból pomagało picie cieplej herbaty

    #41969 Odpowiedź
    Avatar
    Neesti

    Kiciu, ja dopiero wzielam wczoraj o 18 pierwsza tabletkę. Dzisiaj biorę miso. Tak jak większość dziewczyn, nie miałam żadnych efektów ubocznych, może trochę bardziej mnie mdlilo i cała noc nie mogłam spać, ale to chyba stres przed dzisiejszym. Może mi się wydaje, ale mam dzisiaj więcej energii

    #41970 Odpowiedź
    Avatar
    Agi

    Kiciu czy to twoje pierwsze tabletki ? Zamawiaj od razu drugie miałam
    Bardzo podobnie napisali mi ze biegunka wypłukała wszystko i ze aborcja się nie powiodła

    #41971 Odpowiedź
    Avatar
    Agi

    Przy tej pierwszej tabletce są tylko lekkie bóle brzucha i mdłości praktycznie nieodczuwalne ja tak miałam przynajmniej

    #41975 Odpowiedź
    Avatar
    Agi

    Jedz ale raczej takie lekkie rzeczy jogurt banan kisiel i dużo pij

    #41976 Odpowiedź
    Avatar
    Mag

    Dziewczyny -kuracja robiona w sobotę udana – właśnie wróciłam od lekarza. Bardzo lekko przechodziłam, po kuracji byłam przekonana, że nic z tego. Więc głowa do góry. Można to przejść lekko i skutecznie

    #41978 Odpowiedź
    Avatar
    Agi

    Mag który tydzień ?

    #41979 Odpowiedź
    Avatar
    Mag

    Nie miałam dużego krwawienia, trwało około 2 godziny, zaczęło się tuż przed przyjęciem drugiej dawki, potem zamieniło się w plamienie. nie było skrzepów (może kilka malutkich) , teraz utrzymuje się delikatne krwawienie, macica się oczyszcza. byłam 6 t 4 d ciąży

    #41980 Odpowiedź
    Avatar
    Kiciu

    Mag ja też 6 tydz ale przez tą biegunkę boję się że się nie powiedzie… Ty miałaś biegunkę?

    #41981 Odpowiedź
    Avatar
    Mag

    Po kuracji byłam załamana – myślałam, że się nie udało. Pierwsze pozytywne objawy miałam następnego dnia rano: totalny brak mdłości, apetyt i taka pozytywna energia do życia, w ciąży miałam strasze mdłości i ogromną senność.

    #41983 Odpowiedź
    Avatar
    Mag

    nie miałam biegunki – godzinę przed kuracją wzięłam stoperan. ale na to są dwie szkoły – jedni mówią aby nie brać, bo może hamować skurcze, inni z kolei aby brać, by nie wydalać leku z biegunką

    #41984 Odpowiedź
    Avatar
    Mag

    Kiciu, Agi – trzymam kciuki. Alice – jak żyjesz? Przechodziłyśmy w miarę podobnie w sobotę.

    #41986 Odpowiedź
    Avatar
    Kiciu

    Druga dawka pod językiem. Zauważyłam że zaczyna cieknąć więcej krwi na podpaskę. Narazie żadnych skrzepów. I biegunka chwilowo ustala. Oby było ok dziewczyny!

    #41989 Odpowiedź
    Avatar
    Neesti

    Kiciu trzymam kciuki!

    #41990 Odpowiedź
    Avatar
    Aga

    Nessti odp.jak u ciebie

    #41991 Odpowiedź
    Avatar
    Mag

    Aga – tak, z tej strony zamawiałam

Oglądasz 100 wpisów - 501 z 600 (wszystkich: 942)
Odpowiedz na: Oryginalne tabletki poronne
Twoje dane: