Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Podstawowe informacje Koniecznie przeczytaj!

Temat zawiera 0 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez Avatar wwwadmin 4 lat, 9 miesięcy temu.

Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)
 • Autor
  Wpisy
 • #24884
  Avatar
  wwwadmin
  Członek

  W związku z dużą ilością zapytań informujemy, że skuteczność terapii tabletkami poronnymi które oferujemy wynosi prawie 98%. Aby uniknąć nieprawidłowej oceny sytuacji, należy mieć świadomość następujących faktów:

  W 97% aborcji ciało kobiety jest w stanie wydalić naturalnie resztki tkanki bez żadnej interwencji lekarskiej. Jest bardzo ważne, abyś zrozumiała, że aborcja jest procesem trwającym w czasie. Może trochę potrwać zanim macica oczyści się i aborcja będzie całkowita. Jest normalne, że krwawienie i wydalanie skrzepów może trwać od 1 do 3 tygodni lub nawet dłużej. Ciało każdej kobiety jest inne.

  Wykonując badanie USG możesz sprawdzić czy ciąża została przerwana nawet już po kilku dniach od aborcji, ale najlepiej jest poczekać z badaniem 10 dni od zakończenia kuracji, gdyż tylko 23% aborcji jest całkowitych po 7 dniach.

  Test ciążowy możesz wykonać dopiero po 3 tygodniach od aborcji, ponieważ przed upływem tego czasu hormony ciążowe nadal będą obecne w Twoim ciele i test mógłby dawać niemiarodajny, fałszywie pozytywny wynik.

  Niektórzy lekarze zalecają zabieg łyżeczkowania po aborcji, ale jeśli nic Cię nie boli, nie masz gorączki czy objawów zakażenia, lepiej jest poczekać aż twoje ciało oczyści się naturalnie.

Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)

Forum ‘Podstawowe informacje’ jest zamknięte dla nowych tematów i odpowiedzi.