Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Aborcja farmakologiczna 3 raz w ciagu 8 miesiecy

Temat zawiera 3 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Lidka5 7 miesięcy, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Autor
    Wpisy
  • #48438 Odpowiedź
    Avatar
    Arletta91

    Dziewczyny… powiedzcie mi czy miała któraś z Was tak ze musiała wykonywać 3 Zabiegi w ciągu od kilku miesięcy do roku? Boje się bardzo tego 3 razu gdyby miał on wystąpić… wie ktoś jakie mogą być konsekwencje zdrowotne i ewentualne zagrożenie zdrowia / życia gdy wpadka Zdarzy się 3 raz w ciągu 8 miesięcy? 2 poprzednie zabiegi przeszły bez większych komplikacji, ale tym razem boje się bo to jednak bardzo wczesnie (poprzedni zabieg był około pół roku temu a jescze poprzedni na pod koniec grudnia). Proszę Podzielcie się doświadczeniami bo jestem przerażona…

    #50568 Odpowiedź
    Avatar
    Korę

    Hej skąd zamawiałas tabletki ?

    #51834 Odpowiedź
    Avatar
    Wuzetka

    Robiłaś to 3 razy w ciągu ośmiu miesięcy? To chyba lekka przesada. Przecież jest tyle metod antykoncepcji itp, ale fakt jak się poddasz zabiegowi to zaraz po jego zakończeniu pojawia się normalny cykl miesiączkowy i można od razu zajść ponownie w ciążę więc trzeba uważać.

    #51843 Odpowiedź
    Avatar
    Lidka5

    Ja zamawiałam tutaj – wszystko ok – dość mocno krwawiłam ale już się uspokoiło – zostało lekkie plamienie – myślę że za kilka dni całkiem ustąpi

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
Odpowiedz na: 3 raz w ciagu 8 miesiecy
Twoje dane: