Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku 20.12 powtórka kuracji ktoś zemna?

Otagowano: 

Temat zawiera 364 odpowiedzi, i ma 7 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Justa 4 lat, 2 miesięcy temu.

Oglądasz 100 wpisów - 101 z 200 (wszystkich: 365)
  • Autor
    Wpisy
  • #33130 Odpowiedź
    Avatar
    Madzik

    Madzialena na stronie jest napisane ze tylko 23procent aborcji udaje sie po 7dniach i cialo kobiety moze sie czyscic nawet do dwoch tygodni,takze ja mysle ze trzeba jeszcze moze troche poczekac,badz dobrej mysli😊

    #33138 Odpowiedź
    Avatar
    Xxyyw

    Brałam normalnie 3xpo 4

    #33143 Odpowiedź
    Avatar
    Nika

    Madzialena, ja zamówiłam 3 zestaw… Porazka. Jeszcze mam niby chwile, we środę stuknie 8 tydzien, ale ja juz psychicznir i finansowo jestem wykonczona! I dalej nie mam pewności ze zadziala.

    #33154 Odpowiedź
    Avatar
    Xxyyw

    Dziś zrobiłam Bete ciekawe jaki wynik będzie. Okaże się wieczorem

    #33167 Odpowiedź
    Avatar
    Xxyyw

    Dziewczyny u mnie beta wyszła 486,13

    #33169 Odpowiedź
    Avatar
    Etoile

    Ja też dzisiaj zrobiłam beta, cały czas leje się ze mnie i wypadają skrzepy.

    #33183 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Nika ja też zamawiam trzeci zestaw ale tym razem wezmę 8 i 4. Miałam już takie silne skurcze krzyża mam wrażenie że dla mnie jest za mało tych tabl, tak jakbym musiała to dłużej ciągnąć. Po tych dwóch dawkach 2×6 było już lepiej niż za pierwszym razem bo wyleciał trzy skrzepy a za pierwszym nic w ogóle. Jakbym wzięła 3xpo6 to myślę że było by już po. Po drugiej dawce tych 6 okropnie krzyż mnie bolał normalnie jak bole do porodu wtedy wyleciał skrzepy dwa około 5,7 cm i dużo krwi a po ty już nic w ogóle do teraz tylko planie, więc jestem pewna że znowu się nie udało nie wyleciało to co najważniejsze. Gdzieś na forum czytałam, że do 12 tyg można użyć tych tabl myślę że po tych dwóch kuracja h będzie już płód osłabiony na tyle, że może się udać ale już mam czarne myśli. Jak u ciebie?

    #33194 Odpowiedź
    Avatar
    Nika

    Madzia, tez tak mysle, ze jak przyjda, to albo wezme 8 i 4, albo 6 i 6… Na razie nie dostalam sms z nr nadania, ale mam nadzieje, ze bexa w piątek. Niby swieta, niby cos robie, ale z tylu glowy ciagle ta myśl, ze nadal nie jest po… Ze mnie ani jeden skrzep nie wylecial do tej pory, wiec ja juz w ogóle stracilam nadzieję, ze się powiedzie, a tak mnie piersi okrutnie bola ze fiks, ciesze sie ze mam wolne do nowego roku, bo jestem instruktorem fitness, kazde zajecia to dla mnie katorga! Jutro stuknie 8 tydzien. Czas ucieka 😑

    #33207 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Nika ja też się źle czuje a po zabiegu okropnie bolą mnie piersi. Współczuję Ci z całego serca, jestem tu z tobą.

    #33208 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Nika ja po zabiegu ciągle coś dźwiga, przecież mam babcie niepełnosprawna zajmuje się nią, syna 5 miesięcy ja jestem praktycznie 24h na nogach, więc dziwię się że po mimo to ta ciąża nadal jest. Ojj. Mam nadzieję że się uda ja nie wiem, ale u mnie jest już tak późno a po świętach to wgl czas ucieka,i kasa dodatkowo.

    #33258 Odpowiedź
    Avatar
    Magda

    Czy któraś z dziewczyn chce odkupić zestaw trochę taniej??

    #33265 Odpowiedź
    Avatar
    wwwadmin
    Członek

    Nie będą przepuszczane takie komentarze chociaż mogłyby. Za dużo oszustów próbuje podszyć się pod prawdziwą organizację. Jeśli udowodnisz, że kupiłaś u nas zestaw i chcesz go odsprzedać opublikujemy Twoje ogłoszenie. Pamiętaj jednak, że jest to ryzykowane dla Ciebie.

    #33276 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia88

    Mi za pierwszym razem się nie udało, muszę zamówić drugi zestaw…
    Już wcześniej zamawiałam z innej strony, wydałam 2x500zl i mi nie przysłali żadnej paczki, więc moje pieniądze poszły w błoto.. Potem znalazłam tą stronę, zrobiłam pierwsza kuracje I nic.. Jestem załamana, czasu co raz mniej.. To już 11 tydz.. 😭

    #33303 Odpowiedź
    Avatar
    Aleksandra

    Czy któraś z was dostała dzisiaj przesyłkę ? Miałam dzisiaj zaczynać, zapewniano mnie że do dzisiaj dojdzie paczka i nie doszła. Chciałam przed sylwestrem mieć to wszystko za sobą

    #33304 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Kasia 88 mi się też nie udało za pierwszym drugi robiłam w 10 tygodniu i wypadły mi 4skrzepy i tyle wczoraj znowu sprzep i dziś też jestem 6 dni po zabiegu. Wykonam kolejny zabieg bo nadal się nie udało do końca, to będzie moj trzeci zabieg niestety a myślę, że już ostatni.

    #33314 Odpowiedź
    Avatar
    Sem

    Widze dziewczyny, ze mamy problem. Dramat… Ja zamowilam zestaw 25.12 w nocy. Dzisiaj jest 28. Kiedy moga zrealizowac zamowienie? Powinni wczoraj, czyli na dzisiaj powinien byc? Napisalam maila. Odpowiedzi jeszcze nie dostalam. Mnie tez sie spieszy.. Mam nadzieje, ze przesylka dojdzie i ze w ogole zaczeli realizowac zamowienie.. Musze zamawiac od nowa? Sama nie wiem co mam robic…

    #33321 Odpowiedź
    Avatar
    Etoile

    Jak tam dziewczyny? Przyszły zestawy?

    #33322 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Nika przyszedł już twój zestaw jak się masz?

    #33352 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Etolie a co u Ciebie? Jak się czujesz, byłaś u lekarza już?

    #33354 Odpowiedź
    Avatar
    Akaa

    Mam ten sam problem, zapewniano mnie, ze paczka będzie 27 i niestety nic. Podejrzewam, ze będzie w poniedziałek. Aczkolwiek wtedy będę musiała się wstrzymać z zabiegiem przez kilka dni. Niestety nikt bliski nie wie o moim problemie więc będę to robić w tajemnicy, także zabieg w sylwestra odpada 🙁

    #33363 Odpowiedź
    Avatar
    Nika

    Hejka, właśnie nie, pisałam sms wczoraj, ze mial byc na piątek, Pani zapewniała ze bedzie w poniedziałek, prosiłam o nr nadania, nadal go nie mam. Jak dojdzie jutro, zaczne i dokoncze w sylwestra i tak siedze w domu z synem, bo maz idzie do pracy, najwyzej dziecko bedzie oglądało tv a ja bede znowu trzesla sie pod kocem. We srode stuknie 9 tydzien, a we czwartek ja pracuje juz… Mam coraz większe nerwy… Magda, choc wypadło cos z Ciebie za 2 razen, a ze mnie dalej nic, dosłownie. Piersi mam coraz większe, spać mi się chce o każdej porze, nadal pale i pije kawe, nie odrzuca mnie od tego, a tak tez bylo w 1 ciazy. Wszyscy ginekolodzy w poblizu na urlopach, nie bylo szans na usg, wszedzie po nowym roku, laboratoria maja wolne, beta tez odpadla, wiec jestem nadal w czarnej d… Dwa razy nieudane. Na 3 czekam i wszystko wisi w prozni.

    #33374 Odpowiedź
    Avatar
    Etoile

    Madzialena,zrobiłam tą betę i w zeszły czwartek miałam 55 tys, a w pon 4 tys. Czyli się udało, nadal krawawie, nadal lecą skrzepy, hemoglobine i żelazo mam niskie, więc nie zaciekawie się czuje, nawet rodzina w święta zauważyła, że blada jak ściana jestem i mam czarne cienie pod oczami, no i męczy mnie fest biegunka w dzień i w nocy ju któryś dzień, może te tabletki wychodzą.

    #33375 Odpowiedź
    Avatar
    Etoile

    Dziewczyny jesli zamawialyscie w święta, albo dzień przed to na pewno przyjdzie w przyszłym tyg, u mnie od inf że zamówienie przyjęte towar był na drugi dzień.

    #33396 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia88

    Co to jest ta beta?

    #33397 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia88

    Madzialena, skąd wiesz, że się nie udało, skoro wypadły skrzepy?

    #33407 Odpowiedź
    Avatar
    Nika

    Moje zamowienie zlozone 21.12. Miaky byc w piątek, nie bylo, mialy byc dzisiaj, dostalam info, zd beda jutro 😑 niestety ten okres świąteczny nie sprzyja przesylkom. Beta to badanie krwi, po ktorym sie stwierdza czy jest ciaza czy jej nie ma. Jest bardziej dokladna niz test.

    #33421 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Hej wszystkim. Mnie też bolą piersi i nadal mam twarde jestem 8 dni po kuracji nic się nie dzieje, nic mnie nie boli. Jutro też zrobię betę i zamawiam znowu zestaw trzeci raz mam nadzieję że się uda bardzo się boję bo już nie mam czasu naprawdę. Wiem, że się nie udało bo nie wyszło zemnie to co najważniejsze tylko kilka skrzepow nie dużych zresztą krwawilam bardzo mało. Nie wiem co zrobię jak się nie uda teraz masakra. Tym razem wezmę inaczej 8 i 4 tabl zobaczymy, będę pisać jak coś i dziewczyny napisze wam jutro wieczorem jaka mam betę pomożecie mi to odczytać, bo robię to badanie po raz pierwszy.

    #33422 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Etolie moja mama też mówi, żebym poszła do lekarza mam okropne since pod oczami jestem blada i źle się czuję ale, rzeczywiście stres robi swoje. Etoile a powiedz mi proszę bardzo krawisz od początku kuracji?

    #33423 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Etoile a czy wyleciało coś z ciebie prócz tych skrzepow czytylko one?

    #33434 Odpowiedź
    Avatar
    Etoile

    Wyleciało mi coś dużego, dwie takie jak by kulki i później po kilka dniach znów coś, ale nie zdążyłam zauważyć w WC, a tak to non stop leci krew i skrzepy, krew niby tak ustaje jak na koniec okresu, robi się ciemna, a za chwilę znów leci czerwona, ale wyczytałam, że tak niektore dziewczyny miały. Badanie beta musisz zrobić dwa razy, jeśli chcesz sprawdzić czy tamte kuracje się udały to np dziś i 2 stycznia, wtedy porownujesz, jeśli się udało, to będzie drugi wynik mniejszy lub taki sam.

    #33437 Odpowiedź
    Avatar
    Aleksandra

    Zamawiałam w piątek 20.12, dalej czekam na kuriera ale mam nadzieję że dzisiaj już będzie. Tak czy siak muszę zostawić sobie kurację na weekend

    #33439 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    O dziękuję z a odpowiedź. Jutro sobie zrobię i powiem jaki mam wynik, bo wiem że np jak jestem w 11 tygodniu to powinnam mieć wynik od 25,700 – 288.000 jeśli będę miała np o wiele mniej to może być, że stanęło w miejscu i po trzecim zabiegu muszę zrobić po 48h by sprawdzić i następne różniez po 48 h i porównać.?

    #33440 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Etoile a w którym tygodniu byłaś i jaka miałaś betę początkowo?

    #33443 Odpowiedź
    Avatar
    Etoile

    W 8 miałam 55 tys, w 6 tyg 25 tys

    #33448 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Cześć dziewczyny. Dzisiaj dostałam tabletki. I mam taki dylemat. Jestem trochę przeziębiona. Czy to nie przeszkadza? Czy zadziałają tak jak powinny? Proszę o szybką odpowiedź.

    #33450 Odpowiedź
    Avatar
    Akaa

    Dzisiaj dostałam paczkę. Jutro koło 12 biorę pierwszą dawkę, żeby 1 przyjąć wszystkie 12 tabletek. Strasznie się boje. Całe szczęście, że jest to forum i mogę wesprzeć się Waszymi wiadomościami. Trzymajcie kciuki.

    #33452 Odpowiedź
    Avatar
    Miłka

    Hej dziewczyny ja robiłam kuracje w czwartek piątek, bardzo słabe objawy trochę krwi jeden skrzep samopoczucie ok, dziś byłam u lekarza i nic się nie zadziało jest ciąża, rośnie i ma się dobrze 🙄

    #33472 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Hej ewela ja też brałam jak miałam przeziębienie brałam Flegamine i pytałam meilowo czymozna odpisali, że tak więc nie zaszkodzi i napewno zadziała.

    #33473 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Akaa trzymam kciuki, który tydzień u Ciebie? Jestem tu praktycznie cały czas, więc pisz śmiało.

    #33481 Odpowiedź
    Avatar
    Miłka

    Czekam na drugi zestaw, boję się że i tym razem nie zadziała

    #33483 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Dziękuję Madzialena😘 ja już dzisiaj ta jedną wzięłam. Jutro biorę te 12. Strasznie się boje. Najbardziej tego smaku tabletek. Mam nadzieję że wszystko ze mnie wyleci i pójdzie za pierwszym razem.

    #33487 Odpowiedź
    Avatar
    madzik

    Witajcie dziewczyny, jestem po kuracji 6dzien,caly czas krwawe, ale organizm się oczyszcza, piersi przestały boleć dopiero teraz, Akaa też się bardzo bałam, ja się nawet porodów tak nie bałam, ale przeżyłam i nie było tak strasznie, a naprawdę przygotowywała się na ból, bo niektóre dziewczyny,jak czytałam przechodziły strasznie i boleśnie, trzymam za was kciuki,cieszę się, że mam to już za soba

    #33494 Odpowiedź
    Avatar
    Akaa

    Według ostatniego okresu 5+2. Ale ten nieszczęsny stosunek miał miejsce 5 grudnia. Więc tak naprawdę początek. Od razu czułam, ze jestem w ciąży. Wszystkie objawy jak przy pierwszej córce. Czytałam forum i wiele z Was pisało, że robiąc tak wcześnie zabieg, może się on nie udać. Ale ten stres i stan psychiczny nie pozwalają mi normalnie funkcjonować i chce mieć to wszystko za sobą. Dzisiaj jadę zrobić jeszcze betę żeby wszystko mieć pod kontrolą

    #33499 Odpowiedź
    Avatar
    Etoile

    Mam nadzieję dziewczyny, że Wam się ułoży, u mnie praktycznie cały grudzień wycięty z życia, wielkie nerwy i poczucie beznadziei, tym bardziej że wg mnie po zastosowaniu pierwszej kuracji, człowiek już w ogóle nie ma wyjścia musi działać dalej, bo nie wiadomo jakie skutki są tych tabletek.

    #33509 Odpowiedź
    Avatar
    Miłka

    Dziewczyny czy któraś zaczyna drugą kuracje?

    #33513 Odpowiedź
    Avatar
    Marla

    Hej dziewczyny jestem właśnie w trakcie kuracji po pierwszej poczwornej dawce trochę mnie trzęsie i mam skurcze jak przy miesiączce i mam pytanie w którym momencie występuje krwawienie?

    #33527 Odpowiedź
    Avatar
    hej

    nie był to dobry pomysł aby kuracje dziś rozpocząć. jestem po pierwszych 4 tabletkach i ból koszmarny, słabo mi było, dreszcze, cały czas było mi zimno.. czy ktoś tu jest kto mnie wesprze?

    #33482 Odpowiedź
    Avatar
    Nowaaaa

    Hej ja jestem już po… Może zacznę od tego, że liczyć nie można na tym forum na nikogo… Wspierają się jedynie te którym się nie udało… I ubolewaja nad swoim losem. Ja jestem tydzień po kuracji i polecam tą stronę w 100%… Szybka wysyłka, tabletki skuteczne Również w 100%!!! Podczas kuracji byłam sama i się nie bałam, skoro masz odwagę to zrobić to i sama kuracje przetrwasz… Facetowi nie ma się co spowiadac bo tak jak jedna Pani napisała, że niby był z nią podczas kuracji, a w trakcie kłótni nazwał ja morderczynia.. Jedna rada.. Im chłop wie mniej tym lepiej bo każdy jeden fajny dopóki nie pojawi się problem.. Więc dziewczyny tyle mojej wypowiedzi… Mimo wszystko życzę Wam powodzenia i wyttwalosci.. Buziaki dla każdej z Was.

    #33564 Odpowiedź
    Avatar
    Miłka

    Hej ja o 14 biorę pierwsze 4 to moja druga kuracja

    #33560 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Nowa, możesz napisać jak to u Ciebie wyglądało? Ja skończyłam dziś kurację o 1 w nocy. Nic oprócz krwawienia i bólu brzucha mi nie było. Boje się że się nie udało ale mam cichą nadzieję że jeszcze się rozkręci.

    #33561 Odpowiedź
    Avatar
    Nika

    Ja bede robic kuracje 3 raz… Niestety nie doszly tabletki wczoraj, ale juz coraz pozniej. 9 tydzień… Myslalam ze wszystko bedzie za mna na starym roku, jednak nie… Nie jestem jedyna ktorej przez 2 razy się nie idalo. Ale jak 3 nie wyjdzie, to sie zalamie bardziej niz juz jestem.

    #33585 Odpowiedź
    Avatar
    Miłka

    Dziewczyny ja jestem podczas drugiej kuracji po drugiej dawce i nic poza lekkim bólem się nie dzieje, naprawdę tego nie rozumiem 98% skuteczności druga kuracja i nic martwię się bo czyje że znów może się nie udać a jak u Was??

    #33580 Odpowiedź
    Avatar
    Dziewczyna

    Cześć! Większość dziewczyn na forum pisze o nieudanej kuracji więc może ja dodam otuchy innym… (sama przed kuracją czytając forum gdzie większość była nieudana byłam zrozpaczona i załamana..)
    Kuracje zaczęłam 30.12, pierwsze 4 tabletki koło 14 w sylwestra (przed nimi wzięłam 1stoperan + 1wegiel) . Oprócz dreszczy i ‘delikatnej’ biegunki żadnych objawów. Krótko przed drugą dawką delikatnie różowy popier przy podcieraniu.
    Zaczęło się po drugiej dawce, bóle brzucha (mocniejsze niż przy miesiączce), skurcze.
    W toalecie zaczęła lecieć krew, później tak jakby ‘coś/kulka’, wyleciało i praktycznie do godziny 23 (co 20 minut) w toalecie dużo krwi, skrzepów i jeszcze chyba trzy razy ‘cos’…
    W między czasie miałam też stan podgoraczkowy i wzięłam jeszcze łącznie 2xstoperan i 2x węgiel (żeby nie wydalić tabketk, żeby się wszystko wchłonelo)
    Myślę/czuje ze się wszystko udało…
    W razie pytań jestem

    #33591 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    “Dziewczyna” u mnie się chyba nie udało. Nic poza bólem brzucha mi nie było. Jak brałam tabletki to jeszcze krew leciała i jeden maly skrzep wyleciał. Czytałam że nawet na trzeci dzień po kuracji może się rozkręcić. Liczę na to. A jak nie to będę zmuszona zamówić drugi zestaw. Ehhhh jestem załamana, bo kasy ubywa….

    #33593 Odpowiedź
    Avatar
    Miłka

    No u mnie się trochę rozkręcilo bardzo boli i leci krew sporo natomiast nie mam tak jak Wy że coś jakby kulka wylatuje albo duże skrzepy dlatego się martwię jestem przed trzecią dawka

    #33595 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Ewela i jak samopoczucie?

    #33606 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Madzialena nic się narazie nie dzieje. Lekko plamie tylko. Już nie wiem co robić. Pewnie będę zamawiać drugi zestaw. Chciałabym wiedzieć co wpływa na to że się nie udaje. Ja byłam pewna że to pójdzie szybko i za pierwszym razem. Dzięki dziewczyny ze tu jesteście i wspieracie. Nawet przez myśl mi nie przyszło że tyle kobiet ma taki problem. Jest nas tu od groma.

    #33609 Odpowiedź
    Avatar
    Miłka

    Dziewczyny u mnie ruszyło przed trzecią dawka na Maxa wyleciało coś dużego 8,9cm jak duża wątróbka do teraz praktycznie spędziłam na toalecie bo tak ze mnie leciało wzięłam mimo wszystko trzecią dawkę wyleciało coś jak piłka i potem duxo skrzepow krew cały czas duxo jak wyleciala ta wątróbka to nagle ból odszedł a bolało bardzo mocno gorączka w miarę 37,8 mam nadzieję że że wyleciało co miało wstałam z toalety ale krew czuje ciągle leci. Mocno wierzę że druga kuracja udana co myślicie?

    #33636 Odpowiedź
    Avatar
    Nika

    Madzialena, robilas 3 raz???
    Odebralam tabletki, czekam do wie, kuracja nr 3 znow bedzie na noc, dzis 1 duza, reszta jutro…
    Ale tak sie zastanawiam, czy nie zrobic 1×8 i 1×4?
    Pytalam na infolinii, Pani odradzila, tylko 3×4 co 3h…
    Etoile, ty wzielas podwojna dawke za 3 razem???
    Niech sie to wreszcie skonczy… Portfel zbiednial o ponad 1200 zl 😨 nie mowie juz o zdrowiu psychicznym…

    #33644 Odpowiedź
    Avatar
    dd

    Cześć kobiety. Kiedy najwcześniej można zacząć kuracje? Czy 2 tydzień to nie za wcześnie? Nie chce powtarzać kuracji… pomocy 🙁

    #33618 Odpowiedź
    Avatar
    Madzik

    No to dziewczyny moze i ja wam dodam otuchy i troche uspokoje,u mnie po 4 pierwszych tabletkach nic sie nie dzialo pozatym ze troche bolal mnie brzuch i bylo mi zimno,po drugiej dawce zaczal bardziej bolec brzuch i krzyz tu juz wzielam ibuprom mialam dwa razy biegunke nie straszna tu troche krwi wylecialo i bylo mi troche slabo,po trzeciej dawce poszlam spac,kuracje robilam wieczorem ostatnia dawke wzielam o 3w nocy,jak rano sie obudzilam poszlam do toalety byla krew i cos wylecialo i chlupnelo,ale nie chcialam nawet na to patrzec,krwawie do tej pory,raz mocniej,raz mniej,dodam ze jestem 8dzien po kuracji,byl to 7tc z hakiem,piersi juz nie bola,samopoczucie lepsze,bardzo sie tez balam,wiem przez co przechodzicie,kazdy organizm jest inny,takze jedna przejdzie to lzej,druga gorzej,jestem z wami calym sercem i trzymam kciuki,wchodze tu mimo tego,ze mam to juz za soba,ale wiem co ja przezywalam i rozumiem was,swoja droga nasz kraj jest chory,kobieta powinna miec prawo wyboru,lecz niewiem czy kiedykolwiek tego doczekamy.Buziaki

    #33671 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Nika będę robiła jakoś w tygodniu. Ja brałam 2×6 i już było lepiej jak za pierwszym teraz wezmę 1×8 po godzinie 2i po następnej godzinie następne 2 mam nadzieję, że tym razem się uda. Miałam już taki mocny ból krzyża ale chyba zbyt ktortko. Wyleciało kilka skrzepow, ale mało krwawilam. Oby już się udało u mnie będzie 11tydzien i 5 dni jak zacznę następna kuracje. Ale, pierwsza robiłam w 5 tygodniu, druga w 9 tygodniu i wydaje mi się że mogło już się zatrzzymac, bo przy pierwszym zabiegu miałam dwa malutkie skrzepy a to już objaw Poronienia zrobię betę zobaczę na jakim poziomie jest ciąża, nie byłam u lekarza ale, może być tak, że rozwój mógł się zatrzymać ale macica nie miała na tyle skorczow, żeby wydali płód. Zobaczymy co po trzeciej będzie. Trzymam kciuki za Ciebie pisz co i jak i spróbuj może wziąść większą dawkę, bo czas ucieka ja, żałuję że nie zrobiłam tego poraz pierwszy może miałabym to już za sobą jak ciazabyla tak wczesna. Ehh…

    #33672 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    dd spróbuj teraz niż ma być za późno na powtórzenie zabiegu. Ja zaczęłam zbyt późno i już nie mam czasu a na przesyłki też się czeka różnie.

    #33673 Odpowiedź
    Avatar
    Nika

    Madzik ja mam dwa razy za soba, 3 przede mna. Mama serdecznie dość. Poza uporczywa gorączka, mega dreszczami i lekkim krwawiwniu, mi sie nic nie dzialo… Juz 9 tydzien i mam dalej wrazenie, ze 3 kuracja nie zadziala. Juz nawet straciłam nadzieje

    #33696 Odpowiedź
    Avatar
    Kamka

    Hejka jestem po kuracji chyba sie wszystko udalo wzielam najpierw 4 za 3h 4 tab i za 4h kolejne 4 juz po pierwszej dostalam lekkiego krwawienia podczas podcierania po kolejnych tabl wymiotowalam mialam biegunke bóle krwawiwilam i lecialy ze mnie skrzepy po kolejnych juz lecialo bolalo ale nie az tak bardzo. Jestem dwa dni po i dalej krawie ale to ponoć macica sie obkurcza.

    #33712 Odpowiedź
    Avatar
    Etoile

    Ja wzięłam 6 tabletek, 8 i 4. Całych dwóch opakowań nie zuzylam.

    #33689 Odpowiedź
    Avatar
    Sylwia

    Dziewczyny jestem po udanej kuracji za pierwszym razem. Kuracja była przeprowadzona w 5tc . Nie sugerujcie się samym wynikiem bthcg ,idźcie do lekarza prywatnie ,nie powinien was pytać sugerując różne zdarzenia a wy będziecie spokojne . Ja poszłam dwa tyg po wzięciu tabletek i okazało się że kuracja udana ,natomiast co tydzień robię HCG i ono nadal się utrzymuje a co za tym idzie ?.. a no to że zostały resztki . Poza tym po poronieniu wciąż będzie się utrzymywał poziom HCG ,u mnie spada co tydzień po trochu ,martwi mnie tylko ,że nie dostałam miesiączki nadal a minął cały miesiąc . Trzymam kciuki za was kobitki 👊❤️

    #33730 Odpowiedź
    Avatar
    Magda

    Hej dziewczyny. Ok 50 min temu darzyłam pierwsze 4 tabletki. Jak się rozpuściły już czułam bol brzucha teraz jest mi bardzo zimno Czyje się jakbym była w zamrażarce.. Biegunka jest ale na razie żadnej krwi jest ze mną moj chłopak.. boje się ze cos będzie nie tak, okropnie się czuje

    #33740 Odpowiedź
    Avatar
    Aleksandra

    Hej, czy któraś zaczyna dzisiaj te 12 tabletek ? Godzinę temu wzięłam pierwsze cztery i na razie nic żadnych objawów, trochę się martwię czy się uda

    #33753 Odpowiedź
    Avatar
    Akaa

    U mnie to samo. Zaczęłam 16;50 przez moment miałam dreszcze, teraz zupełnie nic

    #33754 Odpowiedź
    Avatar
    Ona

    Witajcie . Wczoraj około 16:30 wzięłam pierwsza tabletkę. Dzisiaj po 24h wzięłam 4 tabletki pod język i po ni całej godzinie zauważyłam na podpasce brązowe plamienie . ( Czy to się rozkręci ?) Dodam że temperatura podwyższona i lekkie drgawki z zimna

    #33757 Odpowiedź
    Avatar
    Anonim

    Hej… Ja zaczęłam od wczoraj.
    Teraz wzięłam 2 dawkę tych 4 i wiem, że się coś dzieje. Wymiotowalam po pierwszych 4 a teraz po2 biegunka. Jakieś 2 skrzepy wyleciały, brzuch boli, dreszcze są. Czekam co będzie dalej.

    #33761 Odpowiedź
    Avatar
    Miłka

    Magda, Aleksandra ja to przechodziła 1 stycznia drugi raz jak macie pytania jestem 🙂

    #33783 Odpowiedź
    Avatar
    Nika

    Ja za godzinę biore 4, ale juz kuracja 3 raz, wiec mna się nie sugerujcie. Dwie poprzednie kuracje miałam temperature 40 stopni, okrutne dreszcze i troche krwi przy siusianiu, nic się nie rozkrecalo, nic więcej sie nie dzialo… Jak bedzie tym razem? Sie okaze…

    #33779 Odpowiedź
    Avatar
    Aleksandra

    Boli mnie brzuch trochę mocniej niż przy okresie, wyleciało że mnie kilka małych skrzepów ale krew nie leci jakoś strasznie bardziej plamie i lecą małe skrzepy. Mam nadzieję że się rozkreci, zostały mi jeszcze ostatnie 4 przed 23.

    #33765 Odpowiedź
    Avatar
    Małgosia

    Ja wczoraj wzięłam jedna tabletkę, dziś o 14 wzięłam pierwsze 4. Pierwszy objaw gorączka i lekkie skurcze i ból, taki jak przy miesiączce. Zadnego krwawienia co nieco jednak mnie zmartwilo. Po jakis 2 godzinach niecalych ogromny bol. Naprawde bylo juz strasznie, goraczka; bol, skurcze a krwawienia brak.. zapomnialam wspomniec o biegunce. Przez godzine w lazience bylam z 3-4 razy.. lecialo ze mnie bardzo. Po 4 godzinach po 1 dawce znowu popedzilo do lazienki, i siedzac nagle jakby cos mnie odkorkowalo i nagle raz, drugi cos wylecialo i nagle lecialo juz calkiem. Wylecial ze mnie calkowity plod.. jeden skrzep krwi i jeden pelny z widocznym juz plodem w takiej kulce. Jestem w 9 tygodniu. I zastanawiam sie czy to juz wszystko i musze brac kolejne dawki, czy juz koniec

    #33791 Odpowiedź
    Avatar
    Miłka

    Weź do końca jak jest w instrukcji nie powinno Cię już boleć i z tego co piszesz Małgosia to się uda

    #33792 Odpowiedź
    Avatar
    Marta

    Małgosia ja też tak miałam nie musisz już brać kolejnej dawki jest już po

    #33795 Odpowiedź
    Avatar
    Nika

    10 minut temu rozpuscily sie piwrwsze. Dreszcze mam i takie dziwne uczucie, ze swedza mniw dłonie 😨 zaczynam się martwic… Juz mnie telepie z zimna i tw dlonie, nic jeszcze nie boli. Na godzinę nie patrzcie, tutaj pokazuje sie godzina ich publikacji.

    #33803 Odpowiedź
    Avatar
    Nika

    Wstalam na druga dawke. Poprzednie dreszcze ustaly po godzinie, przestraszylam sie, bo nie bylam w stanie utrzymac butelki nawet, bo wypadła. Obecnie gorączka 39. 8 stopniu. Zero bolu brzucha, zero krwi, zero skurczy.

    #33810 Odpowiedź
    Avatar
    Nika

    Po 3 dawce znow dreszcze i temperatura, ona yo sie do teraz utrzymuje. Wstalam, przez cala noc wypilam 3 litry wody, tak mnir suszylo i nie dalo sie spac. Krew pojawila sie teraz przy sikaniu, brzuch boli na zasadzie jednego ciągłego skurczu żołądka, poza niewyspaniem, suchościa w gardle i tym skurczu nic wiecej mi nie jest… Mam nadzieję, ze cos wreszcie się ruszy, bo zwariuje.

    #33814 Odpowiedź
    Avatar
    Akaa

    Jestem już po. Ostatnia dawka okazała się dla mnie najbardziej bolesna. I o dziwo miałam bóle krzyżowe oraz całego kręgosłupa. Czułam jakby ktoś wbił mi kij w plecy i jeździł nim w górę i w dół. Około 4 zasnęłam, rano obudziłam się jak gdyby nigdy nic. Bardzo dobre samopoczucie, zero bólu, zero dolegliwości. Pozostała tylko cieknącą krew. Dzięki dziewczyny za pomoc. Mam nadzieje, ze wszystko się udało. We wtorek pójdę sprawdzić betę, natomiast w czwartek planuje iść do ginekologa upewnić się, ze wszystko ok

    #33817 Odpowiedź
    Avatar
    Aleksandra

    Zastanawiam się czy jest już po wszystkim, krwi jakoś strasznie dużo nie było ale to pewnie zależy od tygodnia. Po wzięciu pierwszych 4 tabletek właściwie nic mi nie było, dopiero chwilę przed wzięciem kolejnych 4 zaczęłam plamić i dwa malutkie skrzepy poleciały z małą ilością krwi. Później po wzięciu drugiej dawki jak chodziłam do toalety to wyleciało ze mnie kilka większych skrzepów razem z krwią i tak za każdym razem jak chodziłam sikać. Przy wzięciu ostatniej dawki miałam mocniejsze skurcze macicy ale do wytrzymania coś jak przy okresie tylko trochę bardziej. Nie miałam żadnych innych dolegliwości poza skurczami. Rano jak wstałam podpaska była cała brudna i wyleciało ze mnie znowu jakiś skrzep i trochę krwi. Cały czas czuje lekkie kłucie w macicy wydaje mi się że się obkurcza. Czy któraś z was tak łagodnie przez to przeszła ? Spodziewałam się że będzie gorzej

    #33818 Odpowiedź
    Avatar
    Sandra

    Hej dziewczyny. 30 grudnia przyszły do mnie tabletki i o 15 wzięłam ta jedna osobno. 31 grudnia o 15 zaczęłam brać te 4 i po godzinie od 1 dawki dostałam krwawienia zaczęły lecieć skrzepy i lekki ból brzucha. 2 dawka trzesiawki lekkie, podwyższona temp 37.5 do 38 się wachala, nadal krwawienie skrzepy( zauważyłam 2 lub 3 po 5 lub 6 cm) itd. 3 dawka to samo. Biegunkę miałam może z 3 razy na całą kuracje wymiotów brak. 1 stycznia po tabletkach krwawilam już dość dużo mniej i mniej było skrzepow . 2 stycznia tak samo tylko krew już czysta. 3 stycznia krew trochę bardziej się znów nasilila i znów doszły skrzepy, ból brzucha jak przy silniejszym okresie i tak do teraz. Na wieczór i dziś rano brzuch nadal boli. O co chodzi? Czy ja się nadal oczyszczam? Tak to ma wyglądać? Piersi bolą nadal tak jak bolały i skutki też drazliwe. Nie wiem co mam myśleć..

    #33822 Odpowiedź
    Avatar
    Etoile

    Nika ja przy 3 dawce miałam drgawki gorsze niż przy dwóch poprzednich, też nic nie mogłem utrzymać i mąż nie mógł zrozumieć co mówię. Chciałbym juz opuścić to forum, ale ciągnie mnie by dowiedzieć się czy Ci się udalo

    #33842 Odpowiedź
    Avatar
    Nika

    Etoile, ja sie ciesze, ze tobie sie udalo. Tak naprawdę ja, ty i Madzialena zostalysmy tutaj z 3 kuracjami…
    Aktualnie nic mi nie jest i jestem w szoku totalnym. Poleciało trochę krwi przy sikaniu, jakies drobne skrzepiki, mam wrazenie, ze cos chce ze mnie wypaść, a nie moze. Taki skurcz mam caly czas odkad wstalam, i mowie, se jestem niewyspana i taka ledwie zipiaca. Czytalam tu juz wypowiedz jednej, ktora zrobila 4x kuracje. Ja sie chyba jakos we wtorek bede probowala dostac na USG, moze to wszystko sie zatrzymalo i nie jest w stanie wydalic? Jakim cudem mogłam byc odporna na 3 kuracje? Nie rozumie totalnie nic, ani swojeho organizmu tym bardziej…

    #33845 Odpowiedź
    Avatar
    Sem

    Ja jestem przed. Czytam wasze wypowiedzi i widze, ze kuracje poszly pomyslnie. Mam nadzieje, ze moja rowniez sie uda. Boje sie tych objawow, ale musze przez nie przejsc. Kazda z was dostosowala sie do instrukcji? Biegunka i wymioty to naturalny odruch?

    #33854 Odpowiedź
    Avatar
    Karo

    Witam wszystkie dziewczyny dziś o 12.30 wzielam odrazu 6tabletek teraz o 14.30kolejne 6 wystapilo tylko troche krwi …mam dosc to jest niemożliwe że mam tak twardy organizm

    #33861 Odpowiedź
    Avatar
    Nika

    Karo, witaj w klubie.. Która kuracja? Bo moja trzecia… I dalej dupa blada! Jestem 12 h po ostatniej dawce.

    #33862 Odpowiedź
    Avatar
    Milka

    Hej dziewczyny ja wezmę teraz druga dawkę kuracji kolejne 4 tabletki narazie mam mdlosci zwracam boli mnie brzuch ale do tej pory zero krwawienia :(Mam nadzieję że coś się ruszy

    #33873 Odpowiedź
    Avatar
    Karo

    Druga kuracja …. Chyba bd musiała odwiedzić czechy

    #33870 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Nika, nadal nic się nie dzieje? Ja zamówiłam zestaw będzie może jakoś na wtorek, środa będę pisać co i jak. U mnie po 2 zabiegu wyleciał skrzepy trzy później jakoś 4 dni po zabiegu jeden i na 6 dzień zabiegu znowu jeden skrzep, skrzepy były mniej więcej wielkości kciuka. Nika jak dawkowalas tym razem tabletki? Nie myślałas o tym, żeby może spróbować w pochwie z tego co wiem po aplikacji do pochwy są silniejsze skurcze. Właśnie ciągle myślę co i jak i już sama nie wiem co robic, żeby się udało w koncu. Niestety w przyszłym tygodniu mogę wykonać ostatni zabieg do końca tygodnia,ewentualnie jak zdążę to mogę zrobić dwa w ciągu tygodnia ale nie wiem jak z kasą. A ponad to będzie już 12 tydzień. 😣

    #33872 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Nika a ty miałaś jakieś skrzeczy czy kompletnie nic?

    #33881 Odpowiedź
    Avatar
    Karo

    Teraz wylecialy ze mnie 3skrzepy i jeden taki okrągły placek wyglądał jak tkanka tluszczowa z krwią wielkość około korka z butelki 5litrowej myślicie że to było to ???

    #33885 Odpowiedź
    Avatar
    Miłka

    Madzialana a skąd wiesz że druga się nie udała? Skoro były skrzepy itd.?

    #33890 Odpowiedź
    Avatar
    Nika

    Madzialena, myslalam, zeby dopochwowo, ale sie naczytalam na necie nim zaczelam i sie balam, ze w razie szpitala, to lekarz znajdzie tabletki. Wzięłam 6 i 6. Caly czas mam taki scisk w macicy, jak usiądę na toaletę leci pare kropelek krwi, rano były skrzepiki az dwa malenkie, pisalam sms na numer przez który zamawiam, czy to możliwe zeby 3 kuracje nie przyniosly efektu i dlaczego mam taki scisk? Bolu sie nie boje, ale te drgawki po kazdej dawve sa dla mnie zabojcze, dramat i wysoka temperatura… Walczę z myślami czy brav 4 zestaw i zastosowac dopochwowo czy co ja już mam robic 😨 w smsie uspokajali, ze moze sir do 48 h rozkrecic sytuacja, ale przez 2 razy sie nie rozkrecila, więc znikoma szansa ze ruszy teraz, tym bardziej po tylu godzinach.

    #33891 Odpowiedź
    Avatar
    Nika

    Karo, ja mysle, ze to bylo “to”… Ile godzin upłynęło od ostatniej dawki?

    #33894 Odpowiedź
    Avatar
    Etoile

    Nika idź na to usg, może te pojedyncze tabletki zatrzymały rozwój zarodka i po prostu lekarz skieruje Cie do szpitala na usunięcie. Ja na pon miałam umówiony zabieg, dobrze, ze się udało tego 20,bo naprawdę nie wiem jak bym psychicznie wytrzymała te ponad dwa tyg.

    #33895 Odpowiedź
    Avatar
    Etoile

    Sandra ja się oczyszcza 16 dzień, może nie leci ciurkiem, ale plamieniem też bym tego nie nazwała i małe skrzepy wychodzą.

    #33897 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Były skrzepy ale bardzo mało krwawilam kilka dni i nic po zatym, u mnie 11 tydzień wtedy był, więc powinno być coś więcej nic tylko skrzepy.

Oglądasz 100 wpisów - 101 z 200 (wszystkich: 365)
Odpowiedz na: 20.12 powtórka kuracji ktoś zemna?
Twoje dane: