Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 5,307 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Roksana 1 rok, 5 miesięcy temu.

Oglądasz 100 wpisów - 4,701 z 4,800 (wszystkich: 5,308)
  • Autor
    Wpisy
  • #35918 Odpowiedź
    Avatar
    Terk

    Jestem.juz po.dziewczynu nie patrzcie do toalety co wypadA.😪

    #35925 Odpowiedź
    Avatar
    Marta

    Ja jestem już miesiąc po

    #35926 Odpowiedź
    Avatar
    Róża

    Wiw.ja tez bede zaczynała tak jak ty z tym ze ja niestety 2 raz powtarzam.

    #35929 Odpowiedź
    Avatar
    Kate

    Chyba sie nie udalo… jestem w 6tc 5dz, pierwsza tabletke przyjelam w sobote o 7:30, wczoraj rozpoczelam kuracje z tabletkami po pierwszej partii 4 tabletek o 7:30 juz po 1h pojawily sie dreszcze, silne bole brzucha, ale zero krwi, bylo mi na przemian zimno cieplo I zakrecilo sie w glowie, tuz przed wzieciem drugiej partii zwymiotowalam I zaczelam sie troche lepiej czuc, 2 partia tabletek przyjelam juz na pollezaco, pojawilo sie niewiele krwi, nieduzy bol plus biegunka, 3 partia tabletek- bardzo lekko przeszlam, zero skurczy, zuzylam tylko 2 podpaski ktore byly lekko poplamione krwia… jestem przerazona bo prawie nic nie zadzialalo, dzisiaj zauwazylam tylko troche krwi ze sluzem… nie wiem czemu nie zadzialalo:(

    #35930 Odpowiedź
    Avatar
    Casumi

    Wiw
    Jestem w 4tyg ciąży i czekam na leki mam nadzieję że wszystko pójdzie tak jak powinno bo jak mi znajoma opowiadała to najgorsza 2 dawka. Bóle i biegunki przy których najlepiej pić miętę by ustopila biegunka a skrzepy dopiero miała 12h po ostatniej dawce.

    #35932 Odpowiedź
    Avatar
    Nena

    Agii u mnie dopiero drugi dzień, więc proszę daj znać jak zrobisz beta hcg.
    Ewelka ogromnie współczuję 😔
    Teraz to nie wiem czy warto troszkę poczekać czy od razu. Dostałam odpowiedź mailową, że kuracje można przeprowadzać nawet od 3 tyg o skuteczności już nie wspomnieli,mimo to wierzę, że wiedzą co mówią.

    #35933 Odpowiedź
    Avatar
    Wiw

    Terk Ewelka wszystko będzie dobrze…najważniejsze że się udało wiem jest to ciężkie ale każda z nas nie mogła sobie pozwolić na kolejne albo nawet pierwsze dziecko że względu na sytuację…Czas leczy rany 🙁 dziewczyny trzymacie żeby mnie rozniez się udało bez rzadnych powikłań bardzo się boje będę z przyjaciółką i jej chłopakiem mój chłopak niestety nie może być przy mnie 🙁 będzie dopiero w piątek tak bardzo bym chciała żeby był

    #35940 Odpowiedź
    Avatar
    Marta

    Nie pytaj każdego o ból bo będziesz się bardziej bała czuła. Każdy przechodzi to inaczej, ja miałam taki ból jak przy porodzie.

    #35946 Odpowiedź
    Avatar
    Wiw

    Casumi mam nadzieję że nam się uda daj znać jak przyjdą leki

    #35949 Odpowiedź
    Avatar
    Veri

    Hejka dziewczyny powiedzcie mi, jestem już po kuracji wczoraj robiłam dużo krwi leci ze mnie i skrzepy, ale nic nie czułam żeby się ze mnie wyslizgnelo, myślicie że się udało czy trzeba powtarzać kuracje?

    #35947 Odpowiedź
    Avatar
    Ka

    W sobotę jedna tabletka(jedyne co czułam to jak z piersi schodzi powietrze,nie są już takie nabrzmiałe),w niedzielę pierwsze cztery ok 9, po godz 12 się zaczęło,wyleciało jedno plum i straszny ból,o 13 druga dawka skurcze coraz większe i silniejsze,krew leci jak z kranu,ok godz 15 wyleciało drugie większe plum, cały czas ból i krew mocna
    … O 17 ostatnia dawka już jest lepiej , ból jest do zniesienia i tylko krew krew i jakieś małe skrzepy… A dzisiaj już jak przy normalnej miesiączce
    Tylko najgorsza jest psycha( przynajmniej u mnie i rozstanie… którego najmniej się spodziewałam,facet który był przy mnie aż do wczoraj, który mówił że kocha, który bał się odpowiedzialności,ten który dał kasę na zestaw,po pierwszej dawce wyzwał mnie od najgorszych)
    A teraz w nikim oparcia,w osobie którą się kochało teraz nie zostało już nic…

    #35963 Odpowiedź
    Avatar
    Miłka

    Ka bardzo mi przykro ale pomysl w ten sposób skoro w takiej sytuacji tak się zachował to znaczy że nie był wart Ciebie… Wiem że to co pisze nic nie da Tobie ale sama przeszłam duże rozczarowanie jakiś czas temu i teraz cieszę się że tak się stało bo życie potoczyło się super… Bedxye dobrze i ważne że kuracja się udała teraz przyjdzie nowe. Duży buziak 😘

    #35971 Odpowiedź
    Avatar
    Ka

    Miłka
    Dziękuję bardzo
    Mam nadzieję że jakoś to zniosę, muszę dać radę

    #35966 Odpowiedź
    Avatar
    elficzka

    Dziewczyny! Jestem 4 dni od rozpoczętej kuracji. Krew nadal leci. Dziś wyleciał taki ok 5cm zlepek czarnej krwi, zapewne zlepek komórek/tkanek- ciężko to jakoś nazwać. Dziś czuje się kiepsko bo chyba się przeziębiłam. Ginekologa mam dopiero w następnym tyg. A wy jak się czujecie?

    #35973 Odpowiedź
    Avatar
    Wiw

    Mnie jeszcze nerwy chwytają czy jutro przyjdą mi tabletki czy w środę ahh chce to już mieć za sobą :((

    #35974 Odpowiedź
    Avatar
    Kaaaaka

    Hej elficzka. My chyba tak samo bralysmy w piątek 😊 kuracje przeżyłam tragicznie bol byl okropny. Czuje juz jak piersi wracaja do normalności, caly czas krwawie jak w okres dość intensywnie . Jestem dobrej myśli że się udalo. Kupie sobie te czopki i będę brala. So gina pojde jak przestane tak krwawi . Samopoczucie ogolnie mam w porządku, jestem pełna energii nie to co wcześniej 😊

    #35986 Odpowiedź
    Avatar
    Iga

    Również zaczynałam w piątek jestem około 10tyg od razu jak wspominałam dużo krwi i skrzepy .krew można by liczyć w szklankach. Kazdy organizm jest inny inaczej kazda to zniesie.

    Nie wiem czy mój próg bólu jest wysoki ale ja normalnie w miarę funkcjonowalam przy 2dzieci czasem usiadłam bo bolał brzuch starałam się często siedzieć na toalecie . Nie będziecie czuły dużej różnicy tym co ma wylecieć a duzym skrzepem ,chyba że któraś zobaczy przez przypadek czy nie ,ale tak to podobne odczucie,dziś krwawię jak przy okresie.

    #36005 Odpowiedź
    Avatar
    Casumi

    Wiw
    Mam nadzieję że w ciągu 3 dni przyjdzie. Chce to już też mieć za sobą i planuje by w piątek zacząć kurację a w sobotę te 12 tabletek. Boję się jak cholera że się nie uda bo każdy organizm jest inny. Ale rodzina i chłopak mnie wspierają i mówią że wszystko będzie dobrze więc próbuje w to wierzyć. A Ty też w 4 tyg ciąży jesteś?

    #36009 Odpowiedź
    Avatar
    Wiw

    Według moich obliczeń powinnam być w 4 tygodniu może w 5 tyg.U mnie niestety ciężka sytaucja w rodzinie i muszę ukrywać wszystko przed nimi ;(

    #36012 Odpowiedź
    Avatar
    Casumi

    Jakby co to jestem z Tobą:) Miejmy nadzieję że za pierwszym razem się nam uda. Bo niestety mnie na 2 kuracje by narazie nie było stać ://

    #36016 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia88

    Co oznacza malutka ilość brązowego śluzu?

    #36034 Odpowiedź
    Avatar
    Anulka35187

    Dziewczyny dzis o 10 wzięłam pierwsze 4 tabletki i godzinę po wyleciał ze mnie ogromny skrzep ok 6 cm. Czy to możliwie że już? Czuje się nawet ok.

    #36042 Odpowiedź
    Avatar
    Wiw

    Dziękuję Casumi mam nadzieję że wszystko się uda. Ja na drugą kurację prawdopodobnie będę musiała wziąć pożyczkę 🙁 Zamówiłam tabletki w sobotę mam nadzieję że do środy będą 🙁 a ty kiedy zamówiłaś?

    #36043 Odpowiedź
    Avatar
    Wiw

    Kasia88 a to już jesteś po kuracji? Opisz cały przebieg

    #36057 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia88

    Wiw, jestem już w 15 tygodniu… W czwartek Robiłam kuracje drugi raz, bo za pierwszym nic się nie działo. Za drugim razem dopiero przy wzieciu ostatniej dawki bolał mnie brzuch, na następny dzień też, ale to był okropny ból. Dosłownie cały dzień miałam skurcze co 2 minuty. Pod koniec dnia zauważyłam delikatnie brązowy śluz I takie lepkie coś też brązowe, tylko mocniej, było tego może z 5. Dziś delikatnie ustalo. Ból brzucha minął.

    #36065 Odpowiedź
    Avatar
    Yzma

    Hej, właśnie odebrałam przesyłke i wzięłam pierwszą tabletkę. Jutro 12 i mam nadzieję , że wszystko pójdzie jak powinno.

    #36060 Odpowiedź
    Avatar
    Nena

    Wiw, nie przejmuj się tak bardzo, uda się za pierwszym razem tylko sporo cierpliwości. U mnie był dopiero początek 4 tygodnia kiedy w sobotę kończyłam kuracje. Miałam niemiłosierne skurcze, biegunkę, wymioty, dreszcze, więc w sumie książkowo, jednak krwawienia nie było za dużo, tylko podczas sikania. Za to dzisiaj, 3 dzień, obudziłam się zalana krwią i cały czas wymieniam podpaski czego prawie wcale nie robiłam na początku. Po pierwszej nocy miałam też skrzepy na podpasce. Tak więc wszystkim dziewczynom zalecam cierpliwość i odczekać tak do 5 dni i jeśli nadal nie ma krwi to wtedy ponawiac. W niedzielę czyli pierwszego dnia po miałam ogromne wątpliwości, teraz już żadnych, bo nie ma opcji, że przy takim krwawieniu coś zostałoby w macicy.
    Wiw trzymam kciuki i przejdziesz to jak ja 😉

    #36073 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia88

    Nie, zero krwi

    #36061 Odpowiedź
    Avatar
    elficzka

    Kasia88 a nie krwawiłam w ogóle?

    #36066 Odpowiedź
    Avatar
    Wiw

    Kasia88 powiedz mi czy nie wystąpiło u ciebie żadne krwawienie?Skrzepy czy coś kochana 15 tydzień już naprawdę późno kobiety tutaj zwykle mają do 11 tyg 12 tyg to max 🙁 Nie wiem czy w twoim przypadku nie trzeba będzie zrobić zabiegu czy coś nwm Czechy?

    #36077 Odpowiedź
    Avatar
    Anulka35187

    Wiw prawie 2 tygodnie czekałam nie wiem czemu tak długo. Jestem już po 2 dawce i okropne bóle brzucha, wymioty i dreszcze.

    #36078 Odpowiedź
    Avatar
    Casumi

    Nena
    Podbudowalas mnie psychicznie, jak się dziś okazało jestem w 5 tyg ciąży i już miałam myśli czy wszystko pójdzie dobrze jak zacznę terapię ale jak piszesz że byłaś na początku 4 tyg i się tobie udało to mam nadzieję że u mnie będzie tak samo, teraz tylko czekać na przesyłkę (oby przyszła do piątku :/)

    #36079 Odpowiedź
    Avatar
    Agii

    Tak dziewczyny, tak samo jak Nena pisze bądźcie cierpliwe warto odczekać te kilka dni od kuracji 🙂 u mnie krwawienie największe było tylko w dzien przyjmowania 12 tabletek, z każdym dniem słabło, bardziej plamiłam. Dzisiaj jestem już 5 dzien po kuracji, wrocilam do pracy i krwawienie znowu mocniejsze i wyleciał naprawdę spory kawałek czegoś 🙂 Do tej pory zaobserwowałam to tylko w dzien przyjęcia 12 tabletek, a dzisiaj znowu 🙂 więc macica cały czas oczyszcza 🙂 jutrro zamierzam zrobić test 🙂

    #36080 Odpowiedź
    Avatar
    Wiw

    Nena naprawdę dziękuję za słowa wsparcia już odebrałam paczkę i zażyłam pierwsza tabletkę.Jutro czeka mnie reszta ah trzymajcie kciuki opiszę wam wszystko jak będzie po wszystkim

    #36099 Odpowiedź
    Avatar
    Casumi

    Wiw
    Dasz radę! Jesteś silną kobietą i trzymam kciuki by wszystko było ok ❤

    #36107 Odpowiedź
    Avatar
    mUa

    Czy ktoras z Was tak miala ze po kuracji (w trakcie bardzo obfite krwawienie ze skrzepami) po 2 dniach nie miala plamien, zero krwi???.?

    #36109 Odpowiedź
    Avatar
    Anonim

    Hej. Po czym poznajecie, że aborcja się nie udała ? Nie występuje u Was krwawienie, bóle podbrzusza itp. ?

    #36110 Odpowiedź
    Avatar
    Natalia

    Kasia88 15 tydzień to już długo

    #36112 Odpowiedź
    Avatar
    elficzka

    Dziewczyny! Ja jestem po kuracji już 5 dni. Nie jest to przyjemne ale da się przeżyć. Miałam skurcze, ból brzucha no i biegunkę. Codziennie krwawię. Od dziś będę brać te czopki na oczyszczanie macicy. Ginekologa mam za tydzień dopiero. Ja miałam jakiś 4-5 tydzień. Najgorszy był dzień w którym brałam te 12 tabletek. Ale następnego było super energia wróciła i uśmiech 😊 będzie dobrze jak coś to pytajcie. Tez się bałam 😭

    #36115 Odpowiedź
    Avatar
    Dziewczyna

    ‘Kasia88’ myślę że powinnaś iść do ginekologa, bo może ciaza się zatrzymała i skieruje cię na zabieg do szpitala, a jak nie to chyba został ci tylko zabieg za granicą
    Bo już w tak wysokiej ciąży te tabletki mogły zatrzymać rozwój lub uszkodzić płód..

    #36118 Odpowiedź
    Avatar
    Róża

    Wiw,ja jutro tez biore 12,trzymam za Ciebie kciuki.

    #36128 Odpowiedź
    Avatar
    Nena

    Wiw nie ma sprawy. A i trzymałam te tabletki pod językiem 30 min, że nawet zaczynało mnie gardło boleć. W instrukcji było do rozpuszczenia, ale gdzieś wyczytałam, że 30 min, a resztę przełknąć, więc też tak zrobiłam. Oczywiste trzymam kciuki i gdyby coś odbiegajacego od normy się działo to na pogotowie 😉 poza tym będzie dobrze

    #36148 Odpowiedź
    Avatar
    Kaśka

    Zaczęłam dziś o 6.15 połknęłam pierwszą pojedyńczą tabletkę. Bardzo się boję proszę niech się ktoś odezwie proszę

    #36149 Odpowiedź
    Avatar
    Casumi

    Wiw
    Jak tam samopoczucie?

    #36153 Odpowiedź
    Avatar
    Polcia

    Agii ma rację, nie ma co panikowac, u mnie było podobnie, dopiero w 4 dobie po wzieciu tabletek coś wyleciało, także chyba trzeba być cierpliwym, a nie zamawiać kolejnej kuracji w dniu pierwszej niby nieudanej.

    #36183 Odpowiedź
    Avatar
    Magg

    Hej, zrobiłam bete hcg dzisiaj i wyszło mi 2-3 tydzień, a w niedziele robiłam zabieg i do tej pory bardzo krwawie i skrzepy duże wylatuja, moje pytanie brzmi czy muszę powtarzać zabieg? Czy się udało i nie za wcześnie zrobiłam to badanie, bo według ostatniej miesiączki wychodziło mi że jestem w 6tyg

    #36240 Odpowiedź
    Avatar
    Wiw

    Cześć dziewczyny jestem po 2 dawce
    Na początku pierwszej dawki bardzo bolał brzuch pojawiło się krwawienie przy sikaniu i trochę na podpasce.2 dawka to istne piekło mój brzuch wariował myślę że wszystko przebiega dobrze.Przedemną 3 dawka o 22:30 mam nadzieję że krwawienie się rozkreci jeszcze przy podcieraniu zauważyłam takiego małego glutka krwi.Mam nadzieję że wszystko się uda kochane.A jak u was?

    #36253 Odpowiedź
    Avatar
    elficzka

    Magg a kiedy robiłaś zabieg? Agi! Jak tam się czujesz? Ja dalej krwawię i dziś mnie bolał brzuch. Byłaś już może u ginekologa?

    #36239 Odpowiedź
    Avatar
    Karol

    Polcia
    A w tej chwili masz krwawienie? Moja dziewczyna w 6 dobie po czyli dziś ma skąpe to krwawienie.

    #36257 Odpowiedź
    Avatar
    Wiw

    Już jestem po trzeciej kuracji czuje się nawet dobrze brzuch bardzo boli ale da się wytrzymać.W międzyczasie wyleciały mi około 2 skrzepy krawawienie jest spore także myślę że się udało zobaczymy przez najbliższe dni jestem dobrej myśli.Piersi zmalały nie są już bolesne jak wcześniej

    #36278 Odpowiedź
    Avatar
    Wiw

    Hej kochane wstałam już powiem wam że czuje się tak dobrze jak nigdy dotąd mam apetyt zero mdłości jestem pełna energii piersi zmalały zniknęły żyłki ah jestem szczęśliwa myślę że się udało
    A jak tak u was?

    #36308 Odpowiedź
    Avatar
    Casumi

    Wiw
    To wspaniale!! Ja jutro dopiero biorę 1 tabletke ale jestem pełna optymizmu

    #36313 Odpowiedź
    Avatar
    Magg

    Elgiczka, zabieg robiłam w niedziele, do tej pory krwawie dość sporo i boli mnie podbrzusze i miednica

    #36336 Odpowiedź
    Avatar
    Anka

    Jestem godzine po pierwszych czterech. Oprócz goraczki i biegunki no i bólu w podbrzuszu nic sie nie dzieje. Ile trzymalyscie te tabletki pod jezykiem?

    #36348 Odpowiedź
    Avatar
    Wiw

    Anka u mnie raz rozpuszczały się po 10 min a raz po 15 zależy od tego ile silny znajdzie się pod tabletkami

    #36351 Odpowiedź
    Avatar
    Natka

    Witam. Dzisiaj zaczęłam drugi dzień kuracji. Pierwszą dawkę całą zwróciłam i myślałam, że się nie uda już. Wzięłam drugą dawkę i nic, tylko ból niesamowity. W między czasie wzięłam dwie tabletki przeciwbólowe. Po trzeciej dawce też była cisza. I już się poddałam, że wszystko na marne. Po 3 godzinach od ostatniej dawki wyleciało to co powinno i zaczęłam krwawić. Mam nadzieję, że już najgorsze za mną. Pozdrawiam

    #36328 Odpowiedź
    Avatar
    Wiw

    Casumi ja również się cieszę naprawdę to jest cudowne uczucie kiedy apetyt powraca a rano nie mam mdłości ja trzymam za ciebie kciuki kochana żeby się udało

    #36255 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    Magg hormony ciążowe nadal w tobie są i mogą utrzymywać się jeszcze przez jakiś czas stąd ten wynik. Najlepiej jakbyś za kilka dni znów zrobiła i jeśli będzie spadać to jest ok a jak nie to ginekolog

    #36248 Odpowiedź
    Avatar
    Casumi

    Magg
    Są dwa wyjścia 1. Ciąża sie cofnela i najlepiej isc do ginekologa bo moze bedziesz potrzebowala miec czysczenie a 2. Udalo sie i po prostu hormony schodza powoli poczekaj jeszcze 2/3 dni i powtórz badanie
    Ale wydaje mi się że to ta 2 opcja bo hormony te mogą być w ciele kobiety przez 4 tyg od poronienia

    #36421 Odpowiedź
    Avatar
    Anka

    Mi sie chyba nie udalo krwawienie tylko przy sikaniu,i tylko trzy male skrzepy😔

    #36446 Odpowiedź
    Avatar
    Bella

    Dziewczyny u mnie 5 tydz. Doba mija o 15 i zaczynam pierwsza turę. Bardzo się tego boję. Mój facet i dwójka dzieci w domu, oczywiście on o niczym nie wie. Trzymajcie kciuki

    #36456 Odpowiedź
    Avatar
    Wiw

    Hej dziewczyny jak u was z krwawieniem? Już jestem 2 dzień po kuracji krwawienie powoli ustaje myślicie że wszystko idzie dobrze? Apetyt wrócił nie mam także wstrętu do zapachów jak u was?

    #36458 Odpowiedź
    Avatar
    Wiw

    Anka a w którym tygodniu jesteś? Spokojnie wszystko ma się rozwinąć do 72h cierpliwości

    #36467 Odpowiedź
    Avatar
    Magg

    Pam, Casumi
    Okej, dzięki dziewczyny. W środę zrobię jeszcze raz bete i zobaczę czy spada czy nie.

    #36469 Odpowiedź
    Avatar
    Anka

    Właśnie u mnie tez byl 5 i sie nie udalo. Powodzenia

    #36499 Odpowiedź
    Avatar
    Laura

    Witam,
    Z zasady nie pisze żadnych opinii zakupionych towarów chociaż lubię je czytać, ta sytuacja jednak jest wyjątkowa.Wiem, ze czeka następna kobieta, która jest przerażona i chce czytać jak najwiecej świeżych opinii.
    Zacznę od tego ze dla mnie największym problemem jest cała ta otoczka- świadomość ze coś jest „nielegalne” buduje przerażenie w głowie i całe nakręcenie … pomyślcie ze w cywilizowanych krajach idziecie po prostu do lekarza, który daje receptę bierzesz masz z kim się skonsultować i wszystko przebiega zupełnie inaczej …
    Byłam w 5 tyg ciąży- potwierdzone USG u mojego lekarza, której odrazu powiedziałam, ze nie urodzę dziecka gdyż za 5 dni wracam do pracy po macierzyńskim …!!!
    Powiedziałam mu o tych tabletkach i zasugerował zakup w internecie ( nie byłam pierwsza u niego z ta wiadomością)
    Powiedział ze na oddziale wkładali dopochwowo dokładnie te leki przy obumarłych płodach jako stymulację.
    Przesyłka przyszła w ciągu 2 dni.
    Zaczęłam kuracje o godz 11:30 gdyż organizm w dzień jest silniejszy.
    Pierwsze 4 h nic się nie działo po następnych dostałam dreszczy wiec weszłam do wanny polewalam się prysznicem przez godzinę bylo mi dużo lepiej … po godzinie skurczy wypadł ok 8-9 cm worek z jakby „wątróbka sklepowa” później już lecialy mniejsze worki – to noe skrzepy tylko worki zbite …
    jest godzina 22:30 i skurcze ustąpiły krwawienie jest mniejsze.
    Całości towarzyszyła gorączka 38-39.
    Dodatkowo mam grypę wiec ta gorączka była nieunikniona .
    W tym czasie zjadłam paczkę ibupromu 600mg
    Po ostatniej dawcę wzięłam NAPROXEN 550 mg i żałuje ze wcześniej tego nie wzięłam zadziałał najlepiej wiec polecam mieć go pod ręka. (Na receptę – wypisze każdy lekarz bo jest na bóle kostny stawowe oraz gorączki i bóle menstruacyjne).
    Dziękuje organizacji ze jesteście !
    Życzę powodzenia i trzymam kciuki za każda z Was!

    #36502 Odpowiedź
    Avatar
    Laura

    Zapomniałam po pierwszej dawcę dostałam silnej biegunki 2 razy.

    #36491 Odpowiedź
    Avatar
    Wiw

    Anka ale skąd wiesz że ci się nie udało nie zamartwiaj się kochana masz apetyt? Czujesz się inaczej czy tak samo?

    #36515 Odpowiedź
    Avatar
    Anka

    Praktycznie nic ze mnie nie wylecialo zaden skrzep. Dzisiaj druga dobra troszke krwawie

    #36516 Odpowiedź
    Avatar
    Casumi

    Hejka dziewczyny jestem po 1 dawce mam pytanie czy Was też tak jakby bolało gardło albo mialyscie wrażenie że coś tam macie w tym gardle?

    #36519 Odpowiedź
    Avatar
    Casumi

    Jestem 1.5h po 1 dawce narazie tylko lekki ból podbrzusza, zadnej krwi. Zobaczymy jak to będzie o 13:15 gdy wezmę 2 dawkę. Oby było git

    #36533 Odpowiedź
    Avatar
    Anonim

    Hej pierwsze 4 tabletki wziąłam o 9 następne 4 o 12…myślałam że po 3 godz trzeba brać..teraz też za 3 gidz czy 4…myślicie że będzie wszystko wporzadku?

    #36535 Odpowiedź
    Avatar
    Wiw

    Casumi mnie gardło strasznie bolało nawet następnego dnia.Trzymam kciuki oby się udało kochana

    Anka zaczęłaś krwawić to dobry znak kochana oby tak dalej będzie dobrze

    #36542 Odpowiedź
    Avatar
    Casumi

    Jest dobrze. Dosłownie 5 minut przed 2 dawka zaczęłam plamic. Teraz leci lekko ze mnie i coraz bardziej brzuch boli oby wszystko wyszło

    #36548 Odpowiedź
    Avatar
    Paula

    Dziewczyny ja dzisiaj właśnie zaczęłam kurację 12 tabletkami. O 10:00 pierwsze 4 tabletki z wystąpiły dreszcze bóle brzucha straszne musiałam się wspomóc ibupromem krwawienia brak. O 13:30 kolejne 4 brzuch bardziej boli temperatura się utrzymuje, szybsze bicie serca, ból gardła ale krwawienia brak. O 17:00 następne 4. Bardzo się boję że się nie udało jak czytam komentarze że wam po 1/2 dawce już leciały skrzepy

    #36563 Odpowiedź
    Avatar
    Anka

    Paula dawaj znac czy cos sie dzialo. Ja skonczylam w czwartek o 22 i krew tylko przy sikaniu. Dzisiaj cos tam jeszcze polecialo myslalam ze sie rozkreci ale nic.

    #36564 Odpowiedź
    Avatar
    Casumi

    Paula spokojnie
    Mi też dopiero zaczęły lecieć skrzepy po 3 dawce jakieś 20 min po jej rozpuszczeniu się (ostatnia dawkę brałam o 17). Jest dobrze cały czas krwawie i czuje jak mnie przeczyszcza od środka, co chwilę lecą skrzepy więc nie ma opcji by się nie udało. Daj znać jak u Ciebie

    #36566 Odpowiedź
    Avatar
    Kiki

    Dziewczyny jak myślicie udało się? Otóż w środę wieczorem wzięłam ta podluzna tabletkę, strasznie zrobiłam się śpiąca doszłam do. Łóżka i po minucie mnie nie było. W czwartek wieczorem wzięłam pierwsze 4 i odrazu akcja po 20 minutach skurcze troszkę gorsze niż miesiaczkowe, stwierdziłam nie będę się męczyć odrazu wrzuciłam Ibuprofen 400mg. Po 2 godzinach czuje ze leje mi się po nogach idę do toalety a tam dosłownie kubek krwi wyleciał aż przez chwilę słabo się zrobiło i później krwawienie takie menstruacyjne może minimalnie większe ale znowu kiedy miałam już brać druga dawkę 4ech zaczęły się te skurcze wzięłam znowu przeciwbolowa i stwierdziłam że nie dam rady wrzucić drugiej dawki skurcze trochę ustaly i poszłam spać. Wczoraj cxaly dzień krwawienie takie miesiaczkowe a dzisiaj 3 skrzepy 1,5cm trochę jak wątrobka wyglądały i twarde, cały dzień rwie mnie w krzyżu i od czasu do czasu minimalne skurcze, krwawienie 3 podpaski na cały dzień z zachowaniem higieny… Tereaz taki przezroczysty ciągnący się śluz minimalnie tego było. Dwie dawki zostały a. Ja nie wiem czy po tych 2 dniach mam wrzucać je jeszcze czy odczekać jeszcze 1 dzień i zobaczyć jak to krwawienie nadal będzie wygladac??.. Jak myślicie mogło się udsac? Byłam w 3 tyg i 3 dniach

    #36573 Odpowiedź
    Avatar
    Paula

    Anka jestem po 3 dawce i nadal nic. Bol brzucha, temperatura czasami skurcze. Wzięłam gorącą kąpiel z nadzieją, że pomoże ale chyba mi się nie udało 🙁 Naprawdę byłam przekonana że wszystko się uda tyle pozytywnych opinii. Wiem że może zadziałać do 72h ale jednak czytając opisy innych którym skrzepy leciały już podczas 2-3 etapu jestem jeszcze bardziej zestresowana.

    #36586 Odpowiedź
    Avatar
    Casumi

    Paula A w którym tygodniu ciąży jesteś?

    #36592 Odpowiedź
    Avatar
    Ala

    Opowiem wam trochę o mojej histori
    Dugi raz usuwam ciąże za pomocą tych tabletek, w czerwcu przebiegło to zupełnie inaczej niż tym razem jak zamawiałam z tej strony ponieważ wtedy zamówiłam zestaw z innej. Byłam w 9tyg za pierwszym razem tabletki pomogły. Teraz było zupełnie inaczej gdy kupiłam pierwszy zestaw z tej strony byłam w 4tygodniu ciąży licząc od dnia zapłodnienia, wzięłam
    Tabletki tak jak powinnam dopiero po 2h od ostatniej dawki pojawiło się krwawienie lecz trwało tylko noc na drugi dzień zero krwi, udałam się do lekarza na usg nie było widać pęcherzyka kazał mi udać się na betę, zrobiłam badania wyszło 3577 poszłam ponownie na usg był już widoczny pęcherzyk, w piątek robiłam kolejna kuracje po 2h od drugiej dawki zaczęło się krwawienie i wypadł ze mnie dość duży kawałek mięsa, przepraszam ale nie wiem jak to opisać krew leciała lecz mało były skrzepy lecz dzisiaj już prawie jej nie mam. Myślicie ze się udało? W poniedziałek ponownie pójdę zrobić betę.

    #36591 Odpowiedź
    Avatar
    Ala

    Hej dziewczyny

    #36606 Odpowiedź
    Avatar
    ,,,

    Dziewczyny ja wam opowiem jak u mnie było. Pierwsza tabletkę wzięłam 21 Maja nic się nie działo oprucz biegunki i słabo mi się robiło . Potem kolejne 23 maja gdy rano wstałam zalałam się krwią oczywiście zaczęły się lekkie bóle. Potem na parę dni wszystko ustało . Lekkie krwawienie ale nic poza tym. 30 maja poszłam do ginekologa kazała zrobić w piątek betę 600 potem powtórzyć w poniedziałek . Poszło wszystko w sobotę wieczorem . Delikatnie plamiłam oczywiście wtedy ból się już rozkręcił bardziej ale nie tak abym musiała brać tabletki przeciwbólowe poczułam jak by mi się siku zachciało poszłam do ubikacji i plum wyleciał ze Mnie jeden wielki skrzep . Czyli jak wzięłam pierwsza tabletkę 22 Maja to moja kuracja trwała jakieś dwa tygodnie bo poszło dopiero 1 czerwca . Nie ma się co łamać każdy organizm jest inny każdy przechodzi to innaczej. A tabletki z tej strony są sprawdzone i pewne .

    #36609 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    U mnie się nie udało chyba przy 2 dawce mały jakby skrzep deliaktne krwawienie 3 to samo prawie w ogóle skurczy teraz biorę 4 pod językiem i jestem załamana…. Ze znowu muszę je zamówić no cóż jak teraz nic zaraz biorę się za zakup 2 kuracji

    #36612 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Niestetyi się chyba nie udało po 2 dawce skurcze lekkie krwawienie małe 2 skrzepy bardzo słabe krwawienie bo 3 lekkie bóle dalej to samo po 4 biegunka zamawiam dziś następna kuracje 😭

    #36613 Odpowiedź
    Avatar
    Anka

    Paula jak tam ? Daj znac ze wszystko ok z Toba?

    #36624 Odpowiedź
    Avatar
    Paula

    Wszystko ok. Ale nadal nic. Jestem w 5tyg. Jestem załamana że będę musiała 2 raz to przechodzić.

    #36626 Odpowiedź
    Avatar
    Anka

    Asia nic sie nie rozkrecilo? Ja tez bede zamawiac druga

    #36628 Odpowiedź
    Avatar
    Casumi

    Jestem dzień po kuracji. Nadal krwawie lecz jest to krwawienie jak przy miesiaczce. Jutro kupię czopki Scopolan jak jedna dziewczyna z forum polecala bo jeszcze oczysza sie podobno dzieki temu organizm i ide zrobić badanie beta i powtórzę je we wtorek by zobaczyć czy się zmniejsza. W moim wypadku było dużo skrzepow lecz nie było czegos takiego jak dziewczyny opisuja że “wypadlo cos” moze dlatego że jestem/bylam w 5 tyg ciazy a w tym czasie płód jest wielkości 5-10mm. Oby się kuracja udała. TRZYMAM KCIUKIZA WAS DZIEWCZYNY!

    #36632 Odpowiedź
    Avatar
    Abi

    Hej dziewczyny, czekam na zamówiony zestaw, czy któraś zaczyna w przyszlym tygodniu kuracje?
    U mnie 5 t.c. , chociaż oprócz braku okresu nie mam żadnych objawów, piersi normalne, brak mdłości, na teście wyszła bardzo jaśniutka druga kreska. Dziwne, ale ponoć w tą stronę testy się nie mylą.

    #36643 Odpowiedź
    Avatar
    asia

    niestety nic…lekkie krwawienie i nic wiecej jestem załamana w środe zacznie się 7 tydzień piersi dalej bola wiec napewno ciaża jak była jest we wtorek ma byc paczka w środe musi sie udać

    #36634 Odpowiedź
    Avatar
    Iga

    Jestem juz tydzien od wzięcia tabletek od razu bardzo mocno krwawilam i duże skrzepy , pisałam kilka stron wcześniej.zastanawiam się tylko bo wciąż mocno krwawię.Ktos tak miał ,to normalne ?

    #36645 Odpowiedź
    Avatar
    Ala

    Paula byćmoże się nie udało dlatego ze bardzo wczesna ciąży jesteś w piątym tygodniu licząc od ostatniej miesiączki czy od zapłodnienia?

    #36646 Odpowiedź
    Avatar
    Ala

    Ja pierwsza Kuracje robiłam jak byłam w 2tyg .16dni około od zapłodnienia i się nie udało , drugi raz robiłam już w 4tygodniu i wypadło „to coś”
    Mam nadzieje ze jestem już po.
    Również trzymam za was kciuki 😊

    #36647 Odpowiedź
    Avatar
    Ala

    Abi,zrób jeszcze z 3 testy dla pewności jak nie możesz iść do lekarza

    #36648 Odpowiedź
    Avatar
    Anka

    Paula ja teraz odczekam tak do 8 tygodnia. Jutro zrobie bete sprawdze czy dalej rosnie. U mnie byly trzy albo cztery malutkie skrzepy . Krew tylko przy sikaniu. Tak sie zastanawiam z tymi czopkami. One dopochwowe?

    #36655 Odpowiedź
    Avatar
    Kiki

    Ja wzięłam w 4 tylko jedna dawkę 4rech bo miałam takie skurcze i wyleciał że mnie na raz kubek krwi że zrezygnowałam z kolejnych…od tamtej pory tzn od czwartku miałam taką skapa miesiączke wczoraj były małe skrzepy dzisiaj kilka tzn niedziela takie o wielkości niecalego małego palca i skurcze jak przy miesiączce i bóle krzyża,krwi więcej niż przez ostatnie 2 dni teraz tak jakby normalna miesiączka .. Nie wiem czy się udalo i to tylko po 4…
    Zastanawiam się czy dla pewności dzisiaj sobie jeszcze jednej dawki nie wrzucić… Jak myślicie??

    #36666 Odpowiedź
    Avatar
    Casumi

    Anka doodpytniczo. Robi się też tak w niektórych przypadkach jak dziecko nie chce wyjść gdy jest już po terminie porodu (lewatywe robią by doprowadzić do skurczy) więc mam nadzieję że to też jakoś wspomoże i wyleci jeszcze coś. Dziewczyny pisały że rano i wieczorem wziąć, 1/2 dni stosowania i wylatywaly z nich większe skrzepy. Mam nadzieje ze się udało mimo wszystko.

    #36670 Odpowiedź
    Avatar
    asia

    tez sie zastanawiam nad tymi czopkami wezne je i te tabletki

    #36674 Odpowiedź
    Avatar
    Wiw

    Hej dziewczyny dzisiaj mija 5 dzień od kuracji i dziś bardzo mocno zaczęłam krwawić.Wyleciały skrzepy i małe tkanki tak jakby kilka dni wcześniej mało krwawilam wręcz się bałam że coś się nie udało.Od wczoraj zaczęło się u mnie silne bóle brzucha i krwawienie. Mam nadzieję że wszystko idzie w dobry kierunku i mój organizm się oczyści.Jak tam u was dziewczyny?

Oglądasz 100 wpisów - 4,701 z 4,800 (wszystkich: 5,308)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane: