Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku 20.12 powtórka kuracji ktoś zemna?

Otagowano: 

Temat zawiera 364 odpowiedzi, i ma 7 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Justa 4 lat, 2 miesięcy temu.

Oglądasz 65 wpisów - 301 z 365 (wszystkich: 365)
  • Autor
    Wpisy
  • #35079 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    Mój chłopak do nich dzwonił powiedzieli mu że są utrudnienia kurierskie i że paczka powinna dojść do środy…

    #35095 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    Kaaaaka widzisz ukryli twój numer

    #35097 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Nika u mnie już późno nie wiem czy zdążę zrobić kuracje trzecia szok. Dzisiaj znowu krwawie, od kilku dni. Nie wiem już co robić mam 12 tydzień i 6 dni

    #35101 Odpowiedź
    Avatar
    elficzka

    Pam! Chyba każdemu tak mówią. Mam nadzieje ze na jutro paczki u nas będą.

    #35110 Odpowiedź
    Avatar
    elficzka

    Nika! Jesteś dzielna, mocno walczyłas. Tez nadal czekam na przesyłkę napisali ze do jutra ma być. Zamówień maja sporo zapewne. Ja jestem totalnie bez życia chciałabym mieć już to za sobą…

    #35118 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    Elficzka dokładnie chyba każdemu… Też nie mam chęci do niczego chce mieć to już za sobą..

    #35123 Odpowiedź
    Avatar
    Kaaaaka

    No wlasnie widze że ukryli. Kurde szkoda . Ja tez niby do jutra mam miec przesyłkę, nie wiem boję się że znowu nie przyjdzie

    #35125 Odpowiedź
    Avatar
    Polcia

    Ja zamawiałam 8 stycznia, paczka miała być na poniedziałek, dzisiaj dzwoniłam i powiedzieli że jutro będzie.. Ciekawe… U mnie już 6 może 7 tc

    #35126 Odpowiedź
    Avatar
    Polcia

    A dostalyście jakiś nr listu przewozowego? Mi miała Pani wysłać, ale do tej pory nie wysłała…

    #35138 Odpowiedź
    Avatar
    Kaaaaka

    Mi tez mieli wysłać i nic nie dostałam. Zamówiłam paczke 4 stycznia i czekam caly czas

    #35149 Odpowiedź
    Avatar
    modliszka

    mi napisali, ze do piątku powinnam dostać, zamawiałam teraz w niedziele, w sumie mam teraz wątpliwości, że ją dostane na czas jak tu tyle dziewczyn czeka i nic a człowiek chciałby mieć juz to za sobą

    #35160 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    Teraz to już chyba każda z nas zaczyna mieć wątpliwości…

    #35162 Odpowiedź
    Avatar
    Lena

    Ja do nich dzwonilam dzisiaj i pani mi powiedziala ze mieli ostatnio jakies problemy z lekami w zwiazku z duza iloscia zamowien ale od dzisiaj znowu zestawy sa wysylane i powinny gora za 2 dni byc dostarczone. W pierwszej kolejnosci beda wysylac do osob ktore najdluzej czekaja.

    #35167 Odpowiedź
    Avatar
    elficzka

    Dziewczyny a któraś dzisiaj dostała swój zestaw?

    #35168 Odpowiedź
    Avatar
    Nika

    Ja swoj odmowilam, ale czy akutecznie, nie wiem… Ja tak czekalam na 3, od wigili, a z po nowym roku dostalam.

    #35170 Odpowiedź
    Avatar
    Nika

    Trzymam kciuki za kazda!!!
    Nie jest to ani latwe ani przyjemne. A najbardziej wkurw*** jak sie nie udaje i kolejna kasa w plecy… Pozdrawiam, bede do was zagladac. Ja mam mocna psychike, dlatego nie musze znikac i zapominać, powodzenia laski.

    #35190 Odpowiedź
    Avatar
    Kaaaaka

    Ja dostalam dziś numer do sledzenia przesylki wiec już chyba wszystko ruszylo w koncu

    #35192 Odpowiedź
    Avatar
    Polcia

    Dziewczyny ja w końcu dostałam nr paczki, została nadana dzisiaj o 14 kurierem dpd, więc będzie pewnie jutro bądź w czwartek.

    #35196 Odpowiedź
    Avatar
    Aga

    Hej ja zamawialam 2 stycznia, wczoraj dostalam paczke. W piatek dostalam nr paczki sms-em.
    Wlasnie zaczynam kuracje 🙁 bardzo sie boje, zobaczymy jak pojdzie.

    #35203 Odpowiedź
    Avatar
    elficzka

    Dobrze dziewczyny ze macie numer nadania 😊 mi nic nie wysłali :/

    #35205 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    Elficzka mi tez nie….

    #35208 Odpowiedź
    Avatar
    Agi

    Mi tez nic nie wysłali, ale teoretycznie zamówiłam w pt. Mam nadzieje, ze jak już wysyłają to mnie tez uwzględnia.

    #35209 Odpowiedź
    Avatar
    modliszka

    ja nie rozumiem, wszystkie czekamy na paczki a tylko cześć dostała numery nadania. dziwne trochę

    #35211 Odpowiedź
    Avatar
    Agi

    Aga daj znać jak poszło, trzymam kciuki żeby się udało

    #35229 Odpowiedź
    Avatar
    Miki

    Dziewczyny.jak to jest z krwawieniem na 2 -3 dobe.jak przy zwykłym okresie czy o silniejsze.w dzień kuracji było dużo krwi i co chwilę coś wyslizgiwalo się ze mnie.teraz juz normalnie krwawienie.

    #35235 Odpowiedź
    Avatar
    Aga

    Jestem po 1 dawce, najpierw silne dreszcze, nigdy tak sie nie trzeslam. Teraz boli lekko brzuch i pojawilp sie malutkie plamienie. Wlasnie biore 2 dawke, zobaczymy…

    #35237 Odpowiedź
    Avatar
    elficzka

    Aga jesteśmy wszystkie z Tobą!! Uda się 😊

    #35263 Odpowiedź
    Avatar
    Aga

    Po drugiej dawce znowu silne dreszcze, goraczka, mdlosci . Krew leci ale podpaska nie jest jakas mocno zalana, za to przy sikaniu cos ze mnie chlupnelo. Nie mam odwagi spojrzec co to. Nie wiem czy to skrzep czy to to… zara trzecie dawka

    #35264 Odpowiedź
    Avatar
    Ira

    czy wszyscy otrzymali paczki?

    #35299 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    Dziewczyny macie paczki ????

    #35306 Odpowiedź
    Avatar
    Aga

    Hej po trzeciej dawce biegunka, krwawienie wciaz nie jest za duze…
    nie wiem, jutro pojde chyba do lekarza sprawdzic czy jest ok, ale nie mialam ani silnych bolow, ani skurczow .. nie wiem czy sie udalo, chociaz dzis mam taka ulge na brzuchu, jest bardzo miekki , a to byl 9 tydzien wiec brzuszek lekko byl widoczny. Jejku co za stres..

    #35307 Odpowiedź
    Avatar
    Polcia

    Ira mam już paczkę.

    #35341 Odpowiedź
    Avatar
    modliszka

    tak, własnie odebrałam, ulga

    #35487 Odpowiedź
    Avatar
    Maja

    Dziewczyny jestem po pierwszej kuracji zero krwawienia, nie wiem co robić

    #36489 Odpowiedź
    Avatar
    Nika

    Madzialena, udalo sie???
    Maja, jak przeglądniesz forum, dowiesz sie ze ja robilam 3 razy…

    #36649 Odpowiedź
    Avatar
    Malina

    Moja druga kuracja którą przechodziłam wczoraj nie zadziałała, przy pierwszej dawce poleciało troche krwi ciurkiem, druga dawka okropne bóle brzucha, uczucie zimna, ścięło mnie z nóg tabletki brałam co 3-3,5h a mimo to śladowe ilości krwi tylko przy oddawaniu moczu, 3 kuracja tylko lekkie skurcze tu już starałam sie chodzić i aktywować, dziś jest dzień po i krew tylko przy oddawaniu moczu bardzo lekka i na papierze, nie wierzę że jeszcze się rozkręci bo krwi już prawie nie ma, dziś jest 7t4dz, zamówie 3 raz ale jestem zrozpaczona i nie wiem co robić, chyba zaaplikuje dopochwowo!!!! w najbliższą środę miałam iść prywatnie do lekarza, ale nie wiem czy to ma sens …

    #36711 Odpowiedź
    Avatar
    Nika

    Malina, mialam podbnie ja Ty. Tez robilam 3 kuracje, 6 tydz, 7 i 9 z hakiem, bo były święta i nie dochodziły paczki. Jestem po 4 tygodnie, krwawilam po 3 kuracji 14 dni, minelo 6 dni i dostalam okres, ale skapy jakis.

    #36755 Odpowiedź
    Avatar
    Malina

    Nika a w jaki sposob zaaplikowalas 3 kuracje? Czy w miedzy czasie bylas u lekarza sprawdzic co sie dzieje po nieudanych kuracjach?

    #37088 Odpowiedź
    Avatar
    Anonim

    Wczoraj wzięłam 1 tabletkę, dziś o 13 zaczęłam kuracje. Po pierwszej tabletce zimny pot, gorączka, biegunka i lekkie mdłości. Po kolejnych 3h wzięłam drugą dawkę, pojawił się silny ból podbrzusza i reszta towarzyszyła mi dalej. Jestem godzinę po wzieciu 3 dawki i pojawił się śluz z lekko zabrudzona krwi i to tyle. Zniknęły wszystkie dolegliwości i teraz leżę i czekam na cud. Oby do paru godzin coś zaczęło się dziać, bo będę w tragicznej sytuacji a za granicę wyjechać nie mam opcji. Czytam tutaj, że u niektórych dziewczyn było podobnie i zaczęło się w nocy lub rano. Trzymajcie kciuki.

    #37096 Odpowiedź
    Avatar
    Kiki

    Klaudia ! Ruszy się zobaczysz .. Tabletki przeciwbólowe wzięte 😉 tak na wszelki wypadek, w którym miesiącu jestes?

    #37100 Odpowiedź
    Avatar
    Mija

    Jestem już po. Wczoraj o 21 wzięłam pierwszą dawkę tabletek, po 20 minutach tabletki się rozpusciły, potem dostałam drgawki, a po godzinie zaczęło się krwawienie i bóle brzucha. W toalecie za każdym razem przy sikaniu dużo krwi i strzepy. Druga dawka podobnie, dreszcze,ból brzucha mocniejszy, biegunka,przy sikaniu krew, skrzepy i …plum,coś wyskoczyło. Trzecia dawka z drgawkami,bólem brzucha, biegunka, ale już sama krew. Mam nadzieję że się udało.

    #37116 Odpowiedź
    Avatar
    Anonim

    Stało się… Lekarka wprowadziła mnie w błąd, powinnam być w 8 tygodniu, a z tego co widziałam i jestem przerażona, płacze.. To był ponad 12tydzień. Dramat. To było już dziecko. Nigdy więcej. Wiedziałam co robię ale to co zobaczyłam.. Nie mam słów.

    #37128 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelka

    aaa uczestnik wiem co czujesz ja w 9 tyg widziałam do dziś nie mogę dojść do siebie.zakopalam to w ogródku z podpaska bo nie mogłam wyrzucic do śmieci. Z czasem ból będzie mniejszy ale wyrzuty i obraz tego co widziałyśmy pozostsnie bynajmniej u mnie

    #37675 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Hej dziewczyny a z kąd zamawiałyscie tabletki? Bo ja mam problem

    #37682 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Z tej strony zamawiasz

    #37685 Odpowiedź
    Avatar
    K.inga

    Ewelka , aaa .. wiem co czujecie miałam podobna sytuacje .. codziennie wieczorem zasypiam z myślą ze to już była mała kruszynka.. nikt o tym nie wie jestem z tym sama .. u mnie minie jutro 14 dni od tego co zrobiłam .. nie czuje się lepiej.. .. może fizycznie .. ale psychicznie jest strasznie . Nigdy więcej tego nie zrobie . Nigdy. Jestem w ciężkiej sytuacji życiowej wiec wiem ze to było najlepsze rozwiązanie .. ale mimo wszystko to mnie nie tłumaczy . Mam nadzieje ze kiedyś ten ból minie.. ale w sercu będę miała na zawsze ten dzień w którym to zrobiłam .

    #37703 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Każda z nas będzie go miała mimo że jestem prawie 2 tyg po dodatkowo czyszczenie myślę k tym byłam w 8 tyg koleżanka jest w tym samym tyg i przykro mi bo muszę udawać że jest ok przed sobą rodzina mężem ale wiem że tak jest lepiej mamy 2 dzieci i niestety nie możemy pozwolić na 3 z moją choroba chociażby te dni w którym robił kuracje pamiętam jak przez mgłę ale nikomu nie życzę tego widoku bólu….

    #37710 Odpowiedź
    Avatar
    Olka

    Dziewczyny ciężko mi tu znaleźć mój wpis jak wyjdę z tej strony. Także pisze jeszcze raz o co mi chodzi. Kuracje robilam piatek – sobota.Byłam u lekarza dziś. Nie wiem czy to nie za wcześnie bo lekarz stwierdził że ciąża jeszcze jest ale coś się odwarstwia. Sama nie wiem co bo byłam w szoku myślałam że się udało. Z miny wyczytałam że nic z tego nie będzie. I teraz nie wiem czy brać kolejną terapię czy czekać aż organizm sam wydali. Wydaje mi się że zarodek nie rozwija się już. Pomóżcie.

    #37735 Odpowiedź
    Avatar
    K.inga

    Olka myśle ze pośpieszyłam się trochę z tym ginekologiem .. ja byłam 12 dni od kuracji i jeszcze organizm się nie oczyścił wiec dała mi skierowanie do szpitala choć zaznaczyła ze organizm sam się będzie oczyszczał i to jest dla mojej wygody, nie zdecydowałam się na to tymbardziej ze nikt nie wie o tym co zrobiłam.

    #37741 Odpowiedź
    Avatar
    Emka

    Mi dała gin skierowanie na zabieg, ponieważ zostały resztki u mniei i 3 tyg krwawilam też nikt nie wiedział ale powiedziałam że muszę zrobić badania w szpitalu i tyle.
    Jestem po zabiegu. Wkoncu nic nie boli wogole po zabiegu nie mam żadnej krwi… Płakałam kiedy w szpitalu gin zrobil mu usg i dowiedziałam się że to jednak jest we mnie ale się nie rozwija, obumarlo.. Wiem że chciałam tego bo musiałam to zrobić… Byl to 6 tyg Ale jednak serce boli mimo wszystko, lekarka zaproponowała mi pomoc psychologa, że tak musiało być ze może dzidziuś by był chory i miał wady w szpitalu i określenie płci dziecka poprzez badania genetyczne i zapytała czy chce pochować ten zarodek wszystkiego odmówiłam. Więc poinformowali mnie ze to co ze mnie wydobyli po badaniach zostanie w prosektorium… Tak cholernie źle mi było tego słuchać… Z jednej strony źle że to nie poszło z drugiej jakoś mi lepiej ze jednak nie splukalam tego w toalecie… Chociaż mimio wszystko to. Nie zmienia postaci… Śmieje się uśmiecham ale kiedy zostaje sama zastanawiam się i płacze… Nie mogę patrzyć na kobiety w ciąży bo zaraz mnie na wycie bierze… Wiem że to co zrobiłam utkwi w pamięci na długo… A być może na zawsze… Teraz pierwsze co to dobre zabezpieczenie nigdy więcej nie chce ponownie przez to przejść

    #37745 Odpowiedź
    Avatar
    Olka

    Dzięki za pomoc. Tak zrobię. Pisałam też do specjalistów z tej strony i też poradzili abym kilka dni poczekala i przede wszystkim zrobiła Beta HCH. Szczerze to miała dziwny tok myślenia że to wszystko wydarzy się już A tu jednak trzeba czasu. A więc czekam spokojnie. Aha i jeszcze jedno. Jeżeli Beta będzie spadać to mam sama czekać aż wszystko samo splynie?? Do lekarza nie chce bo oni mnie skieruje do szpitala A nie chce tam iść za nic. Jak myślicie???

    #37756 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    Olka ile dni jesteś po zabiegu ?

    #37768 Odpowiedź
    Avatar
    Olka

    Pam drugi dzień kuracji rozpoczęłam w minioną sobotę (08.02.br) o godzinie 17.00…

    #37793 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    A powiedz mi czy nadal krwiwisz ? Leciały jakieś skrzepy ? Co z objawami ? Ustały? Jak się czujesz ?

    #37830 Odpowiedź
    Avatar
    Olka

    Pam czuje się dobrze, piersi nie bolą. Krwawic już nie krwawie i to mnie dziwi bo wiem że jeszcze nic u mnie nie wiadomo….boli mnie brzuch na dole i tyle. Sama nie wiem co robić. Poczekam jeszcze do przyszłego tygodnia. Bete zrobię w poniedziałek. Czy któraś z dziewczyn też tak miała??

    #37841 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    A ile dni krwawiłaś ? W którym tc byłaś ?

    #37852 Odpowiedź
    Avatar
    Anonim

    Witajcie. Też jestem razem z Wami. Tabletki zamówiłam. Przyszły w dwa dni. Wczoraj wzięłam pierwsza tabletkę, żadnych dolegliwości…nic.. dziś o 9 zaczynam kurację, boję się jak cholera. Jest tu jeszcze ktoś, kto zaczyna jak i ja?

    #37869 Odpowiedź
    Avatar
    Help me

    Dziewczyny właśnie zaczynam kuracje wzięłam wczoraj tą 1 tabletkę. Dziś właśnie wzięłam pierwsze 4. Panicznie się boję jestem w 3 tygodniu. Jest ktoś ze mną?

    #37872 Odpowiedź
    Avatar
    Help me

    Dziewczyny kiedy zaczęłyście krwawić po której dawce? Bo u mnie minęło 15min od wzięcia 1 dawki 4 i na razie tylko pobolewa mnnie podbrzusie i na zmianę ciepło/zimno. Heeeelp!!!!!

    #37871 Odpowiedź
    Avatar
    Anonim

    Ja wczoraj wzięłam pierwsza tabletkę,dzis o 20 biorą pierwsze 4. Jestem z toba,mozemy rozmawiać jak jestes chętna 🙂

    #37880 Odpowiedź
    Avatar
    Olka

    Pam krwawilan z 5 dni, byłam w 6 tygodniu. Teraz brzuch mnie boli na dole, nie ma krwi nic A nic. W poniedziałek robię Bete zobaczymy co będzie jak się nie udało to powtarzam kurację A jak się udało to wiem że wszystko musi jeszcze splynac. Zobaczymy😀

    #37887 Odpowiedź
    Avatar
    Anonim

    Jak idzie dziewczyny?Ja niedlugo zaczynam i stres coraz większy 🙁 Jak to przebiega u was?Jestem 3-4 tc

    #37888 Odpowiedź
    Avatar
    ALi

    Opuncja, Help me, Magdalena… to zaczynamy razem. Ja wczoraj tez wzielam pierwszą tabletkę, a za godzinę wezmę 4 pod język. Tez sie straszenie boję… Dziewczyny ściskam Was cieplo..

    #37909 Odpowiedź
    Avatar
    Justa

    Opuncja napisz jak tam idzie?

    #37977 Odpowiedź
    Avatar
    Kat

    Jestem załamana nie udało się, co teraz? Boję się, że dziecko bedzie chore

Oglądasz 65 wpisów - 301 z 365 (wszystkich: 365)
Odpowiedz na: 20.12 powtórka kuracji ktoś zemna?
Twoje dane: