Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku piątek 25.10.19 POTRZEBNE WSPARCIE!!!

Temat zawiera 29 odpowiedzi, i ma 3 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar yele 4 lat, 10 miesięcy temu.

Oglądasz 30 wpisów - 1 z 30 (wszystkich: 30)
  • Autor
    Wpisy
  • #27742 Odpowiedź
    Avatar
    yele

    hej dziewczyny,
    zaczynam kurację jutro o 9:00. straszliwie się boję i nie wiem czy poradzę sobie psychicznie. jest tu może ktoś kto chciałby poświęcić mi chwilę czasu i ze mną porozmawiać? może jakaś dziewczyna która już przez to przeszła? jest mi strasznie ciężko również ze względu na mój młody wiek. ta sytuacja mnie przerasta. z dnia na dzień mam coraz więcej obaw i myśli “a co jak nie wyjdzie? przecież nie dam rady..”
    tak więc jeśli znajdzie się osoba która chce mnie trochę wesprzeć to zapraszam. będę wdzięczna

    #27767 Odpowiedź
    Avatar
    Karo

    Hej yele, musisz być dobrej myśli, ja też byłam pełna obaw, ale swoją kuracje skończyłam wczoraj i nie było to najgorsze doświadczenie w życiu, dasz radę

    #27743 Odpowiedź
    Avatar
    Meg

    Zawsze są obawy . Też je miałam. Mam dwoje dzieci ale nie mogłam teraz mieć trzeciego. Bałam się że tabl nie przyjdą potem że nie będą oryginalne. Jestem tydzień po. Byłam u lekarza. Ciąża przerwana . Do dziś mam różne myśli w głowie jednak wiem że to była słuszna decyzja.

    #27791 Odpowiedź
    Avatar
    yele

    Za mną nieprzespana noc. może to kwestia stresu. wiem że to co robię raczej nie jest dobre pod względem etycznym. ale po namyśle wraz z chłopakiem stwierdziliśmy że to będzie najlepsze rozwiązanie w naszej obecnej sytuacji. i nie boję się tego że do końca życia będę miała wyrzuty sumienia. bo tak będzie i już się z tym pogodziłam. bardziej boję się tego że coś pójdzie nie tak i ciąża nie zostanie przerwana. bo jeśli nie zostanie to nie wiem co zrobię…..

    #27792 Odpowiedź
    Avatar
    yele

    siedzę i co chwilę nerwowo patrzę na zegarek… jeszcze 4 godziny i się zacznie. podobno po pierwszej tabletce da się normalnie funkcjonować ale niestety mnie to nie uspokaja…

    #27796 Odpowiedź
    Avatar
    Zocha

    Yele
    Jestesmy. Jest nas to troche :-/. Ja sie tez strasznie balam ale przeszlam to dobrze. Bol troche wiekszy niz przy okresie, naprawde da sie przezyc. Ktory tydzien? Jest ktos z Toba?

    #27836 Odpowiedź
    Avatar
    yele

    Jestem w piątym tygodniu. Dowiedziałam się o tym w poniedziałek. Życie przeleciało mi przed oczami i zobaczyłam jak mało dopiero w nim zrobiłam.
    Weekend spędzam w mieszkaniu u chłopaka wiec on będzie przy mnie

    #27864 Odpowiedź
    Avatar
    Zocha

    Yele
    Nie boj sie. 5 Tydz tobardzo wczesnie, moim zdaniem mawet za dobrze nie zaboli. Dobrze ze masz kogos, nie jestes sama to bardzo pomaga. Ja tez sie naczytalam i nastawilam na bol, nie wiadomo jakie widoki jak w rzezni, a wcale u mnie tak nie bylo. Spokojnie. Trzymaj sie instrukcji i powodzenia. Bedzie dobrze 🙂

    #27865 Odpowiedź
    Avatar
    Anonim

    Kochana i jak się czujesz jak przebieg? Ja właśnie też wzięłam 1 cztery bardzo się boję. Wzięłam o 15.45 teraz jest 16.18 u mnie już polecialo trochę krwi. Boję się strasznie jest przy mnie mąż ale wiadomo strach jest. Proszę o odpowiedź

    #27870 Odpowiedź
    Avatar
    Aleksandra

    Dziewczyny niestety też mnie czeka kuracja. Z jakiej strony zamawialyscie? Strasznie się boję

    #27871 Odpowiedź
    Avatar
    Mmmmm.

    Yele, głowa do góry,jak widzisz i czytasz,to jest Nas tu całkiem sporo i kazda z Nas się wspiera i my Cię również.Ja podobnie jak Ty bardzo się stresowałam,bo to co jest w głowie jest nie do opisania,ale wszystko już za mną i za Tobą też będzie.Dasz radę i nie zamartwiaj się na zapas,zniesiesz to😚

    #27916 Odpowiedź
    Avatar
    yele

    Za godzine biore pierwszy raz te cztery tabletki. Pół nocy przepłakałam i nie mogłam się uspokoić

    #27917 Odpowiedź
    Avatar
    yele

    Czy jak nie będę mocno krwawić to mam zacząć się martwić?

    #27941 Odpowiedź
    Avatar
    Karo

    Ja też mocno nie krawiłam, nie obficiej niz przy okresie, każda z nas inaczej to przechodzi, czytałam że dopiero kilka dni po kuracji może pojawić się większe krwawienie

    #27945 Odpowiedź
    Avatar
    Zocha

    Ma byc mocniej niz okres… Bez paniki powodzenia

    #27947 Odpowiedź
    Avatar
    Mmmmm.

    A w którym jesteś tygodniu? Ja się też martwiłam, najpierw że tabletki przyjdą jakieś oszukane,że jest za późno,że się nie uda, wszystko chyba co możliwe.Ale się udało, krwawienie powoli ustaje.Musi nastąpic krwawienie i te skrzepy też mają być.Czytalam,że się zdarza nie udać,ale bądź dobrej myśli,uda się.

    #27929 Odpowiedź
    Avatar
    Anonim

    Hej kochane, więcej strachu w głowie niż tego co było, miałam bóle ale do przeżycia, lekka biegunka nic więcej szczególnego. Wczoraj zakończyłam kuracje dziś jest wiele lepiej jeszcze trochę boli mnie dół brzucha czy to jest normalne? Proszę o odpowiedź

    #27974 Odpowiedź
    Avatar
    Arleta

    Hej, u mnie dzień po. Niestety oprócz uczucia zimna i małych dreszczy żadnych innych objawów, czy to oznacza, że się nie udało? Czy może być tak że organizm oczyści się później? PO jakim czasie można sprawdzić u lekarza?

    #27981 Odpowiedź
    Avatar
    Anonim

    Chciałbym również widzieć jak z tym krwawienie, nie krwawie baardzo mocno ale też nie zbyt delikatnie.

    #28010 Odpowiedź
    Avatar
    Meg

    Izabl. Ból brzucha jest normalny. Mnie bolał prawie tydzień.

    #28066 Odpowiedź
    Avatar
    Małgorzata

    Arleta u mnie to samo tylko dreszcze i troche biegunki jestem dzien po ?? W którym jesteś tygodniu ?? Nie mam żadnych innych objawów nie wiem czy to nawet działa 🙁

    #28094 Odpowiedź
    Avatar
    yele

    Ja jestem dzień po. Krwawię. Trochę mniej niż przy okresie. Dziś rano gdy brałam prysznic wyleciał spory skrzep. Wczoraj podczas brania tabletek straszliwie bolał mnie brzuch. Po trzeciej dawce pojawiło się krwawienie typowo okresowe. Niestety wieczorem, nie wiem czy to była kwestia stresu czy czego ale zaczęłam się dusić, nie mogłam oddychać i straciłam przytomność. Mój chłopak straszliwie się przestraszył ale udało mu się mnie ocucić. Dziś kręci mi się w głowie i jestem bardzo osłabiona. Nie wiem czy się udało. Dowiem się w czwartek na wizycie u ginekologa. Trzymajcie kciuki!

    #28101 Odpowiedź
    Avatar
    Anonim

    Hej, właśnie zamówiłam tabletki, strasznie się boje. Jakieś słowa otuchy? Za 2 dni 7 tydzień

    #28128 Odpowiedź
    Avatar
    Aleksandra

    Arleta Małgorzata jak tam dziewczyny ruszyło się coś u was?

    #28137 Odpowiedź
    Avatar
    Aleksandra

    Hej Marta ja też zamawiałam właśnie pewnie kuracje będziemy przechodzić w podobnym czasie. Strasznie się boje

    #28138 Odpowiedź
    Avatar
    Elka

    Dziewczyny A co mówicie na wizycie u lekarza kiedy sprawdzacie czy się udało?

    #28155 Odpowiedź
    Avatar
    Aga

    Ja też dziś zamówiłam zestaw. Bardzo się boję. Mam nadzieję, że szybko dotrze i wszystko się powiedzie.

    #28168 Odpowiedź
    Avatar
    Anka

    Ja też czekam na tabletki. Powinny dojść do czwartku.juz mam straszne nerwy a co będzie jak nadejdzie ten czas

    #28185 Odpowiedź
    Avatar
    Ula

    Hej dziewczyny, czy ktoras miala slabe krwawienie po ostatniej dawce? Bylam w 4 tc i nie wiem czy jednego dnia wszysyko mi wylecialo, nadal krwawie, ale tak slabo, nie mam obfitych, co robic ?

    #28272 Odpowiedź
    Avatar
    yele

    Ja miałam bardzo słabe krwawienie. Skończyłam kuracje w sobotę. Ale od tamtego momentu krwawię regularnie. W czwartek idę do ginekologa zobaczyć czy wszystko się udało

Oglądasz 30 wpisów - 1 z 30 (wszystkich: 30)
Odpowiedz na: piątek 25.10.19 POTRZEBNE WSPARCIE!!!
Twoje dane: