Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Aborcja farmakologiczna 3 tydzień

Temat zawiera 7 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez Avatar 3-4 tc Maa 3 lat, 10 miesięcy temu.

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
  • Autor
    Wpisy
  • #29701 Odpowiedź
    Avatar
    wer

    Czy w 3 tygodniu ciąży można już zażyć tabletki poronne ? Czy może za pierwszym razem dojść do niepowodzenia w tak wczesnej ciąży ?

    #29706 Odpowiedź
    Avatar
    Zocha

    Nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie. Ale jak liczysz tc? Z tego co ja rozumiem liczy sie od 1 dnia ostatniej miesiaczki, czyli liczac tak jeszcze nie wiesz ze jestes w ciazy bo jestes przed terminem miesiaczki? Ale moze sie myle? Ja mialam 5 tydzien kilka dni po tym gdy nie dostalam okresu na czas, tak tez lekarz mi powierdzil tc..

    #29766 Odpowiedź
    Avatar
    Wer

    Miesiączkę ostatni raz miałam 20 października . Na teście wykazało mi 2-3 tydzień

    #45245 Odpowiedź
    Avatar
    Anna

    Ja również jestem w 3-4 tygodniu i chciałabym się dowiedzieć czy się powiedzie w tak wczesnej ciąży..

    #45281 Odpowiedź
    Avatar
    3-4 tv Maa

    W piątek dostałam paczkę, dziś wzięłam tabletkę 24h przed,jutro dam znać jak sie potoczyło..

    #45284 Odpowiedź
    Avatar
    Teresita

    To tak jak ja
    Zamierzam zamówić zestaw

    #45308 Odpowiedź
    Avatar
    Anetka

    I jak było. Powie mi Pani czy miała Pani jakieś objawy po pierwszej tabletce chodzi mi o tą duża co trzeba zażyć a po 24 następne

    #45319 Odpowiedź
    Avatar
    3-4 tc Maa

    Hej po tabletce 24 przed można normalnie funkcjonować , dziś rano po pierwszych 4 tabletkach dostałam delikatnych skurczu zaczęłam lekko krwawić( jak przy okresie) poszłam do łazienki i przy szukaniu wyleciał mi bardzo duży skrzep krwii… o 12:30 wzięłam drugą turę 4tabletek już towarzyszą (skurcza,ból podbrzusza, krwawienie ) bardzo dużo piję po tych lekach strasznie zaczęło suszyć.
    Jeżeli chodzi o biegunkę czy wymioty jeszcze nie wystąpiły i mam nadzieję że nie wystąpią
    O 15:30 biorę ostatnią dawkę, więc jest,cze wieczorkiem będę pisać jak to wszystko przebiega u mnie

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
Odpowiedz na: 3 tydzień
Twoje dane: