Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 5,307 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Roksana 1 rok, 5 miesięcy temu.

Oglądasz 100 wpisów - 4,601 z 4,700 (wszystkich: 5,308)
  • Autor
    Wpisy
  • #28985 Odpowiedź
    Avatar
    Inez

    Nie przybyliście nigdy poronienia? Ja poroniłam Samoistnie pierwsza ciąże w 12tc. I rzeczywiście cała noc krwawiłam koszmarnie rano straciłam przytomność i jechałam do szpitala, łyżeczkowanie i wyszłam na własne żądanie wieczorem…

    #28997 Odpowiedź
    Avatar
    Zocha

    Ja bylam w 7 tc i przeszlam bardzo lagodnie. Jak mocniejszy okres odnosnie bolu, skurczow zadnych nie czulam, biegunka jedynie do zniesienia. 8 tc nie jest duzo dalej, mozesz to bardzo lagodnie zniesc. U mnie bylo wiecej strachu niz to warto. Naptawde nie bedzie tak zle, zobaczysz. Powodzenia

    #29021 Odpowiedź
    Avatar
    Aanna

    Właśnie przyjmuje pierwszą dawkę 4 tabletek . bede was informować jak przebieg . I co do poronienia. Ja kiedyś poroniłam i owszem był okropny ból ,duże skurcze . Dużo krwi . Była biegunka i było mi słabo. Byłam w 7 tygodniu ciąży wtedy . Chciałabym tylko jeszcze wpisać że podobno poronienie przechodzi się gorzej niż taka właśnie aborcję farmakologiczną. Czytałam całkiem niedawno. Nie wiem na jakiej zasadzie różni się przebieg i dlaczego tak jest ,ale to tylko dla pocieszenia. Pozdrawiam,trzymajcie kciuki .

    #29029 Odpowiedź
    Avatar
    Eni34

    Cieszę się że dajemy sobie otuchy.trzymam kciuki za Nas wszystkie bo cześć nie ma wsparcia ja jestem z tym sama. Piszcie na bieżąco

    #29036 Odpowiedź
    Avatar
    Aanna

    Kochana ja też jestem sama. Poza dwójką malutkich dzieci w drugim pokoju
    Przyjelam o 20:30 pierwszą dawkę 4 . Rozpuściły się w 20 minut . Już około 21 bóle brzucha. Podbrzusze . Na razie dokładnie w lewej stronie . Dreszcze, jest mi zimno. Odkrywam się kocami i kołdra. . Trzymajcie kciuki

    #29033 Odpowiedź
    Avatar
    Magdalena

    Witam,
    Jestem w 7tyg/3 dzień.
    Tabletki zamówiłam w czwartek 31.10.gdyż w tym dniu dowiedziałam się od lekarza że jestem w ciąży. Mimo iż korzystam od kilku lat z krążka antykoncepcyjnego. Nie potrafię opisać słowami co wtedy czułam i jak bardzo byłam rozczarowana iż nie ma 100% gwarancji na zabezpieczenie się środkami przed ciążą. Chyba że kobieta lub mężczyzna poda się zabiegowi.
    Cieszyłam się że tak szybko paczka byka u mnie w mieszkaniu.
    Kurier dostarczył ją we wtorek 5.11.
    Dzisiaj rano wzięłam pierwszą tabletkę.
    Jutro zaczynam drugi etap tabletek poronnych.
    Mam nadzieję że nie będzie żadnych komplikacji i że się uda.
    Powodzenia dla tych które już zaczęły i zaczną kurację.

    #29042 Odpowiedź
    Avatar
    Aanna

    Za jakie 1,5 godziny druga dawka. Jak na razie tylko ból brzucha . Dreszcze już przeszły. Krwawienie zero. Obawiam się , że się nie uda. Będę na bieżąco. Szkoda że ,was nie ma .

    #29054 Odpowiedź
    Avatar
    Magnolia57

    Ja jestem.

    #29057 Odpowiedź
    Avatar
    Aanna

    Na razie dalej nic tylko bol brzucha. Za jakies 30 minut kolejna dawka. Dobrze ze ktoś jest. Przed kochana , w trakcie czy juz po jesteś?

    #29061 Odpowiedź
    Avatar
    Mona

    Ja tez po drugiej dawcę i nic kręci mnie w zoladku i lekko w głowie, masakra jakaś nic pozatym

    #29063 Odpowiedź
    Avatar
    Aanna

    Ja właśnie w trakcie drugiej dawki . Dalej zero krwawienia. Ból brzucha ustapil. Nic się nie dzieje. Oszaleje. Mam nadzieję ,że mimo wszystko się uda. U Ciebie i u mnie . Pisz na bieżąco co u Ciebie .

    #29066 Odpowiedź
    Avatar
    Mona

    U mnie jakaś plamienie na papierze po drugiej dawce minęło 40 minut,czuje się jakbym miała poprostu wzdęcie i tyle nic pozatym 😟

    #29071 Odpowiedź
    Avatar
    Aanna

    Ja po drugiej dawce drobne skurcze. Raz mocniejsze ta słabsze. Wzięłam 2 dawkę o 00:00 . Minęło 45 minut tylko ból brzucha i właśnie tak jakby wzdęcia . mała plamka krwi na podpasce. O 4 ostatnia dawka. Jak się nie uda to zwariuje. jak zamawiałam bałam się ,ale byłam przekonana że tylko raz przez to przejdę. Dawaj znać .

    #29073 Odpowiedź
    Avatar
    Mona

    Ja także byłam pewna obaw jak zamawiałam, u mnie już 2.30 ostatnia dawka daje sobie czas może się rozkręci bardziej , trzymam kciuki za ciebie, będę zdawać relacje

    #29075 Odpowiedź
    Avatar
    Jj

    Hej dziewczyny ja o 20.30 wzięłam ostatnią serię tabletek. Ale już po pierwszej dawce miałam plamienia, dreszcze i lekką biegunkę. Drugiej dawki to myślałam że nie dam rady wziąść bo dostałam strasznie silny ból w dole brzucha. Na szczęście jakoś się przymusiłam i skończyłam kuracje. Dopiero po 3 serii ból powoli mijał a teraz łapie sporadycznie. Krwawienie mam z skrzepami i teraz dość często muszę zmieniać podpaskę. U mnie jest to 5tc mam nadzieję że oznacza to że mi się powiodło….

    #29078 Odpowiedź
    Avatar
    Aanna

    ja nie przespałam nawet minuty . Wzięłam właśnie ostatnia dawkę . Biegunka okropna . Sama woda się ze mnie leje , skurcze nie ustępują od pierwszej dawki . Czyli mam je aż 8 h. Dopiero po drugiej dawce po około 1,5 h więcej krwi. Teraz przy biegunce dużo krwi i chyba jakiś skrzep.

    #29080 Odpowiedź
    Avatar
    Magnolia57

    Dziewczyny ja o 21 wzięłam ostatnią dawkę najgorsze ze ja to miałam skurcze żołądka a niżej to w sumie znikome ale w przeciwieństwie do was krwawie nie tak obficie ale w ubikacji to leci ciurkiem

    #29083 Odpowiedź
    Avatar
    Anna

    Ja po kuracji 4 dni bylam wczoraj u ginekologa i udalo się.Ale dostalam skierowanie do szpitala na łyzeczkiwanie.I zastanawiam sie czy poczekac jeszcze pare dni czy isc odrazu

    #29085 Odpowiedź
    Avatar
    Mona

    Nie udało się tylko plamienie zero efektu

    #29088 Odpowiedź
    Avatar
    Eni34

    I jak dziewczyny dajcie znać????

    #29094 Odpowiedź
    Avatar
    Mona

    Zaczelo się jakieś krwawienie rano, brzuch boli jak na miesiączkę, może dlatego ze z moich obliczeń to 4 /5 tydzień a z miesiączki wychodzi 6/7 zobaczymy co się będzie działo dalej

    #29129 Odpowiedź
    Avatar
    Anna

    Witam . Ja już po pisałam wszystko na forum ale opiszę raz jeszcze . Po pierwszej dawce czterech nic poza bólem brzucha. Po drugiej dawce ból brzucha i krzyża. Około 1,5 h po drugiej dawce lekkie plamienie. Ciągłe skurcze brzucha i w okolicach krzyża. Przy oddawaniu moczu więcej krwi , możliwe skrzepy ale nie mam pewności. Po około 2,5 h po drugiej dawce biegunka. Okropna biegunka , wraz z biegunka poszło dużo krwi. Okropne bóle/ skurcze. Po trzeciej i ostatniej dawce okropne bóle ,ciągle krwawienie. Jestem 8 h po ostatniej dawce i dalej krwawie dość intensywnie. Bóle w okolicy podbrzusza nie ustępują pomimo tabletek przeciwbólowych. Mam nadzieję że się udało. Tzn myślę że na pewno tylko mam nadzieję że obędzie się bez pobytu w szpitalu na ewentualnym łyżeczkowaniu. Zamierzam jutro iść na betę i powtórzyć ja w poniedziałek . W taki sposób sprawdzę czy jest wszystko w porządku jeśli chodzi o brak ciąży. Natomiast po tych badaniach zamierzam udać się na USG aby sprawdzić czy wszystko się oczyściło. Pozdrawiam i życzę wam powodzenia. Trzymam kciuki. Nie zamierzam już wracać tutaj na stronę gdyż dużo kosztowała mnie ta decyzja . Chce zapomnieć. Ewentualnie dam znać czy wszystko się udało. Trzymam za was kciuki.

    #29216 Odpowiedź
    Avatar
    Eni34

    ANNA który to był tydz dokładnie?

    #29262 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Witam, ja też czekam na tabletki. Z każdym dniem strach jest większy i wątpliwości dużo. Myślałam że w ten weekend będzie już po te czekanie jest straszne.

    #29271 Odpowiedź
    Avatar
    Anonim

    Mam to samo. Dzisiaj będą wysyłać. Na wtorek może będą. Boje się

    #29272 Odpowiedź
    Avatar
    Aanna

    U mnie to był 7/8 tydzień ciąży.

    #31759 Odpowiedź
    Avatar
    Kasiek

    Dziewczyny pomocy. Skąd macie tabletki? Ja wzięłam arthrotec forte i nic

    #31774 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Działa te forum?

    #31779 Odpowiedź
    Avatar
    Monia

    Tak

    #32636 Odpowiedź
    Avatar
    Kkk

    Jak szybko przyszły tabletki do was??  Czy to prawdziwa strona i pomoc czy jakiś żart??

    #34178 Odpowiedź
    Avatar
    xli

    cześć dziewczyny, jest tu ktoś? zaczynam kuracje szukam kogoś kto również teraz zaczął 🙁

    #35430 Odpowiedź
    Avatar
    AGA

    czy ktos wie gdzie można kupić? jakieś zaufane źródło? w ciąży nie jestem i nie zamierzam nigdy być ale warto by było mieć coś takiego pod ręką

    #35432 Odpowiedź
    Avatar
    AGA

    tez się zastanawiam czy to jest forum ok. bo potrzebuje tabletek a nie wiem skąd wziąć

    #35463 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia88

    Dziewczyny ja dziś o 18 zaczynam drugie podejście… 14tydz…… Masakra

    #35503 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia88

    Xli, jesteśmy razem. Jestem po pierwszej dawce. Po rozpiszczeniu okropne, na prawdę okropne drgawki, bardzo zimno, piersi bolą, minęło 1,5h I już trochę mi jest lepiej. Lekka biegunka, zero krwi. Ale mam apetyt. Dziewczyny, też miałyscie apetyt?

    #35530 Odpowiedź
    Avatar
    Polcia

    Ja jestem po wszystkich dawkach, u mnie zero skutków ubocznych, trochę krwawienia, myślę że niestety się nie udało… Ostatnio dawkę wzięłam o 20 czyli 12 h temu…

    #35541 Odpowiedź
    Avatar
    elficzka

    Pola a który masz tydzień? Ja wzięłam 2 dawkę ból brzucha i skurcze oraz lekkie dreszcze

    #35543 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    Polcia w którym tc byłaś ?

    #35551 Odpowiedź
    Avatar
    elficzka

    Cześć dziewczyny! Wstałam o 5 rano zjadłam węgiel w kapsułce. Przyjęłam pierwsza partie tabletek. Zimno mi było, nakrywam się kocami. Gardło mnie bolało masakrycznie jakbym miała napuchniete, to od tych tabletkę. Rozpuściły się szybko po 15-20 min miałam lekkie skurcze, poszłam zrobić siku i był śluz brązowy z krwią. Po 8 zjadłam powoli kanapke☺️ I wypiłam herbate.

    #35550 Odpowiedź
    Avatar
    elficzka

    Cześć dziewczyny! Wstałam o 5 rano zjadłam węgiel w kapsułce. Przyjęłam pierwsza partie tabletek. Zimno mi było, nakrywam się kocami. Gardło mnie bolało masakrycznie jakbym miała napuchniete, to od tych tabletkę. Rozpuściły się szybko po 15-20 min miałam lekkie skurcze, poszłam zrobić siku i był śluz brązowy z krwią. Po 8 zjadłam powoli kanapke☺️ I wypiłam herbate.

    #35557 Odpowiedź
    Avatar
    elficzka

    Godzina chwile po 9. Po tym jak zjadłam kanapkę wypiłam herbatę i wzięłam węgiel. Ok to kolejna dawka leków wzięłam, szybko się rozpuściły. Po 20 min poczułam mocne skurcze. Poszłam na kibelek patrzę na podpasce już sporo krwi. Robiąc siku poczułam jak wypadają skrzepy i mnóstwo krwi. Wróciłam do łóżka i na chwile usnęłam. Bólu nie było mocnego może chwilami. Zaraz dopisze wam resztę.

    #35560 Odpowiedź
    Avatar
    elficzka

    Ostatnia tura była po godzinie. 13:) przed wzięciem zjadłam bułkę i napiłam się coli. Rozpuściły się i biegiem na kibelek. 2 razy tak biegłam było rozwolnienie i mnóstwo krwi, zmieniałam bieliznę. Jest teraz już prawie godzina 15. Odpoczywam, krew leci przy każdym większym ruchu i boli mnie brzuch. Dziewczyny a jak u was? 😊

    #35584 Odpowiedź
    Avatar
    Agi

    U mnie po dwóch dawkach zero krwi… tylko skurcze i dreszcze. Jestem załamana…

    #35585 Odpowiedź
    Avatar
    Agi

    Dziewczyny w momencie w którym pisała wiadomość nagle poczułam ze leci krew… poko co małe skrzepy…

    #35603 Odpowiedź
    Avatar
    elficzka

    Agi! Jest po 18 i krwawię nadal jak chodzę siku to wylatują skrzepy jak tam u Cb?

    #35610 Odpowiedź
    Avatar
    modliszka

    pierwsza dawka o 10, była dla mnie straszna, bardzo duże skurcze, wymioty i biegunka, od razu na brązowo plamiłam, druga dawka o 14, lepiej, ale dalej biegunka i wymioty, zaczęłam krwawic. o 18 ostatnia dawka i zobaczymy, jestem już zmęczona

    #35611 Odpowiedź
    Avatar
    Kaaaaka

    Dziewczyny. Ja o 8 rano 4 tabletki od razu zimno,trzeslo mnie,zaczęły wypadac skrzepy i lecialo mnóstwo zywej krwi. Pozniej O 11.30 kolejna dawka. Bole byly nie wytrzymania, dwa razy biegunka raz wymioty. Siedzialam na kiblu do 16 wypadało kawałki nie wiem czego bo nie patrzyłam . O 15 miała byc ostatnia dawka ale byla o 17 bo brzuch tak bolał ze nie dawałem rady. Teraz jest juz ok . Boli jak przy miesiaczce, obwicie krwawie ,skrzepy tez czasem wypadaja. Jak myślicie, udalo mi sie ?

    #35618 Odpowiedź
    Avatar
    Agi

    U mnie pojawiły się coraz większe skrzepy, kilka razy wyleciały skrzepy na około 3-4 cm i nie wiem czy to to… jestem już po ostatniej dawcę, dalej mam deszcze i tak samo jak Ty elficzka – przy większym ruchu dalej ze mnie leci. Myślicie ze się udało? Dodam ze dalej mam ból podbrzusza jak przy okresie. W trakcie kuracji wzięłam trzy tabletki – ibupromy max. Krwawienie zaczęło się tuż przed trzecia dawka i od razu pojawiły się skrzepy, krwawienie obfite

    #35620 Odpowiedź
    Avatar
    Agi

    Dodam tylko ze przed przyjęciem tabletek zjadłam kanapkę – żeby nie jeść na pusty żołądek. Po zażywaniu tabletek – jadłam kostkę gorzkiej czekolady. Brak wymiotów i biegunki. Jedynie ból brzucha i dreszcze, gorączki nie mierzyła. Naprawdę mam nadzieje ze się udało. I teraz pytanie FO was – doradźcie proszę. Mój chłopak nie wiem nic o tym ze przyjęłam tabletki. Chce powiedzieć jutro i zadzwonic do lekarza prowadzącego ciąże. Myślicie ze wyśle mnie do szpitala na badania? Dodam ze nie ma go w weekend w mieście.

    #35623 Odpowiedź
    Avatar
    Karol

    Polcia, nadal noc się nie dzieje ? Będziesz zamawiać jeszcze jeden zestaw? Który to był tydzień?

    #35625 Odpowiedź
    Avatar
    elficzka

    Agi! Ja jestem dobrej myśli. Sporo już podpasek życzyłam. Dobrze ze się oczyszczamy. Ja do ginekologa wybiorę się pod koniec następnego tygodnia. Ja nie brałam już żadnych przeciwbólowych bo i tak dużo tabletek dziś przyjęłam. Nie wymiotowalalam. Agi! Bądźmy dobrej myśli. Z ginekologiem bym poczekała 🙂

    #35630 Odpowiedź
    Avatar
    elficzka

    Dziewczyny! Jestem wymęczona dzisiejszym dniem i kładę się spać! Jutro dam znać czy w nocy się coś działo itp

    #35653 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia88

    Dziewczyny.. Pomóżcie.. Wzięłam tabletki, mocny ból brzucha, zero krwi, zero biegunki. Jestem drugi dzień od ostatniej dawki, przez te dwa dni bardzo boli mnie brzuch nie do wytrzymania. Brzuch jest twardy. Co mam robić?

    #35661 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    Dziewczyny braliście co 3,5h czy 4h??

    #35678 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    Kasia88 krwi nic a nic ? Który tc ?

    #35685 Odpowiedź
    Avatar
    elficzka

    Dziewczyny brałam co 4 godziny niepełne. Dalej leci mi krew. Ale już mniej niż wczoraj. Czy się udało może i tak 🙂 a wy jak tam?

    #35694 Odpowiedź
    Avatar
    Kaaaaka

    Ja czuje sie dzis bardzo dobrze, pełna energii 😊 nadal krwawie,ale nie tak mocno jak wczoraj. Kilka podpasek dzis juz zuzylam . jestem dobrej myśli, mam nadzieje że sie udało jednak boję sie ze cos zostało i zastanawiam sie co mogę brac żeby jeszcze cos tam leciało.. jak myślicie?

    #35698 Odpowiedź
    Avatar
    Agi

    Ja mam dokładnie tak jak elficzka i kaaaaka – nadal krwawię ale słabiej niż wczoraj. Wczoraj wyleciało kilka skrzepów i dużo krwi przez mniej więcej 5h. Byłam pod koniec 6 tygodnia i mam nadzieje ze wszystko wyleciało i nie będzie łyżeczkowania

    #35699 Odpowiedź
    Avatar
    Polcia

    Dziewczyny coś nie tak jest z forum, bo nie widziałam waszych wpisów, dopiero teraz jakby mi wskoczyły. Ja byłam lub jestem w 6 Tc, ale dziwne jest to że objawow ciążowych ktore miałam to juz nie mam, czyli już mnie nie mdli i nie jestem zmęczona i senna… Może po prostu ze mnie nie wyleciało to co miało wylecieć… Nie wiem. Chyba pójdę do lekarza w tym tyg. będę zamawiać 2 zestaw, ale nie wiem czy stąd. zobaczymy co lekarz powie.

    #35700 Odpowiedź
    Avatar
    Karol

    Moja dziewczyna wczoraj przechodziła kurację, przed wzięciem dawki drugiej zaczęła lecieć krew Ale normalnie jak na okres, późnej wyleciał większy skrzep, ból brzucha, brak sił przez całą kurację, 3 dawaka też krew. Ale mala ilości skrzepow. Dziś jakoś 24 h wzięciu ostatniej dawki lekko leci krew bez skrzepow, czuje się dobrze. Dziewczyny jak myślicie, rozkręcić się to? Według mnie trzeba zamawiać kolejny zestaw. Tydzień 6/7

    #35701 Odpowiedź
    Avatar
    elficzka

    Kaaaka ja tez dziś o wiele lepiej. Wiesz co jedna dziewczyna tu pisała ze była u ginekologa i kazał jej kupić czopki/globulki Scopolan bodajże właśnie na oczyszczenie. Ja w pon zakupie. Póki co niech wylatuje jeszcze ci ma wylecieć. Wysprzatalam całe mieszkanie, zjadłam dziś normalnie, jest moc!! Piersi coraz mniejsze 😊

    #35714 Odpowiedź
    Avatar
    Paulina

    Dziewczyny jak liczycie te tygodnie ciąży? Od ostatniej miesiączki?

    #35722 Odpowiedź
    Avatar
    Agi

    Ja liczyłam tygodnie od na podstawie usg. Z miesiączki wychodziły około 8 tydzień. Mnie tez nie bolą już piersi tak jak wcześniej – w trakcie ciąży myślałam ze umrę, musiałam nosić stanik sportowy. Mam wrażenie ze piersi są już mniejsze. Brzuch tez jakby jest mniejszy. Dalej leci krew ale jak w trakcie okresu. Skrzepów już nie wydalam, jedynie co to małe. Czuje się lepiej mam więcej energii. W przyszłym tygodniu chce iść do ginekologa

    #35725 Odpowiedź
    Avatar
    Iga

    Dziś pierwsza dawka o 14 później kolejna przy pierwszyj 20minut od wzięcia dreszcze zimno i krew .leci okropnie do teraz skrzepy non stop może jutro będzie lepiej

    #35736 Odpowiedź
    Avatar
    Nika

    Karol, ja lekko krwawilam przez dwie kuracje. Brzuch rósł, piersi tez. Finalnie zrobilam 3, dzis minelo 14 dni id ostatniej kuracji i przestałam krwawic. Brzuch zmalal, piersi male j miekkie, nie bylam jeszcze u ginekologa.

    #35737 Odpowiedź
    Avatar
    elficzka

    Dziewczyny to tak informacyjnie! Tygodnie ciąży liczyłam od dnia początku ostatniej miesiączki. Jeśli się wie kiedy doszło do zapłodnienia to może i można od tej daty liczyć. U mnie to był 4-5 tydzień. We wczesnych etapach ciąży skrzepy nie są duże ale są! Krew podczas poronienia zawsze się pojawia na początku jest jej bardzo dużo, później o wiele mniej. Macica oczyszcza się do ok 16 dni. Jeśli chcecie używajcie czopków Scopolan 2xdziennie, pomogą się oczyścić koszt opakowania ok 10 zł. Jestem 1 po kuracji i czuje się dobrze. Mam nadzieje ze kuracja się udała. Piszcie co u was? Pam jak się czujesz? Agi i Kakaaa a wy jak tam? 😊

    #35752 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    Elifczka dziś już o wiele lepiej wczoraj byłam osłabiona i zmęczona.. Krew nadal ze mnie leci

    #35759 Odpowiedź
    Avatar
    Polcia

    Nika a po pierwszj kuracji cokolwiek się wydarzyło czy nic i dlatego powtarzałas?

    #35770 Odpowiedź
    Avatar
    Agi

    Hej dziewczyny! U mnie dalej krwawienie, ale bardzo małe w porównaniu z tym co działo się w pt. W pt wyleciały trzy skrzepy i krew leciała ciurkiem przez kilka godzin. Dzisiaj krwawię delikatnie. Piersi jeszcze nie zmalały tak bardzo, są trochę tkliwe ale nie tak bardzo jak w trakcie ciąży. Jutro idę na usg. Najgorsze jest to, ze po tym wszystkim co tu przeczytałam nie jestem do końca pewna czy się udało i boje się ze będę łyżeczkowana 🙁

    #35776 Odpowiedź
    Avatar
    Wiw

    Hej dziewczyny jak tam nastawienie ja swoją kurację zaczynam w środę albo w czwartek w zależności od tego kiedy tabletki przyjdą.Troche się stresuje jestem w dość wczesnym tygodniu ciąży na moje oko to około 2 tyg może 3 tyg

    #35777 Odpowiedź
    Avatar
    Wiw

    elficzka te czopki ci pomogły się oczyścić szłas do ginekologa czy tylko używałaś tego i czekałaś aż sam organizm się oczyści?

    #35778 Odpowiedź
    Avatar
    Nika

    Polcia, nic sie nie dzialo, krwi poleciało troszkę przy sikaniu, 4-5 razy i to wszystko. Po 3 krwawilam mocniej, jakos na 7 dzień czy 8 po nocy cos plusnelo, nie zauwazylam co, ale robilam test na 6 dzien po trzeciej kuracji i wyszla bladziusiebka kreska. Być moze ja zatrzymalam ciaze po 1 razie, ale ze nic sie nie dzialo, powtarzalam az 3 razy. Ja juz. Pisalam ze man uraz do lekarzy, dlatego nie szłam i wolalam wydawac kase na kuracje. Nie mam gorączki, nic mnie nie boli, dlatego uwazam, ze wypadło co mialo wypaść. Zamówiłam 4ta kuracje, ale nie odebralam paczki. Raz robilam w 6 tc, raz w 7 tc, i ostatnia w 9 i 3 dni… Jestem instruktorem fitness, mam mega wysiłek fizyczny, ale nic to nie dalo. Alr kazda jest inna, kazda inaczej przechodzi. Trzecia kuracje juz robilam 6 i 6 tabletek. Czwarta chcialam dopochwowo. Jutro kupie koleny test. 15 dni po, wiec zobaczymy co pokaze. Ja czuje, ze juz po. Piersi male i miękkie, brzuch maly i miekkomi, wszystko chyba poszlo ok, ale 3x440zl zabolalo portfel 😂

    #35785 Odpowiedź
    Avatar
    mała

    hej, ja bylam wedle miesiaczki w 7.5 tygodnia a od zaplodnienia zapewne rowno minal miesiac i rozpoczekalam kuracje o 11 i na razie biegunka kilka razy, bol podbrzusza, jamy ustnej i gardla, lekkie nudnosci ale bez wymiotow, zero krwawienia ani plamienia. to normalne? myslicie ze jak wezme o 15 druga to bedzie okej czy juz powinno leciec? boje sie czy sie uda a na razie czuje sie az za dobrze

    #35789 Odpowiedź
    Avatar
    Agii

    Ja byłam 5/6 tc.
    Zaczęłam kuracja 15 stycznia o 10 wzięłam duża tabletkę Mifepristone. Na drugi dzień zaczęłam drugi dzień kuracji, po I dawce, tabletki pod język, po około 15 minutach były całkowicie rozpuszczone, po około godzinie wystąpil tylko ból podbrzusza, znośny tak jak przy miesiączce, brak krwii. Druga dawka dala już więcej objawów, pierwsze to mocna biegunka i wymioty, pojawiło się także lekkie krwawienie + dreszcze. Z kazda godzina krwawienie było mocniesze, zauważyłam, że wypadlo ze mnie kawałek czegoś co przypominało gąbke. Po 3 dawce nie wystąpiło nic innego jak ból brzucha i oczywiście

    #35801 Odpowiedź
    Avatar
    Wiw

    Agii i jak udało się wszystko dobrze? Będziesz szła na kontrolę do ginekologa czy nie zostały ci jakieś resztki w macicy czy czekasz aż samoistnie ci się to wydali? Czytałam że jak się pójdzie wcześnie to każą iść na łyżeczkowanie ale wiele kobiet się na to nie decyduje i czeka aż samo się oczyści

    #35809 Odpowiedź
    Avatar
    mUa

    Pierwsza dawka o 13:00, pol godziny pozniej dreszcze i nic.Po jakis 3 godzinach rozwolnienie i pierwsza krew. Kolejna dawka 16:30..i zaczelo sie.. Drgawki takie, ze trzeslam sie i zgrzytalam zebami, rozwolnienie co chwile, skrzepow ogromnych kilkanascie, cieklo ze mnie doslownie jak z kranu. Trzecia dawka to samo :/ na nastepny dzien tylko krew..juz bez skrzepow. Wykonczona 🙁

    #35810 Odpowiedź
    Avatar
    Nena

    Agii mialam dokładnie takie same objawy jak ty, tylko przed przyjęciem 2 dawki miałam okropne skurcze i wymioty. Kiedy się obudziłam, na podpasce miałam tak jakby tkankę w formie gąbki. Od 3 dawki też żadnych objawów. To dopiero 4 tydzień od ostatniej miesiączki. Już nie krwawie i zastanawiam się czy się udało. Agii czy też przestałaś szybko krwawić?

    #35819 Odpowiedź
    Avatar
    Agii

    Właśnie wolałabym uniknąć łyżeczkowania 🙁 wizytę mam dopiero zaplanowana na przyszły piątek, mam nadzieję, że do tego czasu wszystko ładnie się oczyści 🙂 i że ogólnie, że cała kuracja się powiodła i nie będę musiała powtarzać juz tego nigdy 🙁 bo przejelam się tym, że niektóre kobiety muszą powtarzać kuracje 2 razy a nawet 3 🙁

    #35822 Odpowiedź
    Avatar
    Iga

    Kazdy organizm jest inny,trzeba poczekać i zrobić test bądź iść na USG najlepiej. Ja wczoraj zaczęłam cały dzien skurcze krew lała się non stop skrzepy co chwilę ,radzę po tabletkach siedzieć częściej na toalecie ,jeżeli coś ma wypaść to tam wypadnie niż leżąc czy siedząc z podpaska .dziś 2 dzień krew i skrzepy jeszcze lecą już nie tak jak wczoraj , ale brzuch bardzo boli ,oby to normalne.

    #35825 Odpowiedź
    Avatar
    Nena

    Iga, a który tydzień?

    #35829 Odpowiedź
    Avatar
    Agii

    Nena, tak najmocniejsze krwawienie mialam tylko w dzien przyjęcia tych 12 tabletek. Nie ukrywam trochę się przestraszylam, że może się nie udało, bo czytając opis przebiegu kuracji u innych dziewczyn wyglądało to trochę inaczej i drastyczniej. Jestem 3 dzień po kuracji i w każdym dniu pojawia się lekkie krwawienie. Pocieszam się tym, bo wiem, że to dobra oznaka, że wszystko się w dalszym ciągu oczyszcza 🙂 Nena, a Ty kiedy wybierasz się do ginekologa?

    #35830 Odpowiedź
    Avatar
    Agii

    Iga, też tak uważam, żeby mniej leżeć a bardziej wspomagac żeby wszystko wyleciało. Zamierzam na dniach zrobić najpierw test przed wizytą u ginekologa.

    #35828 Odpowiedź
    Avatar
    Wiw

    Ja się strasznie boje ze będąc we wczesnym tygodniu ciąży nie uda się dojść do poronienia.Dziewczyny co myślicie według kalkulatora na dzień dzisiejszy jestem w 6 tygodniu i 2 dni.(Czyli 6 grudnia miałam ostania miesiączkę) Niesety nie mam pojęcia kiedy doszło do zapłodnienia a nudności zaczęłam odczuwać dopiero 2 dni temu nie wiem co myśleć 🙁 Strasznie się boje ze się nie uda a chciałbym mieć to już za sobą im szybciej tym lepiej bo mniejszy ból ;( dajcie znać co sądzicie

    #35833 Odpowiedź
    Avatar
    Aga

    Cześć dziewczyny, ja wczoraj przeszłam kuracje. Objawy takie jak piszecie drgawki, biegunka, wymioty. Ból taki jak na miesiączkę, obeszło się bez tabletek przeciwbólowych. Po pierwszej dawcę oprócz drgawek i biegunki to było troszkę krwi. Po drugiej dawcę również biegunka, wymioty i po jakimś czasie jak poszłam do toalety to „wyleciało” ze mnie coś sporego(miałam odczucie, że to to..), po trzeciej dawcę większa biegunka, poszłam spać bo było po 00, nad ranem jak się obudziłam to sporo krwi i wyleciały ze mnie jakieś skrzepy, a później już takie malusie. Teraz krwi już mało leci. Myślicie, że będzie ok? Po moich obliczeniach jutro zaczynałby się 6 tydzień.

    #35845 Odpowiedź
    Avatar
    Iga

    Ja około 10tydzien

    #35841 Odpowiedź
    Avatar
    Casumi

    Wiw nie masz się czego obawiać, moja koleżanka była w 4tyg ciąży i wszystko poszło tak jak powinno;)

    #35846 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelka

    Dziewczyny jestem już po chyba się udało czy te czopki bierze się odrazu

    #35864 Odpowiedź
    Avatar
    Nena

    Agii zrobię za 5 dni beta hcg i potem ewentualnie ginekolog. Jakoś nie jestem przekonana do udawania, że nie wiedziałam,, że byłam w ciąży,jezu za dużo stresu. Wczoraj wyleciały jakieś kolejne lekkie strzępy, dzisiaj rano też. Jestem drugi dzień i czasami nadal mam lekkie skurcze. Też myślę, że to dobrze, że nadal się oczyszczam i narazie poczekam 😉 apetyt mi wrócił, kawa smakuje, mam znacznie więcej energii i nie robię już z drzemki 20 min 3h ciężkiego snu w ciągu dnia. A ty Agii ile dni po kuracji będziesz robić test? Beta hcg tak?

    #35873 Odpowiedź
    Avatar
    Wiw

    Tak bardzo się boje naprawdę mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze jak tabletki przyjdą to wszystko napiszę i opiszę kurację

    #35874 Odpowiedź
    Avatar
    Wiw

    Aga myślę że wszystko idzie w dobrym kierunku ważne żeby twój organizm się oczyścił więc krew musi lecieć

    #35875 Odpowiedź
    Avatar
    mUa

    Czy na nastepny dzien tez krwawilyscie tak malo, wrecz sladowo? Raczej plamienia to sa niz okres..co to moze znaczyc?

    #35876 Odpowiedź
    Avatar
    Wiw

    Casumi dziękuję za dobre słowa a ty jak który tc? Czy już jesteś po?

    Właśnie dziewczyny co z tymi czopkami wiecie coś więcej na ten temat? Jeśli mam być szczera to chciałabym uniknąć łyżeczkowania i zbędnych pytań ginekologa

    #35868 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    Ewelka nie nie odrazu. Jedna dziewczyna tutaj dostała zalecenie od ginekologa aby je brać i zaczęła dopiero po około 8 dniach po zabiegu je brać

    #35878 Odpowiedź
    Avatar
    Terk

    Witam jestem w trakcie wzięcia osttniej porcji tabketek .do tej pory wystapila biegunka dresscze bole brxucha i skrzepy krwi.mylse ze sie nie uda.

    #35893 Odpowiedź
    Avatar
    Agii

    Nena, licząc ogólnie od pierwszego dnia kuracji dzisiaj wypada mi 5 dzien 🙂 A krwawienie cały czas się utrzymuje,no i piersi stały się mniej tkliwe. Myślę, że jutrro albo pojutrze zrobię test 🙂 Właśnie, też jestem ciekawa jak to z tymi czopkami jest 🙂 I czy może ktoras z Was ma w bliskim otoczeniu kogoś kto może jest po kuracji dłużej niż 4 tyg, bo jestem ciekawa, czy okres się pojawił, czy były z tym jakieś problemy.

    #35900 Odpowiedź
    Avatar
    Wiw

    Terk spokojnie jeszcze się rozkreci dziewczyny pisały że zaczęły krwawić po 4 dniach bo to działa do 72h każdy organizm się oczyści musisz wierzyć że się uda jeśli skrzepy lecą to dobrze oby się rozkręciło

    #35906 Odpowiedź
    Avatar
    Marta

    Okres się pojawi 4 tygodnie po skończonym krwawieniu mnie strasznie bolał brzuch i jajniki masakra jakaś

    #35911 Odpowiedź
    Avatar
    Magg

    W piątek przed 20:00 wzięłam ta jedna duża tabletkę i dopiero w niedziele o 13 wzięłam pierwsze cztery, poza lekkim krwawieniem i bólem brzucha który był do zniesienia oraz napad zimna i gorączka nic nie było, po następnych 4 mocny ból brzucha i trochę skrzepow oraz delikatna biegunka, po ostatniej dawce już ból brzucha mniejszy ale biegunka nadal, po kilku godzinach sporo krwi i skrzepy, ale nic nie czułam żeby “wyleciało” jak myślicie udało się? Krwiawie do tej pory

    #35913 Odpowiedź
    Avatar
    Wiw

    Marta jesteś już po zabiegu?Opiszesz jak było mnie czeka już w środę albo czwartek bardzo się boje 🙁

    #35912 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelka

    Dziewczyny mi się raczej udało nie mogę się pozbierać byłam twarda ale to co zobaczylam przeraziło mnie choć musiałam tak zrobić. Podczas kuracji byłam w toalecie i pech chcial że embrion wyleciał mi na podpaske. Widok straszny mam nadzieję że czas leczy rany😭😭😭

Oglądasz 100 wpisów - 4,601 z 4,700 (wszystkich: 5,308)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane: